23
The Witcher2:Assassins of kings
  • balee4
    #23
    A kiszivárgott videó alapján nem lesz semmi, grafikailag és fizika tekintetében nagyon üt, pedig ez még nagyon korai verzió a fejlesztők szerint.
  • grebber
    #22
    "Az hogy mi történt és hogyan szivárgott ki a netre, az nem publikus vita tárgya, nincs mit hozzáfűznünk." - nyilatkozta Thomas Gop producer. "A visszajelzések, amiket a videó után kaptunk egy dologra ébresztettek rá minket: tömegek várják a játékot. Ez egy kicsit keserédes számunkra. Egyrészről nagyon boldogok vagyunk, hogy ilyen sokan érdeklődnek utána, másrészről viszont nagyon nagy nyomást gyakorolnak ránk a hatalmas elvárásokkal."

    De legalább nem szart fognak csinálni!
  • zso23
    #21
    Új Infók
  • The Protector
    #20
    Majd élesben kiderül.Nekem csak a witcher hajával van a gondom.Olyan mint egy takarítónő.
  • Esplanade
    #19
    csak kár hogy dark hangulata van, nekem a optimista feeling jobban bejött
  • armageddon666
    #18
    A videó alapján ugyan olyan kurvajó lesz mint az első része :D


    Fixed.
  • Mike at home
    #17
  • Mr_no_NaMe
    #16
    A videó alapján ugyan olyan gány lesz mint az első része :D
  • The Protector
    #15
    Több is van?Baz pedig kerestem.
  • wedge31
    #14
    Vazze hány witcher2 topic van ? én is nyitok egyet...
  • Cat 02 #13
    "urrently we are looking for a potential publisher (or publishers) for this title," biztos ?
  • bardocz
    #12
    Jó lenne:)
  • The Protector
    #11
    CD projekt adja ki.Szóval sztem ez is full magyar lesz.
  • blackcalibra
    #10
    Az EE kiadással próbáltad? Annak már bagatell a töltési ideje az "alap" hoz képest.
  • Desiderata #9
    remélem magyar lesz
  • Matt07
    #8
    az első örök kedvenc, nagyon várom már ezt :)
  • gyepesjoint
    #7
    kemény grafja lesz,az 1-et párszor végig toltam
  • Hegi90
    #6
    már van ilyen topik nem?
  • w77d
    #5
    nna ez jónak ígérkezik... anno megvettem az elsőt Collectors ediitonban, de még el sem kezdtem XD ma délután fölrakom...
  • Pretorian
    #4
    Hát csúnya nem lesz az biztos. Én anno két éve elég sokat nyomtam az elsőt, de nem vittem végig soha, mert "megette" az akkori gépemet, aztán egy idő után eléggé felhúzott a rohadt sok töltögetéssel, meg a grafikai ronyókkal...
  • The Protector
    #3
    Elbasztam a videóbeszúrást.

    Az első gameplay videó.NAgyon durva lessz.
  • The Protector
    #2
  • The Protector
    #1
    Riviai Geralt kalandjai folytatódnak.
    Újdonságok:A jelentősen módosított grafikus motor az eddig látottaknál is szebb dolgokra képes.
    A napszakok váltakozása, valamint a dinamikus időjárásváltozás csak profitált a fejlesztésekből. A párbeszédrendszert sem hagyták változatlanul, különbözős kameraállások variálásával igyekeznek filmszerű élményt nyújtani.
    Jópofa azt is látni, hogy geralt tetteire reagálnak a közelben tartózkodó NPC-k. Elvileg mindegyik szereplőnek, legyen az bármilyen jelentéktelen, megvan a maga élete, a maga célja, a számára kellemes, vagy kellemetlen napi rutin, s attól függően, hogy ezek mennyire egyeznek Geralt terveivel, lesz belőlük barát vagy ellenség, segítőtárs, vagy eltakarítandó akadály.A harc mozgalmasabb és véresebb lesz, mint az első részben, ráadásul a The Witcher 2: Assassins of Kings már a Havoc fizikai motorját is igénybe veszi, minek köszönhetően akár egyetlen energialökettel több ellenfelet is a tátongó mélységbe taszíthatunk. A bossfightok során reflexeinkre támaszkodó ún. quick time eventek színesítik az összecsapást. Ha időben reagálunk, akkor látványos kombót kapunk jutalmúl, ha hibázunk, akkor pedig szívunk, ennyire egyszerű. Egyébként ez a főként konzolos berkekben elterjedt játékelem arra enged utalni, hogy a második rész nem lesz PC-exkluzív.
    Sem a támogatott platformokról (PC biztos), sem a megjelenés várható idejéről nincsenek információink, ellenben sárkány az lesz a játékban.