36
Disney Channel
  • JohnnyNapalm
    #36
    amúgy van még Jetix PLAY, ha valakit érdekelnek a régi Fox kidses filmek, azon mennek csak szerintem külön kérni kell a szolgáltatótol
  • Heffi
    #35
    Én is néztem, tényleg jó ötlet ez :)
  • offkorzreg
    #34
    szerintem egészjó ez a csatorna
  • JohnnyNapalm
    #33
    tegnap este a Nemo nyomában ment és én néztem is
    jó ötlet lenne hogy gyakran egész estéseket adjanak, esetleg kicsit komolyabbakat is
  • JohnnyNapalm
    #32
    az még szokott menni korán reggel
  • Corrupt
    #31
    3 jó barát és Jerry? :D
  • andersh
    #30
    buta kislányok nézik ezeket a sellőmeséket meg hannah montanat... azok akik szintén nagyon értelmes kérdéseket tesznek fel a gyakorikerdesek.hu-ra...
  • Heffi
    #29
    A neve lesz más és ennyi... Eddig is ugyanezeket adták.
    De am jó csatorna :D
  • dienesoft
    #28
    Esetleg a Nickelodeonon van még egy-két értelmes mese, bár a fele ismétlés, de éjszaka kultuszmesék mennek, mint pl: a Fecsegő Tipegők, Hé, Arnold!... :] Két örök kedvencem marad.
  • tomonor
    #27
    jah, szintén zenész :P
  • Aquir
    #26
    én mostanában nézem tovább a Dragon Ball Z-t (Cell-től) youtube-on, Family Guy-t is interneten (azt lassan nézem mert má' elfogy :D)
  • Daza500
    #25
    Meg az American Dad-et, meg majd a Cleveland Show-t. ;)
  • tomonor
    #24
    Family Guyt vagy Futurama-t nézzétek, az olyasmi mint a Simpsons csak nagyobbat üt (IMHO)
  • Daza500
    #23
    Meg ha tehettem, Spiderman-t meg X-Men-t néztem, amikor épp volt.
  • Daza500
    #22
    Én még a Fox Kids-es időkben néztem a Kölykök a 402-es tanteremből-t is. :)
  • triplet
    #21
    Én is így vagyok vele pár dolgot elnézve. pl nem néztem a dragon ballt de én még most is megnézem a jég korszakot. a south park minden mennyiségben jöhet a simpson családot nem nézem.
    de a könyök klub...öhm akarom mondani kölyök klub szerintem is gáz volt kicsit. Lui élete az fasza volt és még gondolom most is az csak nem nézek már ilyen gagyesz mese csatornákatxD
  • akyyy
    #20
    Hát nemtudom.
    Én kiskoromca az angol nyelvű carton networdsöt néztem, sőt emlékszek hogy vártunk mindig a vasárnapot, mert akkor volt az egyesen a mesedélután vagy délelőtt, nem igazán emlékszek:D
    csak az megszünt, akkor jött dragonball, az jó volt, majd bejött a kölyök kluibb, de számomra az valami ultra gyagyi voltmár akkor, pedig az összes korosztályombeli azt nézte mindig

    aztán jetixet nétem (minimaxot is néztem előtte, de egyre ritkábban, tulságosan átment dedóba:D vagy csak én nőttem:D)
    Jetixen votl valami Lui élete, amit néztem, meg valami hülye rajzfilm asszem 4 gyerekről szolt aféle lágyabb South Park. emékszek bene mikro valami srác menekült valami darázs elől, majd levadászta és azt monjda Dögöly bögöly, msot meghalsz: :DSA:DSA:DA:SDAS:

    aztán egyre jobban kinőttem mesékből, már be se állítom ezeket a csatornákat. filmeket se szeretem... nem nekem valók már:) max shrek, az jöhet, meg south park, simsons, de a többi, jégkorszag, és társai nem nekem valók:D
  • ToCsEk
    #19
    mind2 fent van itt :)
    jack a kalózba vissza állhatok seedbe ha kell mert azt leszedtem :D
  • Metalmilitiakid
    #18
    yep
  • Daza500
    #17
    A Jetix lett a Fox Kids-ből, nemde ?
  • offkorzreg
    #16
    lol topik :d
  • Metalmilitiakid
    #15
    igen ugyanaz , csak hozzátettem hogy az is ütött mint sok másik
  • byzhouse
    #14
    Vmeik csatornán megy még Jack a kalóz és a Nyekk a macska?(két kedvenc)
  • Monoton
    #13
    Az nem ua? :D
  • miilann04
    #12
    Phineas és Ferb

    bestever.
  • tigeroo
    #11
    "barátok köztös zsolt hangjával"


    lolmá XD
  • Metalmilitiakid
    #10
    veszett jack a kalóz az is ütött :D
  • JohnnyNapalm
    #9
    az nagyon nagy volt a barátok köztös zsolt hangjával:D
    de még nekem a Nyekk a macska volt a kedvencem
  • Monoton
    #8
    Legjobb :D

    Jack a kalóz
  • Metalmilitiakid
    #7
    ami mindent visz az hogy az esetek 80 % ha bekapcsolom a tv t (ez azt jelenti nálam végig nyomom a 45 adót és mivel semmi értelmes nincs kikapcsolom) vmi három baszott hallány megy , ami még idegesít is
  • JohnnyNapalm
    #6
    még régen jó volt amikor még mentek rajta a Fox Kidses rajzfilmek
  • Metalmilitiakid
    #5
    azóta lett szar a jetix amióta ezek mennek rajta :D
  • D4nY
    #4
    "A Disney csatorna Szeptember 19.-én hozzád is elér.." xD
  • tigeroo
    #3
    lol?:D
  • JohnnyNapalm
    #2
    *-volt
  • JohnnyNapalm
    #1
    "A Disney Csatorna a 2 – 14 éves gyereket és családjaikat szórakoztatja majd változatos musorkínálatával, amiben helyet kapnak olyan élő szereplős kedvencek, mint a Hannah Montana, a Jonas, Zach és Cody és a Varázslók Waverly Helyből; világszerte népszerű animációs sorozatok, mint a Phineas és Ferb, Lilo és Stitch, Kid vs Kat; valamint a Disney Csatorna eredeti produkciójában készült sikerfimek, mint a High School Musical, Princess Protection Programm és a Rocktábor is."

    Ha esetleg a jövőben valamikor a csatorna befejezné a fent említett hótgagyi sorozatait, kíváncsian várom hogy tudnak-e majd valami jót is mutatni

    egyébként a mostani Jetix adóval olvad össze majd, mert eddig az volt adta hazánkban ezeket a sorozatokat