10
Dante 01 film
  • John McLane
    #10
    Megnéztem én is a topik miatt. Kár volt. A merovingi rájött az élet értelmére. A nagyjeleneténél a végén kénytelen voltam belepörgetni mert majdnem elaludtam, ezt a rendezést, ki bólintott arra rá, borzalom. Amugy látványra egész jó, kicsit Sunshine-os.
  • pyrohun #9
    szerintem pocsék film.
  • Kiado
    #8
    Köszi, megnéztem annak is a trailerét érdekesnek tűnik :D
  • Montanosz
    #7
    amúgy hasonló mint az Eden log, ha nem láttad azt ajánlom)))
  • Montanosz
    #6
    Filmek, amiket most láttunk...topik
  • Kiado
    #5
    Linket a topikhoz plz :D
  • Montanosz
    #4
    jó film, de már kitárgyaltuk a filmnézős topikban))
  • BenedekFeco
    #3
    Ja.Nem nagy eresztés.Nekem nem jött be.A 3 közül(Delicatessen,Elveszett gyerekek városa)ez szerintem a leggyengébb.De hasonlít a másik 2-re,csak ez az űrben játszódik.Beteges figurák,de olyan "franciásan betegek",elvont sztori+történet.
  • Kiado
    #2
    Trailer
  • Kiado
    #1
    Úgy láttam még nincs téma róla.
    Nemrég találtam, nem volt alkalmam még megnézni, valaki látta esetleg? Vélemény?






    A végtelen űrben járunk a galaxis peremén, messze a jövőben. Új rab érkezik a szuperbiztos börtönhajóra és pszichiátriai kutatóállomásra, a Dante 01-re. Ő Saint Georges (Lambert Wilson), egy földönkívüliekkel vívott kemény összecsapás egyetlen túlélője, akit úgy tűnik démonok szálltak meg, és hatalmas belső erőkkel viaskodik. Azért küldték a börtönhajóra, mert állítólag megölte űrhajójának legénységét. Georges fokozatosan ráébred a benne lakó titokzatos erőre, amely egy idő múlva megfertőzi a Dante 01 többi szintén nagyon veszélyes lakóját is, rabokat és börtönőröket egyaránt, és elszabadul a pokol. Brutális felkelés tör ki, amely felforgatja ezt a rémisztő labirintusvilágot. A hajó mélyének túlvilági poklában mindenkinek szembe kell néznie a saját korlátaival, és meg kell küzdenie az odabenn lakó szörnyeteggel.