25
The Tooth Fairy 2010
  • sambauer
    #25
    Off:

    Itt most az a szomorú hogy VIP regnek köszönhetően a modik magaslóról leszarják ahogy telispammeli a topikot, pedig ezér egy normális oldalon bőven kijárna akár 2 bünti is..
  • Lord Nomak
    #24
    Ne is haragudj, de a te viselkedésed több vizet zavar mint maga a topic. A tieid között se találtam olyat aminek nagyobb jelentőséget lehetne nyilvánítani mint ennek.

    Filmhez meg annyit, hogy kissé bugyutának tűnik nekem ez az egész, meg erőltetettnek. Kíváncsi leszek az IMDB pontozásra.
  • Daza500
    #23
    SZARFILM lesz
  • Arcor
    #22
    És igazad lett! :D
  • Davidus
    #21
    ki a faszt érdekel?
  • EK1TEP
    #20
  • Firerock
    #19
    teliszemetelitek az egész fórumot
  • Firerock
    #18
    nem mind1
    nekem akkor lenne mind1 ha nem rakná be ezeket a szartopikokat az új topikok közé...
  • tigeroo
    #17
    és ez a topic téged most károsít valamilyen formában?
    az úrikedvednek aztán kurvára nem mindegy, ugye?!


    #15: off: NKS
  • Firerock
    #16
    ez egy jó 5let
    teljesen felesleges minden filmnek új topik
    ebbe is már van 15 üzenet flémmel 1ütt
  • EK1TEP
    #15
    Sztem valaki nyisson egy filmes topicot azt kéész!
    Beírjuk hogy "júúj jön az új XXXXXX című film" mindenki rácsodálkozik... aztán meg általánosan lehet tárgyalni a közeljövőben megjelenő filmeket :)
  • tigeroo
    #14
    jézusom
  • Firerock
    #13
    gratulálok
    büszke lehetsz magadra
    nézd már meg hogy hány hülye filmnek nyílt topik az utobbi hónapban és ennek mennyi az általaghozzászólás száma
    ja és miről tudtok beszélgetni:
  • Arcor
    #12
    khm

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1197392360
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1216720065
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1174505473
    ...
  • Tyler1
    #11
    ez a Rock mérlett ilyen puhapöcs vígjátékbuzi?? voltak tök fasza komoly filmjei, ami ment a stílusához, most meg kezd Eddie Murphy szindrómás lenni. nem egy nagy színész de legalább akk olyat csinálna amivel nem égeti magát.
  • kuci06
    #10
    pfejjbasszus, The Rock? :D

    moziban nézős
  • Sickness
    #9
    és neked muszáj rákattintani és benyögni mindig valami faszságot. értem. amúgy meg elfér, ha meg nem akkor törlik.
  • JohnnyNapalm
    #8
    érdekes neki a szerep, de ettől csak poénosabb lesz :D
  • JohnnyNapalm
    #7
    jaja
  • tigeroo
    #6
    te mire vered magad?
  • tigeroo
    #5
    úristen bazd, the rock :DDddd

  • Firerock
    #4
    az új topikoknál mindig ezek a hülye filmek vannak,mit tudtok erről beszélgetni?a nagy részükben nincs több 20hsz-nél
  • Sickness
    #3
    nem fér el?
  • Firerock
    #2
    ne nyissunk már minden rohadt filmnek topikot
  • JohnnyNapalm
    #1



    A 20th Century Fox 2010. január 22 -én mutatja be Dwayne Johnson főszereplésével a Tooth Fairy (Fogtündér) című vígjátékot, melyben egy másodosztályban játszó jégkorongjátékost alakít, aki néhány napra egy fogtündér szerepébe csöppen. A film rendezője Michael Lembeck (Télapu 2 és 3). Főbb szerepekben Dwayne Johnson, Ashley Judd, Julie Andrews, Chase Ellison és Billy Crystal. A filmet idén júniusról halasztották novemberre, majd tolták át a jövő év elejére...

    forrás: premierfilmek.freeblog