580
Ninja Blade PC
  • The Protector
    #20
    Baromi jó.Elég kicsi a vasigénye.Látszik h a játékban nem sok szerepe van a procinak mint pl a DMC4 ben.Inkább a Kártyán lesz a hangsúly.

    Mellesleg szerintem nagyon jól lessz optimalizálva.Hisz elég kis gárda portolja,és őket nem fogja az nvidia sem az ati letámadni az optimalizációval.Tehát az lesz az elsődleges hogy szép legyen és gyors minden gépen,nem pedig az hogy csak akkor fusson jól ha x-y kártyád van ami támogatja az überbefosás effect 36-ot stb....
    Szerintem kíváló port lesz.A dark sectort is oroszok portolták és jó is lett.Ennél megnyugtatóbb már csak az lenne ha a Capcom-alatt kerülne portolásra.
  • norbi2fraktal
    #19
    Forrás
  • norbi2fraktal
    #18
    Megvan a minimum gépigény!!

    Operációs rendszer : MicrosoftŸ WindowsŸ XP/Vista
    Processzor: PentiumŸ IV 3,2Ghz vagy hasonló AthlonŸ 64
    Rendszermemória: XP: 1 Giga Vista : 1.5G
    Lemezterület: 5 Gigabyte
    Videokártya: 256 megás GeForce 8600 GTS vagy Radeon HD2600XT
    Hang:DirectXŸ 9.0
  • norbi2fraktal
    #17
    Jah a Tenchu-t nyomtam annó amikor volt PSX-em, nagyon jó game, jó lenne PC-re is egy pár:), PC-s oldalt nem találtam...
  • The Protector
    #16
    Mellesleg a Tenchu is baromi jó.Bár az inkább lopakodós mint ütöm vágom kardélre hányom.
  • The Protector
    #15
    Valami hír nincs?Van oldala a játéknak(pc-s)
  • norbi2fraktal
    #14
    hát az biztos hogy nagyon sokat nyomnám a Gaiden-t, de ha már Ninja game akkor jöhetne egy Tenchu is :D
    de öröljünk neki hogy ez is van, amikor box-on megláttam akkor sírtam hogy mér nincs pöcöre
  • The Protector
    #13
    Ennél jobb hír nem höhetett.Remélem h a NInja Gaidenek nem jönnek a szgépre mert károsan hatna a sz.gépem egészségére.Elég olt végigvinni 360-on az 1et meg origi xboxon.
  • norbi2fraktal
    #12
    lehetséges megjelenés Október
  • Prince23
    #11
    Tapasztaltam, meg van a gamma:D
    jah meg gamer365-ön is írják
  • Seth
    #10
    360 verziót alapul véve gondolom pc-n sem lesz másképp. A legrosszabb, hogy simán vannak 1 órás részek, szóval nem hagyhatod csak úgy abba fél óra után, mert akkor újrakezdheted az egész küldit
  • ricsa008
    #9
    ezt hol írják?
  • #8
    A mentési rendszer fogja nehezíteni a játékot:D
  • Seth
    #7
    Ha annyira nehéz volna,mint a Ninja Gaiden akkor biztosan a falat kaparnám, de nem így van,ahhoz képest piknik. Igaz később majd lesznek szívatós részek,ahol meghalsz 1x-2x, de meg fogod csinálni. A játékkal inkább a változatosság a gond, a színvilág,szürke
  • Prince23
    #6
    Van egy rossz hírem a jó hír mellett.

    nagyon rossz mentési rendszere van!
    tehát pl. ha kilépsz mondjuk úgy az első küldetés vége felé, egyéb problémák miatt. Vissza már nem fogsz tudni belépni, teljesen a legelejétől kell kezdeni.
    az első pályán elég sok bossok és QTE-k vannak, szal az egész projektet a szar mentési rendszer vágja haza a kukába, ahonnan való:) Tehát mindig a legelején ment a rendszer. Nincs 5 percenkénti mentés, se szakasz mentés sem. Ez, legalább 2 pontot levon az értékelésből. Ez se lesz 9.5/10.
  • grebber
    #5
    Régen nagyon vártam hogy esetleg a Ninja Gaident portolják de nem lett belőle semmi,de ez is megteszi
  • #4
    az ám
  • King of Roads
    #3
    egyszer ilyen topic nem lett már bezárva nem is oly rég?
  • fodorpetii
    #2
    Képek alapján szép:)
  • norbi2fraktal
    #1
    Aki Devil May Cry fan mint én annek ez nagyon nagy hír, érkezik a Ninja Blade Pc-re


    Infó+Képek