2532
Mindenféle élőholtas cucc - könyv, film, játék
  • Calver
    #161
    ja és hozzá a póló ofc.
  • SötétBarom
    #162
    Out now :DDD

    Más: Végre lejött a Dead Set :) Az első részbe bele-beletekertem, hát mit ne mondjak, nagyon jónak tűnik >:] Első adandó alkalommal egyben megnézem!
  • Loál János #163
    De jó, hogy mondod, teljesen kiment a fejemből az a cucc.
  • SötétBarom
    #164
    Ejbazmeg megnéztem. Elbaszott jó. :OOOOOO
  • AntiHero
    #165
    Ugyi mondtam:)
  • SötétBarom
    #166
    :]
  • Calver
    #167
    feladtam HD imádatomat és megnéztem Zombielandet határozottan kellemes, cameo meg epic... "I was never a very good practical joker."

    Zombie Driver meg egész vállalható, bár nem a legjobb, de azért épp el lehet vele szórakozni
  • SötétBarom
    #168
    Nekem kicsit hányigerem lesz tőle :Dd
  • Calver
    #169
    motion sickness aranyos dolog mondjuk nálam is csöppet előjön attól a gémtől (és semmi mástól), de végül is túlélhető, meg egy negyed óra után már nem is zavar... de fogalmam sincs hogy tudták így összerakni, mert a legelbaszottabb FPS ahol össze-vissza pattog mozgás közben a karakter feje (remélem érthető mire gondolok: head bobbing) se hozott soha elő semmi ilyesmit, még Mirror's Edge sem...

    viszont tüskés kisautóval elmosódott vérfolttá alakítani a zombikat = WIN.
  • SötétBarom
    #170
    Kurva nagy kár ezért -.-
  • Noodlee
    #171
    hangulata megvan.
    Nekem bejön.
  • AntiHero
    #172
    Elkezdtem nézni a Survivors sorozatot. Ez is angol sorozat mint a Dead Set. Annyi, hogy itt nincsenek zombik. Viszont a világ 90% kiírtott egy vírus.

    Érdekes sorozat a hangulata miatt érdemes megnézni még ha nem is zombis.

    sorozatjunkie
  • SötétBarom
    #173
    Junkie szerint a Jericho jobb. Namost szerintem az is harmatos, de legalább nézhető. Nem tudom. Majd nyáron az uborkaszezonban ránézek. :D

    Amúgy sem szeretem a nem eléggé "graphic" dolgokat. Most éppen a True Bloodot nézem, ott is nyesnek néha szépen :DD
  • Calver
    #174
    itt a topicja btw, innen SG-ről sztem kb ketten néztük, én még "viszonylag aktívan" (avagy ha nincs jobb) nézem is...

    rövid véleményem: meglepően nyomasztó, és hozzá még meglepőbben öhm... unalmas. mármint megértem én a lassú folyású sorozatokat... de a Survivors-on jól látszik h úgy nyújtják el a részeket az írók ahogy nem szégyenlik. szerintem. (a "politikai korrektség" nevű vírust pedig inkább nem is emlegetném...)

    Jericho az mondjuk hasonló unalomhegy volt, sőt, Jeremiah is, bár annak voltak azért jó pillanatai - de valamiért úgy néz ki posztapok témát nem tudja senki úgy feldolgozni h közben a tej meg ne alvadjon a néző szájában...

    viszont True Blood = WIN na meg lesz ott is... háát... mondjuk úgy zombi-szerű móka a második évad vége felé
  • SötétBarom
    #175
    Ami igazán win, az a The Wire, de az már nagyon OFF :D
  • jamamura
    #176
    LA HORDE kritika. újabb francia brutálhorror, ezúttal zombikkal.
  • SötétBarom
    #177
    Hmm.
  • SötétBarom
    #178
    Gyóóóóóóóójáték!!! :D
  • Calver
    #179
    végigtoltam, ez kibaszott jó volt
    ennek örömére egy kis témába vágó zene
  • Lammer
    #180
    nah reg voltam itt is ^^

    sorban kiosztaZS :D
    -Zombieland jo volt, nekem tetszettag!44
    -Zombie driver: hulladek
    -Zombilution, naneeee... pfff
    -Dead set -->
    -Survivors meg marha jo! alig varom jojjon a kovetkezo aktualiZS resz! (ezt meg anyukam is nagyon varja! pedig...)

    btw! mikor jon mar az ONTPOIC jatek? :D
  • Calver
    #181
    Survivors-nak kedden volt az évadzárója, most 1 évig pihi, majd vmikor jövőre jön a harmadik évad
  • Lammer
    #182
    sajnos... :=/

    a 6-ost meg nem lattam(uk... anyukam miatt, nem tud angolul, igy varjuk a subot!) mondjuk ez azert gaaaaz... meg nincs is februar, de MEGINT egy ev pihi? ez komoly? :SSS
  • Loál János #183
  • Noodlee
    #184
    http://www.zombiepandemic.com/
  • SötétBarom
    #185
    Zombie Pandemic is a free 2D text based PBBG (persistent browser based game) multiplayer roleplaying (MMORPG) zombie game.
    The game features enriched RPG elements, including advanced combat, a skill tree and use of realistic navigation on a real world map. The game world consist of hundreds of locations offering even more game events and quests in a rich storyline.

    Érdekesen hangizk.
  • AntiHero
    #186


    Link
  • SötétBarom
    #187
    ^.-
  • Lammer
    #188
    LYoLLLYon maaaa!


    [ki van ehezve]
  • Lammer
    #189
    es ez most hogyisvan?

    lehet barangolniag? vagy mi? lehet 1utt menni, ha van czimbi? mert en mennek jatszani, csak hat egyedul :) legalabb innen a topikbol johetnenek maZsok iZS ^^
    [luZSta meknezni] ^^
  • SötétBarom
    #190
    Majd egy unalmasabb munkanapon megnézem. Ha text based, akkor nem lehet annyira szar. :DD
  • Lammer
    #191
    csak hat egyedul

    helyett

    csak hat >>>NEM<<< egyedul

    (sh*t, ide nincs modi jogom .D)
  • Loál János #192
    Kenneth Welsh = Windom Earle @ Twin Peaks =
  • Noodlee
    #193
    Ha valaki rászánná magát a Zombie Pandemic-re, akkor ezen a linken keresztül tegye plz :P

    És szenvedje el magát lvl 3-ig :D
    1000 xp-t jelentene nekem.
    ty.
  • SötétBarom
    #194
    Oppáhoppá! :o
  • Lammer
    #195
    HOPPPA!!!!44444444NÉÉÉÉÉÉÉÉGY

    JUHÉJJJ!44
  • Calver
    #196
    nice

    pedig Jonny Lee Miller-ről (főleg Smith-es szerepe miatt) lazán el tudom képzelni h tömeges zombiirtást rendez - valahogy nekem olyan srácnak néz ki, aki szögeket eszik és vaskarikát "csinál belőlük"...
  • Calver
    #197
    "Megvan a The Walking Dead főszereplője: Andrew Lincoln." forrás

    hát, Jonny Lee Miller azért keményebb srác lett volna
  • SötétBarom
    #198
    Ez üt.
  • Calver
    #199
    végigtoltam, awesome
  • Loál János #200
    Oh wow.