7
  • morden
    #7
    "Ha csak egy új nép lesz még pedig a Chaos akkor a jobb alsó képen mit keres a Imperial Guard?" Az a BAL alsó lesz :D
  • dronkZero
    #6
    És játszottál vele multiban? Amennyivel "butább", annyival taktikusabb és pörgősebb. Nincsenek ugyan másfél órás meccsek, de az a 20 perc, ami van, az nagyon intenzív.

    Elsőre én is kissé idegenkedtem tőle, de így pár hónap után azt kell mondjam, hogy nem is hiányzik a bázisépítés. Szintlépés van, áramot kell építeni, ez nekem elég, még így is néha túl sűrűek az események.

    A másik dolog ami viszont nagyon bejön, az a coop kampány. Inkább akció-RPG, mint stratégia, de jóféle.

    Szal más, nem a megszokott utat követi, de első blikkre amúgy is az volt a bajom a DoW1-gyel, hogy Warhammeres Warcraft koppintás. Ez legalább eredeti és új.

    Sztem a kieg is megvevős lesz, káosz nekem kell.
  • dronkZero
    #5
    Ez így nem teljesen pontos. Feltelepíteni effektíve nem kell, csak beírni a registrybe a CD-kulcsot.

    Emellett futtatásról van szó, nem multi játékról.
  • Zaraki Kenpachi
    #4
    Aham, akkor az új mod a waves lesz az a kép.

    zedow:
    A fejlesztők előző játékában még lehet még pedig a Componys of Heroes, innen van a Dow 2 harc/vedezék rendszere, szerintem ott jobban meg is van csinálva, mert pl itt a dow 2ben szemből lövik a tankot és jön az írás, hogy hátsó páncél megsérült. WTF??
  • zedow
    #3
    Ez az új DoW nem tetszik, nagyon lebutították, építkezni se lehet. Kell csináljak egy játékot amiben egyetlen embert lehet ide oda kattogtatni s elnevezem stratégiának. Jöhetnek az elõrendelések :)
  • Vorpal
    #2
    1 nép lesz játszható.
  • Zaraki Kenpachi
    #1
    "Dawn of War II - Chaos Rising egy önállóan is futtatható játék lesz, melyhez nem lesz szükség az eredeti programra."
    Ezzel csak az a gond, hogy Dark Cruadenál is ezt mondták, de ahhoz az apró betűs részről volt 1 kis csönd még pedig az, hogy a 4 alapfajjal, az IG-vel, a játsszál multiban, ahhoz neked felkel raknod az adott gamet amiben élősszőr megjelentek.
    Ugyan ez van az Soul Storm-nál is.


    Ha csak egy új nép lesz még pedig a Chaos akkor a jobb alsó képen mit keres a Imperial Guard?