13
Gear Grinder (2009)
  • hungaryws
    #13
    miért 16-os karika?egyébként nagyon gyenge játék 3/10
  • DIESEL DOG #12
    Hát leszedtem a demóját, kipróbáltam, és nem egy etalon a game. Elmegy egynek, de ha 10-es skálán pontot kellene adni akkor max. 3-at adnék neki...
  • wantonly
    #11
    Szinte az összes idegölő.
  • ricsa008
    #10
    én tolom vele most is ellehet vele ütni az időt bár van 1-2 idegölő küldetés
  • wantonly
    #9
    Sajnos meg sem közelíti a FlatOut szintjét. Hasonlít rá, csak rosszabb megvalósításban. Viszont itt legalább vannak fegyverek. A történet és az átvezető animációk egyszerűen borzalmasak.. Azért el lehet vele szórakozni, de nem nagy szám így első benyomásra. Sajnos kicsit gagyi az egész. :s
  • DIESEL DOG #8
    Végülis nem olyan rossz. Olyan kamionos, vandálkodós...
  • hungaryws
    #7
    Videó:
  • DIESEL DOG #6
    Grafikája ugyan nem egy csúcs, de a demó megér egy próbát... :)
  • JohnnySmith
    #5
    Hááát elég low costnak tűnik... habár ha Flatout 2-ből indulunk ki akkor még jó is lehet.
    A demot azért meglesem.
  • hungaryws
    #4
    Demo:
  • hungaryws
    #3
  • hungaryws
    #2



  • hungaryws
    #1


    .:Info:.

    Kiadó: Head up games
    Fejlesztő: Targem Games
    Kategória: Autóverseny
    Megjelenés: 2009 Szeptember 17.
    Platform: PC

    A Targem Games egy igazi különlegességgel szeretné meglepni a kamionos őrületek szerelmeseit, hiszen napokon belül megjelenik GearGrinder nevű legfrissebb alkotásuk, amely egy igazi, adrenalintól túlfűtött versenyjáték lesz. Az alkotás betöltése után viszont nem csak szimpla körversenyeket futhatunk sokkerekű gépszörnyeinkkel, hiszen ebben a stílusban már tumultus van, a GearGrinder pedig szerencsére reformációra készül, igaz mindezt a realizmus rovására.
    Feltuningolt gépeink tehát ellentmondva a valóság törvényeinek, hatalmas plusz meghajtásokkal, fegyverekkel és páncélokkal indulnak harcba a többi hadi kamion ellen. Szabály nincs, célunk viszont az, hogy akár elpusztítva ellenfeleinket, akár kihasználva az aktuális pályák minden rövidítő szakaszát, de átguruljunk a célvonalon, lehetőleg elsőként.



    .:Gépigény:.

    Gear Grinder: Minimal system requirements
    CPU: Single core with 2.5 GHz
    RAM: 512 MiByte (XP), 768 MiByte (Vista)
    Graphics card: Pixel Shader 2.0 graphics card with 128 MiByte VRAM
    HDD: 2 GByte

    Gear Grinder: Recommended system requirements
    CPU: Intel Core 2 or AMD Athlon 64 X2
    RAM: 1 GiByte
    Graphics card: Pixel Shader 3.0 graphics card with 256 MiByte VRAM (Nvidia Geforce 7900 GT)
    HDD: 2 GByte