23
  • scarabeus86
    #23
    Mekkora kártya! Kicsit 3dfx Voodoo 5 6000 feelingje van, nem? :D
  • readswift
    #22
    orczy tér van, szopatás, onnan vám nélkül nemnagoyn jön ki smemi. Nem adok tippeket. Lehet giftezni, majd jól megszopjátok :D
  • csibra
    #21
    Ha ebből a kártyából négyet crossfire-be kötsz, akkor kb. a 300. helyre kerülsz a Top500 supercomputers listán :)
  • trogi
    #20
    Azért erre ne vegyél mérget! :)
    Igaz, nem tudom, hogy mennek a dolgok a 17-esen (vö. Magánforgalmi Fővámhivatal utódja) most, mert rég nem beszéltem a cimbivel...

    Azzal viszont tényleg ne próbálkozz, hogy a drájverlemez mondjuk 400 dollár, merhogy a szoftver, ami rajta van, nagyon értékes, a kártya meg alig ér mondjuk 100 dollárt.
  • Julius Caesar
    #19
    Pontosan, az túl egyszerű, hogy egy hírportál lehoz egy VGA hírt. Nem, az AMD vadászott az SG-re, mert ők olyan nagyok, főleg amerikai viszonylatban.
  • Dobronski
    #18
    Igen, igen, majd pont egy kis magyar híroldalnak perkálnak.
  • Rexhawk
    #17
    fizetett AMD hirdetésünket olvashatták!
  • readswift
    #16
    lehet próbálkozni . ha-ha. Vámon meg nem is tudnak angolul.
  • Dracad
    #15
    jöhetne már a GT300 is
  • Dracad
    #14
    jaj, hát sose rendeltél még ésszel?

    Szép, ízes angolsággal leírod a sellerednek, hogy legyen olyan kedves és írja rá a csomagra, hogy "gift" vagy "low value item" és senki nem fog hozzányúlni a vámon mert nem is tehetik. Az ebayen egyébként az aktuális csúcs kártya a megjelenés után 1-2 héttel fent van 490-500 dollárért shipping nélkül.
  • readswift
    #13
    és honnan vegye hogy ne irjanak rá valódi árat? Éppenséggel újabban az égvilágon mindent feltartóztatnak a vámon ha egyben veszi akkor meg valami krvanagy ötlet kell , különben úszott a haszon.
  • DeviloftheHell
    #12
    usábol tudsz rendelni akkor tedd olcsobban kijössz
  • Ahoy
    #11
    Hát 160-180 körül lenne zs a gépre... tényleg 6 éve nem fejlesztettem, celeron óta (csak 2magos noti) szóval most erre van. Igazából a karácsony "fílingje" miatt írtam :) Tudod, másnap ott a sok hw, és buildelem össze a gépet, bepattintom a 5850-t és mehet a karácsonyi videó átkódolása :D no meg egykis STALKER is :P Ja meg a blender 3d beadandómat se lenne rossz az új géppel :)

    Viszont az nagyon tré érzés, hogy közvetlenül utána január/februárban meglátom 10-15K-val olcsóbban a kártyát - feltöltött rakikészlettel. Kérdés hogy karácsony ennyit számít, meg hogy dx11-es GeForce-ok lesznek egyáltalán addigra, vagy sem.
  • kraven81
    #10
    30,5 cm
  • Zsoltika 007
    #9
    Ez méretileg nagyobb mint a 9800gx2? Vagy kb ugyanakkora? Jó lenne valami adat.
  • DeviloftheHell
    #8
    hidegfuzios erömüvet is mellékelik mellé?
  • MrSpock
    #7
    "Karácsonyi gépvásárt meg lehet el kell felejteni :("
    Miért is?Attól még vehetsz gépet max a vidkarit később veszel bele,vagy kötelező egyből összeállni a rendszernek?:-)
    Érdemesebb egy ygengébb karival kezdeni ha muszáj,és mikor már elterjed és az ára is jobb lesz akkor meglehet venni.
    Bár nemtudom ha sok pénzed van akkor nem probléma.
    Kíváncsi leszek mennyibe fog kerülni az alapkari itt nálunk!
    Amúgy elég dúrva a mérete ennek az X2-nek:-D
  • Ahoy
    #6
    Amúgy erre érdemes pillantást vetni a nem-játszó-kollegáknak:

    Video Transcoding ATI Stream technológiával

    Szóval videózós arcoknak nagyon meg fogja érni, ha a táblázat igaz, akkor elkapja a direkt erre kihegyezett GeForce-okat. Sőt még i7-et is :) Pontosan nem tudom hogy a teszt ezzel készült, de többen írták hogy egy Media Espresso nevű progammal készült.

    Szóval jó cucc lesz ez ;)
  • Ahoy
    #5
    Kell rá egy vizesblokk - aztán mehet is a jacuzziba ;) Vagy lábpezsgőfürdő

    Játék közben állat lenne :P

    Amúgy az 5850-öst lesz érdemes megvenni, 50-55K-ért, január február tájákán. Még egy jó darabig minden elfut rajta. Karácsonyi gépvásárt meg lehet el kell felejteni :(
  • Gaboca76
    #4
    Baker veszek belöle párat és elmegyek távhöszolgáltatonak
  • Demonic
    #3
    Bazze ezzel a téglával már ölni lehetene:D
  • readswift
    #2
    én csak a szomszéd szobát tudnám füteni, mert a kis lyukon gondolom nem jön át sok meleg ... Játszani sem játszom
  • who am I 7
    #1
    Hát így van, jön a tél meg minden, lehet a gépet az ablak alá rakni, 5870x2-t beröffenteni, aztán hadd fűccsön