18
  • qwas
    #18
    500 MB/s az elméleti csúcsa. Az USB 2.0-nak meg 60 de kiváncsi lennék hány eszköz közelítette meg ezt?
  • mármindfoglalt
    #17
    Hogy odavannak, hogy az SSD milyen fasza, ennek a vinyónak a sebességével meg legfeljebb csak a legdrágább fajta SSD-k bírják felvenni a versenyt, azok meg egy nagyságrenddel drágábbak.

    A töredezettségmentesítést meg igazán nem olyan nagy ügy néha megcsinálni annak, aki ilyen nagy mennyiségű adattal dolgozik rendszeresen. Nálam például a néhány tíz gigás videó anyagok renderelése/konvertálása is előfordul, hogy napokig szokott futni, amellett már igazán rá lehet szánni egyszer-egyszer egy fél napot, vagy éjszakát a karbantartásra is. Ráadásul, ha nagy fájlokat pakolgat az ember, attól általában kevésbé lesz töredezett, mint a sok kicsitől, illetve a gyorsabb lemez is dob a defrag sebességén is.
  • jamborl
    #16
    A defragmentalasnal nagyon sokat szamit az atvitt fajlok merete, ami nagyban befolyasolja a muvelet idotartamat.
    Nem feltetlenul tart tobb idobe egy 2Tbos hard defragmentalasa egy 20gigasnal particional.
    A 130megabajt sebesseget el lehet erni, SSD hardok mar tudjak, itt az adatatviteli sebesseg 130Mbajt, es nem a hard sebessege, es emlekezzunk milyen nagy ugras is volt USB 1.0rol valtani a kettesre.
  • szarvasdinnye
    #15
    En koreaiul tanulok, en meg nem ertem. :D

    /off

    Amugy ha kivulrol van rajta gumireteg, attol meg bellul, a vinyo onmagaban razkodik. Igy max az asztalnak nem adja at a rezgest es vice versa.

    En multkor egy 400G-s particiot defragmentaltattam Name Access algoritmussal, hat az eltartott vagy 12 orat. Egy 2TB-s vinyoval Isten ments, hogy ilyet tegyek. Ramenne a fel hetem.
  • zola2000
    #14
    Tényleg, beírok egy szöveget, aztán lefordítom, majd vissza, teljesen más, szar az online fordító.
  • anju
    #13
    Köszönöm, de tudom használni a számítógépet. Én csupán azért kérdem, mert tanulok japánul, s érdeklődöm honnan való. Szerintem egyáltalán nem helyes.
  • Darth Sith
    #12
    "A 2 terabyte-os winchesteren elméletileg 400 000 MP3 formátumú zeneszámot, több mint 1,3 millió digitális fotót, 400 teljes méretű DVD-lemezt vagy 2000 digitális videót lehet tárolni."
    ezeket honnan veszik? pl h ~5,12MB egy mp3? nálam pl 15-20MB egy 3perces átlagban. 2000db digitális videó..nah ezt végképp nem értem, ezeket honnan számítják? Egy szalacsi videó 5 perc, egy sorozat rész 45 perc, egy film 2 óra.
  • B0nFire
    #11
    off
    Olyan is van? Hogy ti miket tudtok, és hová el nem jártok!
    /off
  • zyppy
    #10
    http://translate.google.com/translate_t?hl=auto#auto|hu|
  • readswift
    #9
    shader model 3 at tud?
  • Epikurosz
    #8
    Túl korán eljöttél a szexkiállításról.
  • Cleawer
    #7
    Így már megéri(né) 1TB-s külső vinyót venni
  • anju
    #6
    Megkérdezhetem, mit jelent az aláírásod ? Valahogy, nekem nem tűnik értelmesnek.
  • mrzed001
    #5
    "A sima felülethez szorosan kapcsolódik egy vékony gumiréteg, amelynek köszönhetően a külső merevlemezt sokkal könnyebben lehet majd kézben tartani, kevésbé lesz sérülékeny és gyakorlatilag rezgésmentesen működhet."
    Magyarán a legkisebb hőt termelő Hitachi terrás is percek alatt olvad szét benne.
    Gratulálok, zseniális wincsi megsemmisítő
  • zola2000
    #4
    "kinyalom a saját picsámat fényes nappal a főtéren, piros szőnyegen, trombitaszó mellett."

    Várjuk ^_^
  • zola2000
    #3
    SSD meghajtóra átmegy.
  • B0nFire
    #2
    Mutassák már meg azt a másolási teljesítményt, mondjuk egy videón. Mert ha 5 Gigát 38 s alatt átmásol, én kinyalom a saját picsámat fényes nappal a főtéren, piros szőnyegen, trombitaszó mellett.

    Szűz vinchesterre sem megy át egy DVD-nyi anyag ennyi idő alatt. És akkor még a töredezettségről nem is beszéltünk, ami egyre nagyobb problémákat okoz, lévén, hogy egyre nagyobbak a vinyók és nagyon sokáig tart a defragmentálás, így sokan el is hanyagolják rendesen.

    Pár napja egy 160 Gigás partíciót defragoztam, hát eltöltött vele némi időt. Nem mértem, de elég hosszú volt. Akkor a Terás kapacitással mi lesz? Néhány nagyobb állományt letörölnek róla, és máris tiszta foghíjas. Akkor meg az a 130 MB/s elméleti maximum mehet a levesbe...
  • [HUN]FaTaL
    #1
    Kiváncsi leszek arra a 130M/secre... Még a belső vinyók sem mennek ennyit :D