18
  • Mardel
    #18
    Egy jó kis oldal bing és google keresési találat összehasonlításra.
  • Mardel
    #17
    Hát nemkéne külön venni már a Yahoot, mert Microsoft és Yahoo szerződést kötötték Július 29-én és a Yahoot Bing motor hajtja.
  • Evil Merodak
    #16
    Nem. A google a Nagytesónk.
  • [HUN]FaTaL
    #15
    Le is vannak tiltva mostmár. Na mindegy, nekem nincs bajom a Binggel sem, sőt a képkeresője is sokszor jobb.
  • Penge4
    #14
    Element blokkolással, vagy userjs-sel letilthatók, nálam egyébként 1-3-ig szokott max szerepelni és az is csak nagyon népszerű keresőkifejezéseknél. Azt ki lehet bírni.
  • chuky123
    #13
    Még mindig a google a barátunk
  • KillerBee
    #12
    Miből áll a szponzorált linkek alá scrollozni? Abszolút korrekt a dolog, hiszen jelzi, hogy fizetett linkekről van szó, valamiből meg kell üzemeltetni a keresőt, nem?
  • MacropusRufus
    #11
    Nos nekem ami zavaró a google-ban az a következő szöveg
    "szponzorált linkek" ui. ebből egyenesen következik, hogy az első x helyre azok kerűlnek akik valamit csengetnek a google-nak, ergo: sok köze a tényleges nézetséghez nincs. (meg ebben az esetben a google kereső algoritmusának sincs sok jelentősége) sztem.
  • RCH
    #10
    Nalam nagy csalodast okozott a bing. Mig a Google siman megtalalja a honlapomat - plane, ha magyarorszagra korlatozom - a Bing meg akkor sem leli, ha beirom a teljes URL-t. Pedig meg a Bing indulaskor valami aloldalan "bejelentettem" a honlapomat hozzajuk.
    OK, nem vagyok fontos ember es az oldalam se egy agyonlatogatott valami, de hogy ennyire kuka legyen, ez a Bing, az lehangolo.
  • [HUN]FaTaL
    #9
    Lehet, hogy a Google találta ki, csak éppen nem mindig működik jól.

    #8: Nem hinném, mert Operát használok.
  • sedward
    #8
    Szerintem a Google hirdetéseknél a zavaró találatokat a Firefox kiegészítői adják (pl xmarks, costumizegoogle). Önmagában a Google sponsored links hirdetései jobb oldalt nem zavaróak.
  • izb
    #7
    Semmi köze? Nézd már meg egy kicsit jobban, és nem írnál ilyen hülyeséget. A google találta ki a relevancia alapján célzott hirdetést, és ne lenne semmi köze ahhoz amire rákeresel? Ne igyál már annyit.
  • Darth Sith
    #6
    Én manapság egyre többet használom, találatok 98%-ban ugyanazt hozza ki mint a google, sőt, képtalálatoknál van, h jobb eredményeket produkál.
  • [HUN]FaTaL
    #5
    Én használom a Kuglit is meg a Binget is, utóbbit egyre gyakrabban, előbbi idióta fizetett hírdetései miatt, amiknek köze nincs ahhoz, amit keresek. :D
  • Sanyix
    #4
    Nem akarok kárörvendő lenni, de HAHAHAHAHA!
  • roliika
    #3
    Bingből bang lett....
  • 5c0rp330n
    #2
    megis mire szamitottak?
  • netperformer
    #1
    Nekem a Google keresője eddig tökéletesen megfelelt nem tudom, miért állna át bárki is tartósan a bingre... esetleg ha azt ismeri meg valaki elsőnek, mert hát a szokás nagy úr :D De annak meg elég kevés esélye van ilyen vetélytárssal.