2532
Mindenféle élőholtas cucc - könyv, film, játék
  • SötétBarom
    #1
    Nos, a témát leginkább a téma kedvelőinek nyitottam, nem szeretnék "ez micsoda f@szság" jellegű üzeneteket olvagatni..

    A lényeg az lenne, hogy mivel nem vagyunk túlságosan ellátva poszt-apokaliptikus zombájos dolgokkal, jó lenne egymással megosztani ezt-azt, talán mindenki talál olyan kedvére való dolgot, amiről még nem hallott/akadt bele neten. :)

    Kezdésnek itt egy penge flash alapú szöveges kalandjáték. :)

    Ezen felül pedig egy ajánlott olvasmány, nevesítve: Max Brooks: World War Z, ill. szintén tőle a Zombie Survival Guide :) Nagyon frankó mindkettő, aki olvasta valamelyiket, szerintem szintén így gondolja..

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Torrenten fellelhető mind2 ebook formájában.
  • bakvarnyu
    #2
    ez micsoda f@szság Legjobb Zombi film a Shaun of the dead
  • Butterbean47
    #3
    szeretem a zombifilmeket. Főleg amiben a klasszikus zombik vannak(lassan csoszognak,hülyék)
  • Butterbean47
    #4
    ja és left4dead powa:))
  • Heffi
    #5
    Hát ezzel ellentmondtál az elözö hozzászólásodnak :P

    Amúgy én is szeretem ezt a témát, de annyira nem érdekel, hogy folyton ilyen filmek után keresgéljek :D

    Amúgy meg Kaptár rulez :P
  • Butterbean47
    #6
    jaja tudom hogy a L4D-ben okos,gyors zombik vannak de nem baj
  • Pepsi Twist
    #7
    sztem tuti jönnek a zombik :D má kitaláltam hogy alakítom át a ventot ha jönnek a zombik :D tetejére forgózsámolyos dupla M249 ablakokat kicserélem golyóállóra vagy berácsozom ajtókba 3 zárat rakok körbecsövezem az egészet mint 1 dodgem autót :D és felkészülök a harcra
  • SötétBarom
    #8
    Nem jó, mert kifogy a benzin hamar ekkora tömeg mellett, és akkor ki kell szálnod tankolni :P

    :DD
  • SötétBarom
    #9
    Igazából az igényesebb zombis filmek kimerülnek a Dead sorozatban, a két 28-al később-ben, meg a REC-ben.. Ha valaki ezeken felül tud igényeset, szívesen megnézem :)

    Amúgy valahol neten van egy interaktív film, ahol 2 percenként lehet választani, hogy mit csináljanak a túlélők :D
  • leho94
    #10
    lehet csinálni extra nagy tankot , és viszel magaddal benzint:DD
  • Metalmilitiakid
    #11
    ez a zombis játék király volt :D
    A legjobb zombis film akkor is a Hullajó ! Ismerősöm még anno moziban nézte meg , azt mondta a végén állva tapsoltak :D
  • Bruk
    #12
    A 28as filmeket láttam. Eszméletlen jól megvan csinálva, az zenéje is üt. De asszem három 28as film van de az egyik nem kapcsolódik a többihez. Na meg láttam még egy-két jó zombis filmet majd utána nézek.
  • REPS0L
    #13
  • Dzsini
    #14
    Egy komoly, matematikai alapokra helyezett tanulmány a zombi apokalipszisről.
    (tényleg az, elég magas szintű matematikai apparátust használ fel, de a köztes mondatokat olvasva is érthető - a következtetések pedig nem túl pozitívak)
  • SötétBarom
    #15
    Ez jó :D
  • SötétBarom
    #16
    O_o
  • The Garrett
    #17
    Peter Jackson - Braindead mindenképp ajánlom. :)
  • Calver
    #18
    legjobb zombis játék ever. vagy sem, de mindenképpen üt.

    Zombie Survival Guide megvolt, World War Z kétharmadánál járok.

    filmnek meg Flight of the Living Dead odabasz
    [apro](igen, tényleg arról szól amit a cím sugall.)
  • SötétBarom
    #19
    Most erre fenem a fogam, a "vicces" zombifilmeket nem szeretem :DDD
  • AudiQuattro
    #20
    Land Of The Dead:Road To Fiddler's Green,Stubs zombie,Instinct :)
  • Zenszkij
    #21
    A legnagyobb klasszikus zombi film: Élőholtak éjszakája, Night of the living dead...Tony Toddal a főszerephen. Annyira rossz hogy már jó...kötelező darab. A legjobb zombis játék meg a Resident Evil..
  • Noodlee
    #22
    a 28 az trilógia...
  • Noodlee
    #23
    amúgy fav!
  • Loál János #24
    Legdurvább film a Night of the Day of the Dawn of the Son of the Bride of the Return of the Revenge of the Terror of the Attack of the Evil, Mutant, Alien, Flesh Eating, Hellbound, Zombified Living Dead Part 2: In Shocking 2-D. :-O
  • Loál János #25
    Meg persze a Night of the Day of the Dawn of the Son of the Bride of the Return of the Revenge of the Terror of the Attack of the Evil, Mutant, Hellbound, Flesh-Eating Subhumanoid Zombified Living Dead, Part 3.
  • Pepsi Twist
    #26
    csomagtartó 1 keci nagy tank lesz :D és a hátsó üléseken végig benzines kanna lesz :D aztán útközbe lopok 1 üzemanyag szállító kamiont :D
  • SötétBarom
    #27
    W A T :O
  • DeerHunter01
    #28
    mivan ???
    még csak 2 rész volt idáig belőle o.O
    a 3. még készül
  • SötétBarom
    #29
    Tényleg? Nagyon helyes :) Mi lesz a címe? 28 months later? :DD
  • Noodlee
    #30
    #12
  • Noodlee
    #31
    Az :P
  • SötétBarom
    #32
    LOL
  • Bruk
    #33
    Akkor #12-be kapisgáltam valamit....
  • SötétBarom
    #34
    Tényleg, azt nem tudja valaki, hogy a resi2 miért baszakszik XP alatt? Melós laptopra felraktam, de néha-néha kibasz az asztalra, és ezt azzal tetézi, hogy nem tudja beolvasni a save-eket.. :| Pedig jó cucc. RIP verzió lehet a baj?

    Otthonin meg az 5-öt teszteltem, de nem adja a feelinget. Koopban tuti 5* móka lesz, de amit láttam belőle az túl action. Jönnek a debilek fejszével feeling :DDD
  • Anubys
    #35
    Über alles zombis film. :)
    +fav
  • DeerHunter01
    #36
    28 nappal/héttel később nálam a 2 favorit.
  • Noodlee
    #37
    Szerintem Romero zombis filmjei is jók.
  • SötétBarom
    #38
    HM.
  • SötétBarom
    #39
    A régi land of deadet sikerült levadásznom a tescoban valami potom pénzért, egy nagy hegynyi DVDből kandikált ki, és megakadt rajta a szemem (ilyen "Véres Leszámolás 6" kaliberű filmek között). Mai szemmel nézve pöttyet mókás, de nekem tetszett.

    A remake is kifejezetten jó.
  • Noodlee
    #40
    Nekem az nem jött be annyira.