61
Mit és hol, mennyiért ?
  • degenerator
    #1
    kezdésnek egy oldal teázókról


    és egy régebbi blog, ahonnét sok érdekességet lehet megtudni
  • karajjj
    #2
    máktea van?
  • Wolfsnack
    #3
    dohány tea tényleg halálos?
  • rumkola
    #4
    főzöl azt lesz
  • degenerator
    #5
    miért lenne halálosabb egy adag teaként, mint elszívva?
  • rumkola
    #6
    én is hallottam, hogy áztatva mérgezést okoz
  • Sir Quno Jedi
    #7
    Na mer mi van a cigiben/szivarban???! Nikotin. AZ erős idegméreg. Ha elégeted/elszívod, kis része szívódik fel, de ha kiáztatod/kiforrázod alaposan a levélből és megiszod... Jóccakát szvsz.! :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #8
    Miheztartás végett a cigit szoktuk ugye vízben áztatni prá napig, majd a levével lemosni a növények leveleit, ugyanis tökéletesen megöl minden élőlényt, így a tetveket/atkákat stb.-stb. Csak ugye bőrön keresztül is szívódhat fel belőle, ergó nem szabad taperolni/belenyúlni.
  • degenerator
    #9
    visszatérve a teázókhoz, valakinek valami élmény, ajánlás?
  • [HUN]FaTaL
    #10
    Vörös Oroszlán? Kár, hogy nem dohányzó viszont szerintem finom teáik vannak, bár már régen voltam.
  • degenerator
    #11
    pont van róla egy értékelés
  • pxxl
    #12
    mer' nikotin mérgezést kapsz azért
  • degenerator
    #13
    ugyanakkora egység dohányra gondoltam, mint ami egy szál cigiben van.

    amúgy ki az a hülye, aki dohányból fog teát csinálni?:)
  • Sir Quno Jedi
    #14
    Lurdyban is van egy teázó az emeleten, legutóbb pölö marcipánteát kortyolgattam és vannak jóak bőrfoteleik/kanapéik, szal. kényelmes a magamfajta dögleni vágyó megfáradt jómunkásembereknek is.
  • balee4
    #15
    emos :D bocs, buta poén volt.:)
  • BB7
    #16
    Kicsit lábszag van! :D
    De szeretem a babzsákfoteleiket! :)
  • BB7
    #17
    A törzshelyem a Soter, aki jár oda, lehet már láthatott ott, hiszen hetente megyek! :D
  • degenerator
    #18
    írj egy mailt a teakerteseknek, hátha csinálnak róla kritikát.
  • geo91
    #19
    a 9.ker. ráday utcai vörös oroszlánban voltam egyszer. nem rossz, de nem az én életmódom a teaházba járás. :DD inkább egy füstös kocsma... :D
  • Hajnalcat
    #20
    Akkor már miért csak Budapest teázói? Miértnem országos? Ez diszkrimináció, kéremszépen!
  • degenerator
    #21
    olyan sűrűn van vidéken teaház? de legyen.
  • schrank
    #22
    én ázok
    te ázol
    ő ázikó
  • nonicks
    #23
    TEAHÁZAT MINDENHOVA!
  • sanyiute
    #24
    már az áztatott cigiben lévő szar is olyan büdös mint atom!
  • pxxl
    #25
    de ha kiforrázod, akkor több jut a szervezetedbe. a füsttel nem szívsz be annyit mint amennyit meginnál. de hát aki hülye haljon meg így van :D
    amúgy nem túl sok kávétól is meg lehet halni (olyan 10-12 csésze). ott meg koffein mérgezés van. (logikus)
  • pxxl
    #26
    jah Balatonfüreden van egy faszájos. helyileg hol azt így nem tom elmondani, de odatalálok ha kell
  • werkfilm
    #27
    teát iszol buzievagy
  • arty
    #28
    én járnék teázóba, de a jófajta tea alapanyagok itthon tiltott szerek :))
  • CattiBrie
    #29
    A Vörös Oroszlán jó és nagyon jó, hogy nem dohányzó. Bárcsak minden intézmény nem dohányzó lenne. És a kijelölt dohányzó helyet sem az ajtóba tennék.
  • CattiBrie
    #30
    CD Fű

    És a teawarez-ről szoktam rendelni.
  • [HUN]FaTaL
    #31
    Akkor átfogalmazom, elég félreérthető volt. :) Nem úgy gondoltam, hogy legyen az egész dohányzó, de lehetne egy elkerített dohányzó rész.
  • CattiBrie
    #32
    Sajnos tapasztalataim alapján a füstöt igen nehéz 'kerítéssel' elválasztani. Sőt, ajtóval és függönnyel is nehéz (darázs modell). :(
    Mondjuk úgy megoldható lenne, ha egymás mellett két külön teázda és az egyik dohányzó a másik meg nem. :)

    Szerintem, nincs is olyan teázda :), ami dohányzós. Legalábbis én nem tudok ilyenről.

    De az, amit Pizza Hátban csinálnak, hogy az egyik asztal dohányzó és a tőle 3 méterre levő már nem, ez elég nevetséges. De az még jobb volt,a mikor pizzériában nem dohányzó helyet kértünk, majd a pincér odaugrott egy szabad kettes asztalhoz, levette róla a dohányzó feliratot, majd megvolt oldva a kérés.
  • DanielT
    #33
    Ultrabuzis még a név is: teaház. LOL.
  • Apus
    #34
    naja nem gyengén. mi az oktogon közelében voltunk, ültünk kint ahol a pult is van, de hátulról olyan lábszag jött, hogy csak pislogtunk:)
  • Super Saiyan
    #35
    Buzis, mert lányoknak van kiépítve. :) Fiúk teaházát úgy hívják, hogy kocsma! :D Ott lehet "beteázni", ahogy felénk mondják a berugást. :)
  • CattiBrie
    #36
    Biztos van kocsma topik is. :D
  • [HUN]FaTaL
    #37
    Mondod ezt rózsaszín logóval és rózsaszín fejléccel.
  • bcrics
    #38
    cokxponambient

    Ő is jó hely.
  • Lacee
    #39
  • CattiBrie
    #40
    .. úgy, hogy szívecske van benne és éppen love-ol valami.. az egy férfi, nem?