29
Check-Point zenekar
  • punkers
    #29
    Backstage Live tehetségkutató
  • bosco05 #28
    ez jó
  • punkers
    #27
    a próbahelyünk egy időben ugy működött(még most is), mint egy klub, ide jött minden ismerős aki keresett valakit, vagy csak nem tudott mit kezdeni magával...
  • wordsworth
    #26
    Hali!
    Először is sok szerencsét nektek :) Sajnos nekem egyáltalán nem jön be a dolog, fel perc utan mar a szöveget sem voltam képes hallgatni, nagyon nem jött be az énekes hangja :)
  • sapkafej
    #25
    megvannak, dorogon vannak koncertek meg most voltak dürer kertben
  • bosco05 #24
    akkor azért nem találtam :) , de akkor az a link-x zenekarra utal ha jól veszem ki a szavaidból. Az a banda megvan még? Mert koncertjük semmi, ahogy néztem és 2007 óta egy darab hanganyag nincs az oldalon.
  • sapkafej
    #23
    mit jelent?
  • sapkafej
    #22
    a link-x nem egy előtag a nevemhez :)

    nem vagyok a zenekar tagja
  • punkers
    #21
    ennek a névnek jelentése van...
  • bosco05 #20
    És hogy ne csak offoljak, rosszat nem akarok mondani a Check-Point zenekarnak, úgyhogy kitartást és sok sok jó próbát és koncertet kívánok srácok.
  • bosco05 #19
    amúgy te a link-x zenekar valamely tagja vagy? Csak azért mert a Gyurit nem tudtam azonosítani egyik névvel sem :) "Kinka Gergely - dobok, Csiszár Milán - basszusgitár + vokál, Hart Balázs - gitár + ének."
  • bosco05 #18
    ezt most viccből írtad link-x gyuri névvel? :D
  • sapkafej
    #17
    az feltűnt nektek is h az ilyen nem nagyon angolul tudó zenekarok mindig ilyen gagyi angol neveket adnak maguknak?
    Checkpoint, Fan-Sir, E-mail, meg ilyen gagyiságok :)
  • punkers
    #16
    köszönjük!
  • Terensz
    #15
    És tényleg
    A lényegen nem változtat.
  • Noodlee
    #14
    A felahsználó neve zavart be neki :)
  • Roger6
    #13
    Te! Ki mondta neked, hogy ez punk? Mert kétszer is ellőtted, hogy ennek semmi köze a punkhoz, de rajtad kívül ezt senki nem is állította...

    Egyébként sok sikert a zenekarnak.
  • Noodlee
    #12
    Hi!

    Nem akarok megbántani senkit, csak a saját véleményemet írom le:

    Belehallgattam pár számba. Az ének szerintem annyira nem gáz, mint ahogy az első kommentekben lehúzták :) Maga a zenében viszont semmi extra nincs, ami megfogna. Eléggé tucat zenét csináltok, ilyesmi "semilyen" zene rengeteg van mostanában.

    Azért sok sikert, és kitartást!
  • Terensz
    #11
    Fú, ez a srác beteg... Nem akar jönni Magyarországra is utcazenélni? Van itt is annyi tér meg sétálóutca
  • MerlinW
    #10
    Ugye milyen jó DubFX?:) Én is ma találtam rájuk
  • Terensz
    #9
    Nos, ennek semmi köze a punkhoz, szerintem soft rock. Egyetlen dolog, ami a punkra emlékeztet: affektál az énekes. Hozzáteszem: ez nem áll neki jól.
    Amúgy nem reménytelen eset, csak ebből a hangból más éneklési stílust kell kihozni + nem ártana egy tanár sem neki. És adjatok neki egy kontroll-ládát, mert néha olyan fals, hogy szerintem biztos, hogy nem hallja saját magát.

    A gitár egysíkú egy kicsit, és a zenét hallgatva nem hallom, hogy hol van benne két gitáros, márpedig a kezdő hsz-ben a képen 2 db van. 2 gitáros szerintem akkor kell, ha a klasszikus ritmus/szóló felállásban akarjátok tolni, megspékelve némi ikerszólóval, persze ez már meglehetősen távol állna a punktól.

    A zene összhatása pedig sajnos nem mozdít meg bennem semmit, pedig az lenne a feladata.

    Azért néha követni fogom, hogyan fejlődtök, sok sikert kívánok! Remélem, ez a néhány kritika nem a kedveteket veszi el, hanem fejlődésre ösztönzi a Check-Point-ot.
  • n3whous3
    #8
    de már ma van
  • SötétBarom
    #7
    Micsoda geci vagy te. Má meg van nyitva új fülön a srácok myspace lapja, de nem tudom meghallgatni egy számukat se, mert 20 perce dubFX-et hallgatok :DDDDDD
  • jhetedikj
    #6
    Hát ez annyira nekem sem jön be, de én nem is vagyok benne szakártő...

    Azért sok sikert nektek, így a zene világnapján! ;->

    Edit: Most nézem csak holnap lesz. No problem.:))
  • belapeter
    #5
    Nekem sem valami jó :S
    Bár illyen dologról még nem mondtam véleményt,zenéhez nem is nagyon ertek,de szerintem egy lownak is lehet mondanivalója :)
    Nekem az nem tetszik,hogy egyszer szépen énekel,utánna meg méllyen,mint valami ... nemtudommi :)
    Pokolgépre játszotok vagy mi? :D
    Na mindeggy.Szerintem legyen csak magas énekhang vagy micsoda,mély ne .
    Hali:)
  • punkers
    #4
    Én eddig csak jó visszajelzést kaptam az énekről, persze lehetne jobb is.Szerintem pont ez a jó hogy nem dobozolódunk be egy adott stílusba hanem ami kijön azt játszuk.A próbateremben vettük fel az egészet
  • The Protector
    #3
    Hát ez ide oda ingázik a stílusban.
    A zene nem rossz de elég kezdetleges.Az ének katasztrófa.
  • MerlinW
    #2
    Az énekhang borzalmas. Zeneileg is problémás, bár sokat nem hallani belőle a túlhangosított fejfájást okozó hamis énektől. Keressetek egy hangot. Az énekes adja el a zenekart. A jelenlegi elijeszti a népet.

    Másik, hogy válaszzatok stílus, vagy csináljatok egyet. Ne ingázzatok ide-oda. Az az instrumentális nóta pl baromira nem passzol oda. Egyrészt zeneileg, másrészt túl jó az ének hiánya miatt:) Viszont alapvetően az sem valami fantáziadús.

    A MySpace dalok alapján építettem a kritikát.

    béke.


    Csak egy péda:
    Tök más stílus, de itt van egy figura aki egyedül lapátol össze egy igényesebb zenét "8 perc" alatt, jó hanggal. Amíg négyen nem tudtok hasonlót kivitelezni (mármint a hangszerek harmoniáját, illetve a megfelelő hangosítást), addig ne álljatok színpadra.




  • punkers
    #1
    Sziasztok!
    Egy fiatal zenekar vagyunk.Most jött ki az első demónk!Hallgassátok meg...

    ITT meghallgathatod a demót!