195
..Ti hisztek benne?
  • nan76
    #1
    Üdv...ZTi hisztek a lélekvándorlásban?..vagy esetleg valaki tudja mi volt előző életében?..Engem kiskorom óta foglalkoztat ez a téma,és mivel itt a gg-n nem találtam topicot róla gondoltam nyitok.Most jön a sok okos majd hogy hülyeség meg minek ilyen topik de azok is írjanak akiket IGAZÁN érdekel ez a dolog/igen megnéztem keresőben sem itt sem a tudományosban,sem sehol nem találtam hasonlót/...tudom topiknyitási kényszer..igen azt is tudom rossz fórúm..más vélemény????
  • werkfilm
    #2
    stupid motherfucker
  • nan76
    #3
    neked aludni kéne kobak..holnab ovi!
  • nan76
    #4
    p
  • Calver
    #5
    megtévesztő topic.
    azt hittem kocsisgabika nyitotta.
  • offkorzreg
    #6
    régebben azthiszem hogy valaki nyitott már ilyen topikot.de törölve lett valoszinüleg.amugy hogy a témához is hozzászoljak,én nemtudom mit higyjek.:c
  • nan76
    #7
    nem..nemtudom kiŐ..ez más topik:)
  • nan76
    #8
    azt nem tudom....állítólag valahogy/valamilyen relaxácíós-hypnózisos dologgal/ ki lehet deríteni.Egy barátom egyszer ki is próbálta neki sikerűlt,csak a kazetta az idők homályába veszett
  • Calver
    #9
    ha nem találtál hasonlót, akkor bizony ez most rossz hírként fog érni
  • offkorzreg
    #10
    és az a barátod mit mondott erről?miket tudott meg?:o
  • werkfilm
    #11
    Feladó: nan76
    Elküldve: 2009. 09. 11. 00:24
    Tárgy: idióta
    vagy vagy csak faszkalap????Mi az apád retkes fasz**áért nem a teletebiszt nézed te gyökér?..majd ha lesz barátnőd neki osztogasd az okos megjegyzéseid köcsög álreg...mert,hogy nem csaj vagy és nem 14 alatti,hanem egy elhízott 21-35 éves csávó akit basztatnak mindenhol az tutti..na majd ha felnősz válaszolj te szar
  • nan76
    #12
    ???iq kivillant
  • nan76
    #13
    akkor zárható topity
  • geo91
    #14
    én is :DDDDD
  • nan76
    #15
    ez kb 10-15 éve történt..de neki bejött és valami nagy Főnemesi úr volt ..vagy valami hasonló...és egy kazirol beszéltek ami hipnotikus "álomba"ringatta onnan tudta meg./ez kb fél-1 órás dolog volt/akkor próbáltam elcsaklizni a kazit tőle de nem adta....pedig én is szeretném tudni ki-mi voltam előző életemben...de mivel hamarosan úgyis zárják a topikot mmeg tutti kapok felkiáltójeleket ezért ez már nem is érdekes:)...jéé a jövöbe látok..nah megyek és nyitok egy jövöbeláto topityot:)
  • offkorzreg
    #16
    nagy hülyeségnek hangzik.szerintem fake volt,és azért nem adta.
    akkor heló
  • Calver
    #17
    azt kétlem h ezért büntit kapnál, én is csak emlékezetből találtam meg a másik topicot. meg lehet h aktuális mod úgy dönt hogy eléggé különböző a téma és ezt is nyitva hagyja.

    azért érdekes h mindenki főnemes/császár/uralkodó volt, még egy hős újjászületettről sem hallottam aki pl utcán élő tolvaj volt és levágták a kezét mert kenyeret. én ha választhatnék hallucinációt, cápa lennék. a cápák epikusan kurvajók.
  • Calver
    #18
    *kenyeret lopott
  • Sickness
    #19
    Én nejn
  • Broafka
    #20
    volt barátnőm mesélte, hogy az unokatestvére asszem foglalkozott ilyen testkilépéssel, valami lyukas csatornát nem tudták a szerelők hogy hol volt lyukas, ő kilépett, megkereste, aztán vissza, és tényleg ott volt.

    csak sietni kell, meg ügyesen kell csinálni, különben fenn áll a veszélye, hogy más lélek megy vissza a testedbe :)

    de egyébként ennek tudatában, és hiedelmében asszem... jah asszem hiszek benne
  • tugyiti
    #21
    Én hiszek,sőt azt is tudom egy pár sg-sről hogy tuti gyökér volt előző életében sőt még lehet most is az!nandusz ,offkroz ,etc...
  • werkfilm
    #22
    Feladó: nan76
    Elküldve: 2009. 09. 11. 00:48
    Tárgy: pff
    te tényleg csaj vagy?..hogy te mekkora ke**buta vagy..tényleg nem lesz morci az óvónőd ha álmosan mész oviba?Szerintem menjél aludni nagyon késő van már az ilyen kis csitriknek mint te..A késői sg-zést hagyd a NAGYOKNAK...te inkább az esti kakaóosztogatás után gyere..akkor vannak itt a te csoportársaid..idiota láma ..pfff..és ti lesztek a jövö....Vagy Ön esetleg egy 50 éves szatír bácsi aki ilyenkor éli ki a perverz hajlamait??..jah te ovis...ezt is ragd már be,hogy mindenki lássa..amúgy azért írom privibe te csöppleány mert ez neked szól nem a fórumozóknak...nah menjél mert Barbi baba már szomorú a plüssmacidon...lúúúúúúúúúúúúúúúzeeeeeer!!!!!!!!!!!


  • 5c0rp330n
    #23
    ami nincs, az nem tud vandorolni.
  • Broafka
    #24
    azért az a neve, hogy privát, mert mást nem érdekel. Intézzétek el egymás között.
    werkfilm: nem kell mindenkinek beszólni. és ne ilyen privát bemásolásokkal alázd meg a másikat.
    nan76: te meg ne süllyedj már le az ő szintjére, könyörgöm.
  • nan76
    #25
    ha van olyan,hogy a mostani életünkben azért sz*punk mert az előző életünkben elkövetett bűnünket próbáljuk jóvátenni akkor én minimum Sztálin voltam:(..egyszer volt egy álmom ahol is egy remeteként éltem egy erdőben,és álmomban tudtam,hogy igen ez megtörtént.Amikor felébredtem tisztán emlékeztem minden pillanatr amit álmodtam...tehát elvileg megálmodtam az előző életem.Csak erről nemigen beszéltem sokmindenkinek mert az emberek igen szkeptikusak az ilyen témak iránt/elsősórban ezért is nyitottam ezt a topikot,mert itt sokan megfórdúlnak és hátha volt már valakinek hasonló élménye/
  • Fbn Lx
    #26
    és akkor mi történik, ha más lélek megy vissza a testedbe
    a kívülállók szemszögéből lacika személyisége egyik percről a másikra gyökeresen megváltozik?
  • nan76
    #27
    ..amúgy azért írtam ilyen finoman mert tudtam,hogy berakja:)
  • nan76
    #28
    mindenkinek van!!!!Az egy megfoghatatlan,leírhatatlan valami..de van..neked is nekem is,a fogorvosnak is,aaa...kivégzőtisztnek is..mindenkinek van!
  • Broafka
    #29
    nézd, ez tényleg hit kérdése. De ha jobban esik, akkor mondhatjuk annak is, hogy valaki így magyarázza meg a skizofréniát :)

    Elvégre az 1 testben több lélek, vagyis több személyiség, szerintem teljesen hihető azok számára akik hisznek a szellem világban, én pl hiszek bennük.
  • nan76
    #30
    jóéjt..holnap folyt köv...(?)
  • Fbn Lx
    #31
    Én rendszeresen álmodtam régen ugyanazokkal a (jelen életemben ismeretlen) helyekkel, és a legjobb az volt az egészben, hogy már utcáról utcára tudtam álmomban, majd halványan abból felébredve is, hogy az adott városnak melyik pontjába hogyan juthatok el, meg hogy mi merre van.
    Olyan 14-15 éves koromban ezek olyan szinten élénk álmok voltak, hogy volt időszak, amikor bele voltam zavarodva, hogy most hol is lakom, mert ha a lakóhelyemre gondoltam, rendszerint ezek az ismerős kisvárosi képek ugrottak be... aztán meg gondolkodtam, hogy ez a városnak melyik részén van, aztán persze mindig leesett, hogy nem is ott lakom...

    Igazából négy tipikus hely szokott lenni:
    -egy dombos, erdős, repedezett, romos betonos, mindig erősen napsütötte vidék, ami néhol durván bozótos
    -Egy szocializmus eleji tipikus komor paneldzsungel, ez általában melankolikus, olyan egyedül mászkálós, néha rosszarcú emberekkel, vagy épp valami problémámat kell megoldanom az egyszerű életemben, olyan kis senki szerepében.
    -A kisváros, amiről az elején beszéltem, hogy jól ismerem. Igazából időben nem tudom hova tenni, az is majdnem hasonló intervallumban lehet, olyan 1800-1900... autókat soha nem látok. Különösen imádom belőle a keskeny patakot, szép tiszta vízzel, a túloldalán egy nagy rét amit erdő szegélyez, másik oldalán pedig igényes lakóházak, tele futtatott növényekkel, minden szép zöld, olyan nyugodt és természetes... áh, nem lehet leírni. De ezen a részen is sokszor voltam már.
    -Volt több álmom is hegyoldalba vagy dombságra, nagyon hepehupás vidékre épített falvakkal is. Ezek rendszerint kisebbek voltak, időben volt régebbi, ami egy feudális falucska lehetett, csak arról vannak erősebb emlékeim.

    Ja, meg többször jártam már leamortizált, elhagyott gyárvidékeken. Ja, és a legjellegzetesebb, amit majdnem kihagytam:
    Ha az adott hegyen mászkáltam, ugyanott mindig rátaláltam egy eldugott, csicsás, "törökös" stílusú épületcsoportra. Hatalmas, impozáns szentélyek, templomok, vagy nem tudom, egy szép márványfolyosó ahova hófehér lépcső vezet fel, ahonnan lenézve mindig belátom az egészet, és a viszonylag nagy területen mindig csak néhány pap mászkál. Viszont mindig zavar, hogy nem mehetek be ezekbe az épületekbe.

    Na, ez még csak egy töredék, azaz azokat soroltam fel, amiket rendszeresen, ugyanabban a formában visszatérő álmokként bejártam. van még rengeteg hasonló "fílinges" nagyon szép és összetett, részletesen megálmodott hely, ahol csak 1-2x jártam, de az nagyon emlékezetes volt. Látványvilágát tekintve mindig nagyon részletesen átélem a helyzetet.
  • daemonervosa
    #32
    Ha meghalsz akkor kibaszottul halott leszel . nincs tovabb
  • Fbn Lx
    #33
    valamilyen szinten én is hiszek benne, azt nem tudnám megmondani, hogy mi az és hogyan működik, de azt erősen sejtem, hogy hogyan nem működik :]
    nem hiszek ebben a nyú édzs humbugban. Egy testben több lélek? Ezt hogy kell elképzelni? Te jobbra húzod, de van valaki, aki balra, esetleg egy harmadik, aki előre, vagy hátra?
    Nem hiszem, hogy semmiben keringő lelkek testekre vadásznának. Úgy hiszem, mindenkinek megvan a saját feladata, és az erre kiszabott test. Nem működne egy ember kétféle szellemiséggel, kétféle lelkivilággal, vagy kétféle erkölccsel, vagy akár többel egyszerre, ellentmondásos lenne. Valamint bármelyik tradicionális gyógyászatot vesszük alapul, a "lélek", "étertest", vagy legyen az bármi, mind alkalmazkodnak a test formájához, és sajátos központokat alakítanak ki (meridián, csakra, stb...), így eléggé lehetetlen lenne, hogy több lélek képviseljen egy testet, így az illetőnek minden adott részéhez eggyel több energiaközpont kéne, hogy kapcsolódjon, mondjuk kapásból lenne két torokcsakrája.
    Vagy pusztán logikával essünk neki a kérdésnek: Transzcendentális meditáció. Leülök, kilépek a testemből, és javában a plafon sarkában mászkálok. De mivel még van 23 másik lélek a testben, ezért ők fogják, felállnak és szépen elsétálnak vele :)
    Nem tudom, hogy így hajnaltájt mennyire érthető a gondolatmenet :D
  • Fbn Lx
    #34
    Ha megszületsz, akkor kibaszottul meg leszel születve. nincs tovább.

    ja, ööö... :c
  • Montanosz
    #35
    nem, mivel páran klinikailag igazoltan feltámadtak.

    "..Daniel Ekechukwut 2001. november 26-án halálos baleset érte, amikor autója fékje egy lejtőn felmondta a szolgálatot. Nem halt meg azonnal, csak a mentőautóban, miközben egy másik kórházba, saját orvosához akarták szállítani, ahova azonban már csak halottan érkezett meg. A halál beálltát több orvos is megállapította, majd a testet a halottasházba szállították balzsamozásra.
    Felesége nem nyugodott bele a halálába, és hosszas huzavona után - két nap!!!! - elérte, hogy férje holttestét Onithsába szállítsák, ahol Reinhard Bonnke német evangélista tartott összejövetelt több mint húszezres keresztény tömegnek. A hívők intenzív imát kezdtek Danielért, aki hamarosan elkezdett lélegezni, mire a jelenlevők masszírozni kezdték még mindig merev végtagjait. Lassan visszatért belé az élet, és a több mint húszezer ember valódi feltámadást ünnepelhetett....)
    satöbbi...
  • nan76
    #36
    ..nem tudtam elaludni ezért visszajöttem és lám..egy ÉRTELMES hozzászóló.. ezzel a gondolatmenettel totálisan egyetértek..a lélek az 1..nem 2-3-4 az 1!amit az ezt megelőző kommentedben írtál az meg húúú..nnekem a visszatérő álmom az Olaszország(vagy valami hasonló)ott lébecolok bemegyek ag kapun és mindenhol virágok,nyugodtság békesség...emellé párosítva verőfényes napsütés...nem lehet leírni..és csend,,mindenhol csen..ezt az álmomat kb 6*7* már átéltem..a méésik meg egy hatalmas város,mindenhol tömeg és víz!...mindenki rohangál jobbra-balra én is szaladok...de a víz az jön és egyre nagyobb..és pont amikor "elnyelnéű" a várost felébredek...de szinte mindig ugyanakkor......ezek az álmpk biztos nem véletlenek,azeknek kell valami alapjuk lenni..vagy nem?
  • nan76
    #37
    nem megy az írás...bocsi:)
  • Herold
    #38
    Neked nincs, azt tudjuk...
  • Herold
    #39
    Szerintem 20 évet nyugodtan letagadhatsz, kb. azon a szinten vagy, ahogy elnézegetem a werkfilmmek küldött üzeneteidet.
  • Herold
    #40
    Nem fontos, hogy mi voltál előző életeidben. A jelenben vannak feladataid, azokat kell megoldanod.