133
google őrülete elérte kishazánkat
  • nandorb
    #81
    fordulj surrogosen orvoshoz...
  • Pluskast
    #82
    Loál megtaláltam azt a házat ahol lakom! :D Egész jó ki program amit belimkeltél thx!
  • Roger6
    #83
    Azért, mert rajta van a házad? Gratulálok...
  • n3whous3
    #84
    liMkelt....... úristen
  • w77d
    #85
    keggyetlen ez a progi.. rámentem a régi fóti útra és ott vannak a kurvák, azokat is befotózták XXXD
  • Rash87
    #86
    pedig az automata tv állvány topik ütött:D
  • MR ME
    #87
    3 év alatt ennyi téma nem is sok
    és még ígyis értelmesebb lény mint te
  • n3whous3
    #88
    az biztos
  • Roger6
    #89
    Hát lehet nem sok, de ezek azért odabasznak :
    2008. 03. 26. - Kondizás számítógépnél ülve
    2007. 09. 12. - Szellentési inger elmulasztása
    2007. 09. 05. - Futópad (ennek minek kell külön topic, mehetne a sportba)
    2007. 04. 13. - Ondóvezeték elköttetése
  • n3whous3
    #90
    ondós topik aS:SDASSD:ASDasdddaasd
  • n3whous3
    #91
    ÚRISTEN LEFÉNYKÉPEZTÉK A HÁZAMAT MI LESZ MOST, JÖNNEK A TOLVAJOK, RABLÓK, GYILKOSOK ÉS ELVISZIK A BICIKLIMET, TÉVÉMET, SZÁMÍTÓGÉPEMET!!!!!!444
  • Sephi
    #92
    Javaslat :

    Told le a gatyadas es told oda a pucer segged ahhoz az ablakhoz ami az utca fele nez es maradj ugy egy csomo idejig. Valamikor hatha elhajt arra a kamera es amikor a hazadat fotozzak le akkor...

    ERTED!
  • szucsy89
    #93
    gratulálni tudok csak...
  • Vorpal
    #94
    Ombudsman az kéne neked ja;D
  • Kandurex
    #95
    Rohadtak!!...Lefotózták...megfogok halni!!!! Elvették a házam lelkét!
  • nandorb
    #96
    jah mindenki megfog halni 1csunya napon:D
  • passatgt
    #97
    amúgy ezen az oldalon csak nálam fagy ki, ha fullscreenre rakom?
  • Cat 02 #98
    Itt csak egy valami sötét, és az nem az ügy...

    Szted egy soha nem frissített kép (igen, nem járnak ám minden nap), mit mond a betörőnek ? Lehet már nincs is ott ház.
  • Gubberx
    #99
    Az semmi, de ha ezen így kiakad gondolj bele mit kaphat az a szerencsétlen aki pont elmegy a ház előtt és meglátja a dolgokat :D (lehet megöli őket mert elmondhatja a betörőknek hogy miket látott a háznál) :D:D:D:D
  • COOLancs
    #100
    ték
  • hungary27
    #101
    melyikben laksz?meik város?nem vok betörö...14-18 a korom
  • metaljesus
    #102
    te jó ég!!! nekünk még az ajtó is nyitva volt amikor fényképeztek, most minden betörő ide fog özönleni, mi lesz így a házunkkal?!?!
  • metaljesus
    #103
    nézegettem egy kicsit, a rendszámok és az arcok mindenütt ki vannak takarva, nagyon korrekt megoldás, tetszik az oldal. köszi a linket!
    valamikor április környékén készülhettek a képek, mert a szabadság hídon nem mentek át, de a villamosok már jártak :)
  • Cat 02 #104
    Ám az a vicc, hogy az ilyenek miatt nincs utcakép Mo-n, pedig google volt itt.
  • Gerygrey
    #105
    Lefotózták a kutyámat, szegény azóta csak nyüsszög! Rohadt Google!

    Egyébként baromi nagy ez a Norc, mostanában lakásokat nézegetek, és mennyi felesleges mászkálást spórolok meg azzal, hogy nem kell elmennem megnézni egy olyan lakást amelyiknél már az utcáról látom hogy nem az a környék ahol laknék.
  • bosco05 #106
    Ennyi, szánalmas szintre süllyedt kicsiny társadalmunk. Minden idiótának van valami baja. Ne építsünk szélkereket mert belerepülnek a madarak, ne jöjjön a Google mert betörnek hozzám, ne építsünk szemétégetőt mert meghalunk. Ennyi f*szt mint ebben az országban van máshol nem találsz. Álljuk útját a fejlődésnek és pusztuljunk meg a saját sz*runkba. Gratulálok!
  • bosco05 #107
    Amúgy már sokan leírták mire is való ez a street view. Én is szoktam barangolni távoli országok utcáin, figyelem milyen autókat használnak, milyen ruhákban járnak, milyen stílusú épületeket építettek. Vannak olyan rohadt emberek mint én, hogy érdekli őket mi van más országokban. Amíg pénz nincs rá, többek között az ilyenek miatt mint te, addig marad a street view, de remélem kiharcolod, hogy ez se lehessen, aztán fulladjunk meg a piros vonalon belül.
  • nandorb
    #108
    te ezt jo leirtad... baazzegg meghalok a rohogestol...
  • Calver
    #109
    de, találsz. csak ők messze vannak, és ezért nem ismered annyira őket mint a saját népedet.
  • Carloska
    #110
    Buktuk miis rajta vagyunk többet kise merek menni az utcára bezárkozom a szobába itt a világ vége! Nem tom hogy fogom kíbirni de erősnek kell hogy legyek :DDDDDD
  • dronkZero
    #111
    Bazdmneg ezt már nem hiszem el, hogy még a 21. században is babonás félelemből akarják egyesek akadályozni a technikai fejlődést. A faszom tele van már az ilyen idiótákkal, akiknek a fejében még mindig tombol a sötét középkor.

    Menjetek barlangba lakni, basszátok meg!
  • Minstrel
    #112
    jó kis oldal ez, a Balatont körbejárom ma
  • Sir Quno Jedi
    #113
    Nonononono! Régen ha Szaddám szkádrakétázgatni akart, kellett térkép, meg légitérkép, meg katonaiműhódizék, meganyámtyúkja. Manapság meg gúglisztrítvjú és reggel beköszönnek a nagyhatótávolságúval a budiablakodon, mielőtt kivernéd a plébojban a Cinire! Kelleznekünk!?!??! :DDD
  • Gladiator
    #114
    Olyan vagy, mint nagyanyam...

    Amugy nem tudjatok hol van a rendes google street view, mert ezen csak kelet europa van rajta...
  • triplet
    #115
    leszeded a google earth-ot és ott:D
  • Papirzacsi
    #116
    Az semmi! Még engem is lefotóztak!!! :-O Most akkor engem is el fognak rabolni? :-O
  • RelakS
    #117
    Valamelyik nap el kellett mennem a Bluechip üzletébe, mert rendeltem cuccost. A norc.hu-n próbáltam meg odatalálni.
    Az egyetlen gond az volt, hogy mindkét fotózós pontból betonkeverős teherautók kitakarták a teljes üzletet, ezért majdnem feladtam a keresést XD Viszont rákerestem a látható üzletekre, így be tudtam lőni, hogy jó helyen keresek.
    Szóval hasznos az ilyen, és csak azok nyivákolnak, akiknek vaj van a fülük mögött... Viszont akkor a japánoknak is vajas a fülük? Mert úgy tudom, a guglinak végig kell mennie megint japánon alacsonyabb kamerával...
  • n3whous3
    #118
    igen, csak ott meg az a helyzet, hogy a házak kialakítása meg stb miatt tényleg egy nagyon kicsit szarabb a helyzet, mint az itteni városokban és házaknál :)
  • Cat 02 #119
    http://maps.google.com/

    Azt a sárga faszit kell rángatni.
  • RelakS
    #120
    pár napja találtam olyan NEM egyirányú utcákat, ahol két bringás is csak lassan, óvatosan fér el egymás mellett XD
    Persze, Japánban