23
  • Lame
    #23
    Pont nekem is ez jutott eszembe, ha csak a Pite filmeket emlitjuk azok sokkal jobbak voltak es az se a csucs azert :)
  • Julius Caesar
    #22
    Igazad van, bocs elnéztem. De ha nincs nyeresége, akkor sem sajnálom.
  • TeDDyRuSh
    #21
    Hidd el, baromi sok filmet nézek. Szemetet is, meg gyöngyszemet is. A SexDrive nekem az uccsó kategóriába esett. És akárkinek is mutattam, vagy adtam oda, annak hasonló véleménye lett a filmről. Talán azért vagyok ilyen bátor.

    A kavart talán az okozhatja, hogy én pl nem tudom értelmezni a tini szexkomédia kategóriát. Ez egy igen távoli, elfajzott ága a komédiának, vígjátéknak, ezért tud winnie is keveset felsorolni szerintem. Hogy az AM.Pitében több volt az erotikus jelenet és a kibuggyanó mell, az egy dolog. A SexDrive témája ugyanaz (és a Superbadnak is - az is egy űberfaca film), mint az Am.P-é csak lágyabb, visszafogottabb. Mondok egy példát a SexDrive-ból: a pisilőlányok.com. Aki tudja miről van szó, az szerencsés és röhögjön bátran. Aki meg nem tudja, az sajnálja, mert egy ilyen lehetetlen helyzetet ennyire kiélezni és a magasra dobot labdáját ennyire lecsapni, ritkaság. Nekem inkább azok a vígjátokok jönnek be, ahol nem nyomnak le mindenféle szexhez köthető poént a torkodon. Itt is a poén témája egyértelmű, de a vége a képzeletedre van bízva...gondold után:)
  • Seth74
    #19
    Jé, a harmadik bevétele magasabb mint a másodiké, mégis lemaradt, lol.

    A Warner mögött nagyon kapaszkodik a Paramount 1,32 millió dollárral, s az már most látszik, hogy az év nagy vesztese a bukást bukásra halmozó Universal lesz, mely 2009-ben csak 656 millió dollár bevételre tett szert.
  • kalapos01
    #18
    Vagy csak más ízlése. Ócsárolni a másikat, mert neki tetszik valami, ami neked nem? Röhej.
  • Blasta
    #17
    "A SexDrive az egyik legjobb vígjáték volt amit valaha láttam."

    Atya ééééég
    Kurva kevés (jó) filmet nézel, vagy csak simán ízlésficamod van, de durván...
  • winnie
    #16
    már hogyne változtatna, hiszen tinikomédia bőven van, tiniszexes pedig alig (2 cím hangzott el, annyiból nem nehéz elsőnek lenni). ahhoz képest, hogy mennyi volt az amerikai pite idején..., most igazi ínség van. ami nem biztos, hogy rossz sokaknak.
  • CaptainRumi
    #15
    ohh bocsáss meg, hogy első hozzászólásomból kihagytam a szex szót. lényegen mit sem változtat.
  • Etinger
    #14
    Superbad? Mondjuk a Szextúra jobb.
  • winnie
    #13
    láttam, már el is felejtettem. én mindent letöltök, rongyember vagyok:)

    előbb tinikomédiát írsz, most szexkomédiát, de én tini szexet írtam, s rogen már messze nem tini. nem is szívózásból kérdezem, mert én teljesen úgy látom, hogy a tiniszex komédia műfaja mintha behalt volna, pedig...
  • CaptainRumi
    #12
    de persze tény, hogy kinek a pap kinek a plébános... én maradok az apácáknál ;)
  • CaptainRumi
    #11
    *szinte mind
  • CaptainRumi
    #10
    hát például Appatow filmjei Seth Rogennel mind sexkomédiák és bármelyik jobb mint ez a Sucks Drive.

    Funny people-t láttad már? hmm esetleg letöltötted vagy hogyan? na szép.
  • winnie
    #9
    "hát Viktor ha szerinted a Sex drive az elmúlt évek egyik legjobb tinikomédiája volt, akkor...hát akkor sajnállak. "

    a kijelentés kockázatnélküli. soroljuk fel az elmúlt 3 éve tini szexkomédiáit.

    "Judd Apatow és Seth Rogen neve jut eszembe. "

    bár apatow és rogen filmjei csak amerikán belül aratnak, a világízlést még nem nyerték meg maguknak, csak annyit mondok, hogy funny people és observe and report. nyilván kinek a pap, kinek a papné, de ez a két film, apatpw és rogen utolsói, még nem-rajongóként is gyengébbek voltak, mint az étlag.
  • winnie
    #8
    "Szegény universal. 650 ezres nyeresége miatt hadd ne sajnáljam."

    egy. nyereség és bevétel nem ugyanaz. hiába több milliárd a bevételed, ha annál is több a kiadásod.
    kettő. az nem 650 ezer, hanem 650 millió.

  • TeDDyRuSh
    #7
    Ja a cikk jó, kellene Viktor több ilyen összahasonlítós kulisszákosos érdekesség!
  • TeDDyRuSh
    #6
    Kivételesen egyet kell, hogy értsek Viktorral. A SexDrive az egyik legjobb vígjáték volt amit valaha láttam. A Summmit szerintem is vaktában szórja a pénzt. Ha a sexdrivra többet költenek és ezt értem a minőségibb trailerre is, akkor biztos nagyobb sikere lenne. Itt már csak a DVD-re lehet számítani. Ha egy hasonló studió döntéshozói székében ülnék, akkor biztos kevesebb minőségi filmre hajtanék, nagy reklám kampányokkal. Arról nem is beszélve, hogy a tuti sikerre ítélt New Moon-ra is annyi pénz ment el már eddig, hogy össze lehetne dobni a Star Trek 2. részét is. A NM jó lesz, majd gondolom itt az SG-n is Viktor bedobja a 3. trailert is, mert hát persze elég ütős.

    Én drukkolok a stúdiónak, mert az Alkonyat is bejött és a Sex Drive is:)
  • kukacS3K
    #5
    eurotúra? az a film a legborzalmasabb a műfajban márcsak a sztereotípiák miatt is.
    ha már agyatlan tinivígjátékoknál tartunk akkor én a Fired Up-ra szavazok, vannak benne csajok meg pasik meg buli, az összes alapkellék de amellett a poénokat is erősen hozza
  • CaptainRumi
    #4
    Hát ja. nyilván kinek mi a vicces. például a film alatt talán ha egyszer felfelé kanyarodott a szám. Most sem jut eszembe egy poénos jelenet sem... segíts már ki :D Egy egyszerű Amerikai pite és Eurotúra keverék de még annak is rossz véleményem szerint.
    Nekem ha vígjátékról van szó, manapság egyből Judd Apatow és Seth Rogen neve jut eszembe.
  • proof18
    #3
    A Szextúra igenis az utóbbi idők egyik legjobb vígjátéka. Mármint az első fele mindenképp, a másodikban leült a cselekmény, de nagyon bejött összességében is.
  • CaptainRumi
    #2
    hát Viktor ha szerinted a Sex drive az elmúlt évek egyik legjobb tinikomédiája volt, akkor...hát akkor sajnállak.
  • Julius Caesar
    #1
    "...az év nagy vesztese a bukást bukásra halmozó Universal lesz, mely 2009-ben csak 656 ezer dollárt szedett össze." Szegény universal. 650 ezres nyeresége miatt hadd ne sajnáljam.