11
  • bippo
    #11
    Egyetértek azzal, amit mondasz, csak nem örülök neki, hogy így van.
    Mert amíg a diginek jó eredmény az is, ha a fél országban elérhető csatornán mutatja, addig a többi néző mit csinál?! Értem én, hogy ezzel akarják oda csábítani őket, de ez Magyarországon, ahol szinte csak hűségidővel vehetsz szolgáltatást, nem reális elvárás, hogy az emberek hipp-hopp váltanak.

  • Ulquiorra
    #10
    Ez alapján igen, rossz ember vagy. Ha nézni akarod akkor válts digire. Ennyi.A szolgáltatónak van joga "rinyálni", mert ő fizetett érte.
  • Ulquiorra
    #9
    Éppen hogy a nézettségért veszik meg, tehát a néző éppen hogy nincs leszarva. Azért veszi meg egy tv a közvetítési jogokat, hogy azt az ő csatornájukon és az ő reklámjaikkal nézzék. Csak éppen egy kábeles nincs ingyen mint monjuk a TV2 vagy az RTL klub.Olyan ez mint a mozi. Vagy fizetsz érte és látod jó minőségben vagy marad az illegális stream.
  • bippo
    #8
    Itt azzal van a baj, hogy _úgy_ adják oda a legtöbbet kínálónak a jogot, hogy a néző le van sz*rva magasról, utána meg megy a rinya, hogy a néző alternatív megoldásokat keres. Ez itt a baj.
  • winnie
    #7
    sírni a nézők sírnak, akik nem képesek elfogadni, hogy úgy fair, hogy az kapja a jogokat, aki többet ad érte.
  • Zombee
    #6
    Én, mint néző, leszarom ezt. De ne sírjon senki, hogy stream-en nézek valamit, ha csak a Digi hálózatában látható, miközben én nem digis vagyok. Én itt most rossz ember vagyok?
  • bippo
    #5
    Tőlem mutassa, elvégre ő kapta meg a jogokat. (De Te meg ne adj hülyeséget a számba!). Csak ne csodálkozzanak, hogy ha a nagy pénzhajhászás közben leszarják a nézőket, akkor lesznek olyan nézők, akiknek ez nem tetszik.
  • winnie
    #4
    "Amíg olyanok történnek, hogy egy fontos meccset egy adott TV szolgáltató saját csatornája mutatja csak, ne csodálkozzon senki, hogy csomóan neten nézik. "

    hadd mutassa már az, aki több pénzt ad érte, oké? ne sírjuk vissza kádárt.
  • Balintos
    #3
    ...vagy talán az a fontos nekik, hogy LEGYEN. Ha nem adja egyik TV sem, akkor inkább örüljenek neki hogy látom a reklámjaikat, még ha más módon nem is tudnak belőlem pénzt csinálni. Ha meg van gyenge minőségű stream pénzért, meg gyenge minőségű stream ingyen, ne csodálkozzanak ha nem őket választják.
  • TeDDyRuSh
    #2
    De bááázeg, a Magyar - Liverpoolt hol nézzem?
  • bippo
    #1
    Amíg olyanok történnek, hogy egy fontos meccset egy adott TV szolgáltató saját csatornája mutatja csak, ne csodálkozzon senki, hogy csomóan neten nézik.