14
Pangya (Albatross 18)
  • Hikaru
    #14
    Mikor Nell karakter bejött, játszottam vele megint, de csak 1 hétig, mindig megunom egy kis idő után.
  • bunny1
    #13
    én nyomulok vele 2napja:D tök jó:D bár még elég béna vagyok -.-
  • RAZOR27
    #12
    valaki nyomul még vele? hétvégén felraktam, csak a feeling kedvéért aztán rá is kaptam xD
  • BB7
    #11
    Én anno csak a csajok miatt tettem fel! XD
  • Jukijaiba
    #10
    Üdv mindenkinek!

    Ha valakit érdekel a játék akkor ajánlom nézze meg a magyar csapat oldalát.

    http://hungarianpangyateam.co.cc

    Az előd sajnálatos módon eltűnt az éterből de itt lehet találni társakat is a játékhoz, hogy magyarokkal lehessen játszani :D Meg fent van a szerverek elérhetősége is, ha valaki ki akarja próbálni.

    Mindenkinek szép napot ^^
  • SpiritFire
    #9
  • Hikaru
    #8
    Én az amerikai szerón játszok (NTREEV), már csak azért is, mert Season 4 és több is a játékos, mint a GOA-n.
  • Noodlee
    #7
    OMG!
  • BB7
    #6
    Kipróbálom! Már régóta vágyom, valami MMO mókára! ^^
  • gyepesjoint
    #5
    hol lehet regelni rá??
  • RAZOR27
    #4
    ezzel mennyit játszottam anno, nagyon jó kis game ^^
  • Montanosz
    #3
    szeretem a golf játékokat)))
  • Hikaru
    #2
    Pár kép:









  • Hikaru
    #1

    A Pangya egy ingyenesen játszható online golfos játék. Nem közönséges golfról van szó, a golfpályák mesés környezettel rendelkeznek, a karakterek pedig anime stílusúak. A lényeg viszont változatlan, a golflabdát a lyukba kell juttatni.

    A játék európai oldala: http://static.goa.com/#/pangyahome/?language=en
    A játék amerikai oldala: http://pangya.ntreev.net/

    A játékba legelsőnek belépve kiválaszthatjuk karakterünket, azaz hogy mégsem, mert a regisztrációban megadott nemtől függően lesz a karakterünk fiú (Junior/Nuri), illetve lány (Anna/Hana). Karaktermódosításokra nem sok lehetőségünk van, kiválaszthatjuk a haj és
    a felső ruházat színét.

    Természetesen a későbbiekben, ha elég pénzük lesz, vásárolhatunk új karaktert.Összesen 8(+1) karakter van, melyek tulajdonságai az alábbiak:
    (Magyarázat: EU szerón a neve/US szerón a neve -> erőssége)

    Junior/Nuri -> irányítás és pontosság
    Anna/Hana -> irányítás és pontosság
    Roger/Azer -> erő és csavarás
    Cecilia -> pontosság és ívelés
    Max -> erő és pontosság
    Kooh -> erő és irányítás
    Alene/Arin -> pontosság és erő
    Kaz -> erő és irányítás
    Lucia -> irányítás és pontosság (szerintem)


    A játékmódok:

    Stroke Play/Versus Mode:
    Az nyer, aki a legkevesebb ütésből betalál a lyukba. Ennél a módnál, talán a hátrány az, hogy meg kell várni míg a másik játékos üt, de azonban ez előny is lehet, mert le lehet lesni, hogy hogyan játszik a másik (persze, ha egy jó játékosról van szó). Minimum 3, max 18 lyukra lehet menni.

    Tournament Mode:
    Itt akár 30 játékos is játszhat egyidőben. Játék közben lehet látni a többi játékos labdályának a helyzetét. Itt is max 18 lyuk a megjátszható, azonban itt adott idő alatt kell teljesíteni.

    Battle Mode:
    Fel lehet rakni pénzt (Pang), amit aztán el is lehet veszíteni.

    Family Mode:
    Egy account alatt tud játszani 4 emberke egymás ellen 1 gépnél.


    A pályák változatosak és ötletesek. A játék item mallos, tehát a legtöbb cuccot valódi pénz ellenében lehet megvásárolni. Lehetőség van chat szobát is nyitni, ahol lehet árulni és lehet bohóckodni az emote-okkal. Vannak különböző itemek, melyek valamilyen pluszt adnak játék közben egy ütés erejéig.

    A tutorialt mindenféleképpen érdemes végigcsinálni, már csak azért is, mert a végén ajándék itemre lehet számítani.

    Pár vidi:
    Gameplay 1
    Gameplay 2
    Season 4 vidi
    Tánc