35
  • csuszi
    #35
    a kiváló új fiatal nemzedékünk, éljen. mindig tudtam, hogy az sg fóruma nagy olvasztótégelye az idiótáknak...
    élvezkedjetek rajta, hogy egy halott színészt baszogattok.
    sose legyen több örömötök.




    bár minden "sztár" fele olyan kaliber lenne, mint Csöpi bácsi...
    Nyugodjék Békében!
  • Sanyix
    #34
    Ide pont illik az hogy "kár érte, kiváló ügynök volt"...
  • Molnibalage
    #33
    Bizony. A kedvenc filemben is ő volt az egyik szinkronszínész, az Éjszakai rohanásban.

    Nyugodjék békében.
  • schrank
    #32
    lassan már nem lesz egy régi nagy szinkronhangunk sem akik miatt híres volt a 70-80-as évek beli magyar szinkron ...
  • Etinger
    #31
    Most már törölték, szóval így, hogy már lecsengett már a dolog...
  • Chocho
    #30
    Nem érted a lényeget... mindegy.
  • algost
    #29
    Az én előző üzim első felét úgy kitörölték mintha nem lenne igazam!
    Köszi! A Kedves moderátornak üzenem, hogy megszopogathatja a banánomat, vagy a dobbermanom nemiszervét!
  • podimester
    #28
    Mindig és mindenkor nézhető filmjei voltak. Akik ezen nőttek fel tudják, akik meg nem, hát azoknak vannak ilyen kommentjeik. Lehet azt sem tudja kiről van szó. Csak hát a gép mellett ülve biztos nagyfiúnak érzi magát. Csak azt nem értem az ilyenek miért nem egy chatszobában élik ki magukat, úgy is odavalók. Az meg hogy még nem ért napfény a nyáron ne zavarjon "Savior" , a suliba kénytelen vagy elmenni. Nyugodj békében Csöpi! A Pogány madonnában lévő, ladás üldözéses jelenet nagy volt. :)
  • Loverman
    #27
    nem kell beleavatkozni? ja akkor miért is vannak modik? már ha vannak...
  • Etinger
    #26
    Jogos, bár lehet az elején kellett volna törölni még :/ De okés, így fair persze. Meg legalább kapott egy-két választ a kommentjére.
  • Chocho
    #25
    Épp azért, mert Ti se kaptok warnt az anyázásért. ;) Gondolom a modik is látják, hogy van, ha jobb nem beleavatkozni. Ezért riszpekt nekik, tényleg.
  • darktouch
    #24
    Nagyon szerettem mint Bud szinkronhangját, és persze filmjeit. Nagyon sajnálom!
    Szegényebbek lettünk nélküle :( Béke poraira!
  • Csak77
    #23
    Én utáltam a filmjeit(nagyon rossz filmes volt), viszont gyerekkorom emlékezetes szinkronhangja marad örökké. RIP.
  • Etinger
    #22
    Természetesen 'savior'-ról beszélek.
  • algost
    #20
    Bujtor istván a legjobb ember volt.Isten nyugosztalja!
  • GG
    #19
    Nyugodjék békében a jóöreg. :(
  • Chocho
    #18
    Hülye gyerek, maga Bud mondta neki, hogy csináljon ilyen stílusú filmeket! Istenem, ha az idiotizmus fájna...
  • jahola
    #17
    Savior te ritka egy nagy paraszt lehetsz.
    Nyugodjèk bèkèben Bujtor ur!:(
  • Chocho
    #16
    Isten vele, szerettük!
  • cateran
    #15
    Nyugodj békében Csöpi:(
  • pann
    #14
    Bujtor István azon kevés magyar színészek egyike volt akinek szeretem a filmjeit.
  • Etinger
    #12
    Bud Spencer javasolta neki hogy csináljon ő is ilyen filmeket és soha nem tagadta hogy ihletett merített belőle. Undorító vagy, és remélem egy moderátor törli a hozzászólásod.

    Amúgy pedig ez az egész felfoghatatlan :(
  • Aldo Moro
    #11
    Nagyon szeretem Bujtor filmjeit, meg a szinkront is. Azért az nem mindegy volt, amikor a Sándor Mátyásban ő ugrott le a szikláról.
  • akirsch
    #10
    R.I.P.
  • bertino
    #7
    :((((((
  • Chris05
    #6
    OFF: A honvéd kórházba szállították át, nem haza, hibás a cikk!

    Nyugodj békében, nagyon szurkoltam Neked és figyeltem a híreket, de sajnos ez történt!
  • bmw
    #5
    Sajnalom szegenyt, birtam a filmjeit. Meg persze a szinkronjat is Bud Spencer-kent.
  • mellon
    #4
    "67 éves korában Budapesten elhunyt Bujtor István színész, rendező, színházigazgató, akit az elmúlt napokban engedtek haza"
    Hova engedték haza??

    Nyugodj békében Csöpi!
  • vmiki88
    #3
    R.I.P
    Szerettem a filmjeit :(
  • bippo
    #2
    :(
  • zaki
    #1
    rip