13
Tetőbox
  • 0ppika
    #13
    Thule a legjobb
  • Pepsi Twist
    #12
    Én ezeket csak úgy hívom hogy szarkofág, elütsz valakit beletod rakni :D
  • Jackson
    #11
    drágák + sok helyen kaukció fizetése. 2-3 év alatt visszahozza az árát ha az ember 1x megveszi.
  • Willi Betz
    #10
    A Thule a legjobb ezek közül. A nyeklés-nyaklást,meg az összesnek a számlájára lehet írni,mivel műanyagból vannak.
  • CheAteR88 #9
    és mi a baj a bérlőhelyekkel?
  • Jackson
    #8
    Köszi, de már sokat gogliztam ezügyben eddig is.
  • CheAteR88 #7
    lehet itt talállsz segítséget
  • Jackson
    #6
    Gondoltam erre is de ha évente csak 2x használom, 2-3 év alatt vissza jön az ára ha beruházok egyre. 1000-1500/nap nagyon sok szerintem, néhol még kaukciót is kell fizetni...
  • gyepesjoint
    #5
    találj
  • syberia2
    #4
    Építs, bár mi vettük
  • #3
    lopjá
  • Aquir
    #2
    kölcsönözz
  • Jackson
    #1
    Szükségem lenne néhány napon belül egy tetőboxra. Tudnátok ajánlani valami olcsó megbízható minőségű tetőboxot? Kissebb autóra kellene, tehát 130- max. 150cm hosszúságban gondolkozhatok. Jó lenne ha könnyen és gyorsan felrögzíthető lenne. Thule Ocean 80-ast (320L-es) láttam újat a Vaterán 39-ért. Bermude 430-as (390L) Norautonál 43ezerért de olyan nyeklőnyaklónak tünt nekem. Thule 80-ast nem láttam közelről, vajon mindegyik ilyen nyeklőnyakló kinyitott állapotban? Ha valakinek lenne tapasztalat ezekkel vagy más hasonló dobozokkal legyenszives ossza meg velem. De ha lenne valakinek Bp környékén valami használt jó állapotú eladó és nem túl drága kérem írja be a topicba.