29
heroes over europe
  • mernokur
    #29
    egy kerdesem lenne! miert van az hogy nem mindig indul el a jatek? csak sokadszori elinditasra?? valakinek valami otlet?
  • Falcon87
    #28
    Driver frissítés.
  • Falcon87
    #27
    Az viszont tény, hogy a játék erősen hajaz a blazing angelsre. Ami nem baj. A hawxszal én is játszottam, jó, meg minden, nekem az nem tetszett benne, hogy a repülőgépet gyakorlatilag három tengelyen lehetett irányítani (vízszintes, függőleges, forgás), és ez nagyon feltűnő volt.
  • Falcon87
    #26
    Akkor ne játsz vele. Il2-zöm, Rise of Flightozom, de emellett belefér a blazing angels, meg ez is. Árkád, és kész. Nincs minden játékosnak kedve/ideje megtanulni egy repülőgép irányítását, az ilyen játékok azoknak valók. A gravitációs jelenséggel nem találkoztam még, az összeütközést elnézem. Egy árkád játékban nem a szimulációt kell keresni, hanem a szórakozást.
  • ManoNegra
    #25
    tedd fel újra, és engedd ki a netre.
  • samsung123
    #24
    KIJÖTT A PATCH! mostmár nekekem is jó a joyom...mindenki próbálja ki. igy már megér egy próbát, szerintem nagyon jolnézki
  • Placebo74
    #23
    Feltelepítettem, de Campaign után fekete képernyő van, zene szól, oszt jónapot.

    Tudna valaki segíteni a probléma megoldásában?
  • ranGer2
    #22
    Na jó, az addig világos, hogy nem szimulátor, nem is várta senki sem szegénytől hogy az legyen...Írtam is hogy a Hawx-ot még lenyeltem mert az egy igényes arcade játék volt, könnyed repülőzés által nyújtott szórakozást. Na de itt viszont izzadtság szagot érzek..
    Viszont, hogy legyen pozitívum is, szakmai tapasztalataim alapján megjegyezném, hogy a design elemek, menü, grafikák, nagyon jól sikerültek, illetve az ingame képi világ is egyben van. Csakhát ez esetben ez számomra kevésnek bizonyult.
  • LeonSilver
    #21
    Erről van szó.A helyén kell kezelni a dolgokat.Ez árkád mint ahogyan a H.A.W.K.X. is.Az IL-2 meg szim.Én is letöltöttem, megnéztem, majd töröltem a gépről az egész hóbelevancot.Nem fogom megvenni mert nem az én műfajom.Akinek meg ez tetszik az vegye meg és játszon vele.
  • formatuq
    #20
    mar valaki belinkelte ide. koszi.

    de ettol vannak koca repcsi elvezok is, akiknek tecchet, ezek vagyunk mi,neked meg az IL-2.

    max, nem fogunk kozosen multizni. :)

  • samsung123
    #19
    amugy én se találkoztam hibákkal a gémben...azaz a joy hiányátol eltekintve....akkor várok addig a patchre...
  • bajsz
    #18
    amit itt leírtál hibáknak ,én nem találkoztam sehol ezekkel.
  • ranGer2
    #17
    Néztem, hogy van e a játéknak topic nyitva, nos amikor kipróbáltam még nem volt, így nem is vállaltam magamra, hogy ennek a valaminek nyissak.
    De a véleményem az megvan, amit már leírtam az IL2 topicba:
    "
    Kipróbáltam ezt a Heroes over Europe-t egy kis könnyed szórakozás reményében.
    Kár volt ezt így több év IL-2 után..
    Install után nézegettem a beállításokat, hmm van simulation, meg arcade mód.. na erre külön kiváncsi voltam, aztán mikor tudatosult bennem, hogy a simulation mód kb annyit tesz, hogy te irányíthatod a függőleges vezérsíkot, már kezdett kisülni az agyam... :D aztán egy kis repkedés után ami annyira unrealisztikus volt mintha egy müanyagdarabot terelgetnék a levegőben, konstatáltam h sz@r arcade-ban is meg simulationban is. a Mélypont akkor kezdődött mikor ez az ace kill baromságos célzófeature is bejött, hogy csak akkor találod el, hogyha pont a gép törzsére célzol, de akkor mondjuk 1 golyóból pukkan, mint a többi ellen :P na ennek a próbálgatása közben... Pont összeütköztem a messerrel. Amit ekkor láttam azt csak másodpercekkel később sikerült felfognom... A két gép mint valami makett összeakadt a levegőben, és tolt hátrafelé a messer, aztán pörögtünk a levegőben.. összeakadva... és tolt visszafelé tovább.. aztán szétakadtunk, én meg lepottyantam.. hosszú csend... hátam mögött nézett haver, hogy most akkor mivan? sokkot kaptam? aztán felocsúdva... UNINSTALL MOST AZONNAL :D

    A Hawx ot még nagy nehezen lenyeltem, mondjuk ott se volt szó átesésről meg hasonlókról, de ez valami katasztrófa.. és akkor még a "mágneses térről" nem is beszéltem. Ha közel repültem a földhöz, csak úgy fogta magát, és lerántott 3x 4x akkora gravitációval a földbe.

    Véletlenül se próbáljátok ki, garantált fájdalom!
    "
  • twi452
    #16
    a hivatalos fórumon is megy az anyázás, hogy miért adnak ki félkész portot pc-re.. elvileg a patch folyamatban van ami javítja a joy kezelést

    a kézikönyvben is benne van, hogy ki kell választani a beállításokban a joy-t csak hát ugye ez hiányzik a játékból még...xD elég szívás de hát nincs mit tenni várni kell a patchre..
  • bajsz
    #15
    igen
  • samsung123
    #14
    billel nyomod?
  • bajsz
    #13
    nem tart senki olyan pályánál,hogy egy német ünnepségre repülünk be és kicsit fell kell borzolni a kedélyeket,utánna valami olyan jön,hogy berlin nevezetteségeinél kell röpködni ,de a rák tudja hogyan.
    Azt írja zsongd körbe az épületeket:D nah.jah
  • samsung123
    #12
    na a játék grafja valami elképesztő....de nemtudom hozzárendelnia joyomat csak a gombjait ismeri fel a tengelyeket nem...microsoft sindwinder2-m van minden máshol megy...ja meg gampadomat se lehet bekonfigurálni..valakinek tapsztalat...HELP

    egérrel érdekes meg billel:(
  • LeonSilver
    #11
    Nincsmit.
  • formatuq
    #10
    el kell ismernem, megneztem vagy 20x es nem lattam.

    koszonom
  • dezsolti78
    #9
    hi all!
    Kampányra klikkelve fekete képernyő fogad.
    Már mindent próbáltam, de nem akar jó lenni.Hang van,de kép nincs.
    Mi lehet a gond? Segítséget előre is köszönöm.
  • LeonSilver
    #8




  • formatuq
    #7
    oke mester, megmondanad hogy hogyan?
  • Legend Killer
    #6
    jót röhögtem. le se töltöttem szerencsére.
  • Nohab
    #5
    Hogy legyen egy kis tapasztalat is: Link
  • LeonSilver
    #4
    Bellítod a játékban ahogy neked tetszik.És még mielőtt azt mondanád, hogy nemlehet közlöm veled, hogy de igen, belehet.
  • REPS0L
    #3
    ha már control key kell repülős játékhoz, már rossz.
  • DJ RX7
    #2
    esetleg valami info, hogy ezmiez?!
  • formatuq
    #1
    erdekes game, nagyon szpe, de az iranyitasa nem jott be.

    kene valami megoldas hogy hogyan lehetne a control key-eket szerkeszteni, valaki?
    koszi