18
  • NorbyI
    #18
    Szoktam olvasni az SG-t és a filmes témákat is, és nem tegnap óta. Nekem is feltűnt már hogy van pár nagyon hulladék cikk de senkivel sem tudtam eddig azonosítani. Így ha ti mondjátok elhiszem. :D
  • nickwearby
    #17
    onnan, hogy 1-2 éve már olvasod az sg-t,
    főleg a filmes cikkeket.

    De ezek szerint nem.

    Ebben az esetben már csak ránk hagyatkozhatsz és elhiszed, hogy csak pár hónapja nem szerepelnek a cikkeknél a szerzők.

    És egyikük stílusa kínosan felismerhető...
  • NorbyI
    #16
    Biztos én vagyok béna de én nem látom hogy ki írta a cikket, ezért nem is értem az anyázás okát. Azt vágom hogy a cikk szerintem hatalmas mélységeket ért el a cikkírás területén, de azt hogy ki volt a merélnylő honnan tudhatom meg?
  • kakateve
    #15
    Rajtam is döbbenet lett urrá, miután elolvastam ezt a cikket...
  • kgbela
    #14
    ja, a napnál is világosabb
  • IMYke2.0.0.0
    #13
    Hoppá - lemaradtam valamiről?
    Szekeres Viktor = winnie?
  • IMYke2.0.0.0
    #12
    Így is tudjuk, hogy ki írta :)
  • sonance
    #11
    jéé, a cikkíró neve is lekerült a cím alól!
  • immovable
    #10
  • zaki
    #9
    blikkbe kéne firkálnod winnie, ott te lennél a fasza gyerek
  • immovable
    #8
    Úristen.
  • bippo
    #7
    Elolvastam, és valóban figyelemre méltó, amit a Paranormal Activity művel, de annyira súlytalan az egész cikk, hogy nem esett le, hogy erre megy ki a játék.
    Az utolsó bekezdést egy 'csak' 40%-os eséssel, és egy ~100milliós bevétellel kezdve mellettük teljesen elvész az P.A. 7milliós bevétele (pedig tényleg lenyűgöző a költségeket tekintve). Az egész cikk felsorolás jellegű, 0 hatás.
  • sonance
    #5
    Megdöbbentően szar cím, csak azért, hogy elolvassák a cikket. Szánalom: 10/10
  • Polemius
    #4
    Újabb Szekeres Viktor cikk?
    A szokásos "színvonallal".
  • kalapos01
    #3
    Pedig csak az első és az utolsó mondatot kell elolvasnod. Meg persze értelmezned, de gondolom bennem van a hiba, hogy elsőre lejött.

    Valóban roppant durva, amit a Paranormal Activity csinált, bár ez az előző hírben is le lett írva.
  • Zedas
    #2
    A döbbenet az arcokon figyelhető meg, amikor rájönnek hogy Szekeres Viktor újabb cikkének ISMÉT nincs semmi köze a címhez.

    Amúgy megjegyzem, a cikk jó volt.
  • bippo
    #1
    Csak nekem van hiányérzetem?! Hol a döbbenet? Valaki magyarázza el, mert nem értem. Vagy csak elvesztem a számok között.