8
  • nessboth
    #8
    Mertek volna az oroszlánbarlangban pofázni...
  • armageddon666
    #7
    Megvettem a 8800GTmet 60k-ért... ha várok 1 évet akkor kb 20k-ért is hozzájutottam volna... kicsit átverés szagú... írok nVidiának hátha visszatérítenek az árból

    Olyan hülyeségeken tudtok kiakadni... Benne volt a pack leírásában a L4D? NEM? Akkor ennyi... azt nem vetted meg... gondolhattál volna rá, hogy megjelenés után belekerül... a Pre-orderes cucc a kedvezménnyel (mert ilyenkor van rá x% kedvezmény általában) és azzal együtt hogy megjelenés után egyből játszhatsz, elég fasza szerintem, és marhára nem kéne elvárni, hogy egy ilyen Complete Packba (ami a másik nagyon jó vétel...) bekombinálják...

    A másik meg a random akciók... Ezen kiakadni, hogy ha 1 nappal később veszem feleannyi... természetes dolog... de HARAGUDNI EMIATT RÁJUK... az már más tészta :) mi hasznuk lenne bejelenteni, hogy "most ne vegyetek egy hétig ilyen játékot mert jövőhéten fele áron adjuk" ... szerintem a vevőorientált céget összekeveritek a máltai szeretetszolgálattal...

    1$ = 1€-t meg tessék úgy nézni, hogy a $-nál volt 20-25% TAX (nem tudom mennyi), míg mióta € van, azóta nincs :) és gondolom a TAX részét nem ők kapták, így nekik nőtt a bevételük... vevők meg árfolyamtól függően még jól is járhatnak. De nem látok bele ebbe a részébe... ahogy feltételezem ti sem, csak annyit láttok hogy 10$ --> 10€ és €>$ ==> ROSSZ
  • pitbulllll
    #6
    Courtney Love??
  • makemebad09250
    #5
    meg vettem a left 4 deadet most hogy lement 4ezerre de néha olyan mintha ha befagyna aztán megy tovább a gépem tuti bírja csak a netre tudok gondolni hogy az szar de elvileg 7mb-os de nem nagyon akarom elhinni hogy azt is kapjuk amiért fizetünk!? vkinek egyéb ötlete mitől lehet??
  • gvrv
    #4
    Sztem is le lettek zsírozva. Engem biztos nem tudtak volna... :D
    Eriongtk velem korrektek voltak a steamesek, amikor a Counter-Strike-om kódjával vki beregelt, igaz be kellett scannelnem még a lemezt is, törölték az acc-ot és utána tudtam csinálni sajátot... Én a L4D-vel jártam úgy, hogy megvettem 30€-ért, aztán benyomták hétvégi akcióban 15€-ért... :( ez van...
  • Kindred Blades
    #3
    Persze hogy tetszik, meg a husi is, amit kaptak, hogy ezt mondják.
  • Eriongtk
    #2
    Így elképzeltem, h Newell bácsi a maradék 41 ezer tagot is meghívja :P
    Steamnek tehát van működő füle. Ez esetben viszont azt nem értem, hogy a 21314 tagot számláló "1€ ≠ 1$" csoport, plusz még a maradék pár tízezer ember, plusz még a kb 6000 aki hozzá is szólt a témához... hogy miért nem lehet valamit kezdeni ezzel a buzeráns többpénznemű rendszerrel. MI a telibevert jóéletért nem volt jó a "jóöreg" USD? Lassan már 1 éve h elb@szták a steamet...azóta 1 rohadt játékot nem vettem ott, pedig lett volna mit. Mass Effectet is pl ott vettem volna, igy viszont maradt a d2d.

    Eh. Másik kedvencem még a steamtől az az volt, h megvettem a valve all packot, L4D nem volt benne, hiszen még nem jelent meg, viszont preorder már volt javában; mégis, amikor megvettem nem kaptam meg hozzá, ha meg 2 nappal később veszem, akkor igen. Küldtem mailt steamnek h ugyan már hozzá lehetne e dobni, mert igy kicsit átverés szagú a dolog...azóta nem kaptam választ.

    Ezt azért irtam le, mert steamet rohadtul nem érdekli az egyén, az h meghívták a 2 "vezetőt", ez csak marketing.
  • gabeone
    #1
    Ma reggel megkaptam a jelentést: "Két embert elveszítettünk. A Valve felvásárolta őket."