21
Top Race 2009
  • Máté94
    #21
    Le vagy szarva!:D
  • bency
    #20
    Ennek a topiknak is sok ertelme volt!
  • Alexease
    #19
    Ha te mondod:) Gyozd kivarni:)
  • Szabi1991
    #18
    NINCS.. :p
  • Szabi1991
    #17
    na ja.. Sunshine Autó és kikötő közt csúszkálni..
  • triplet
    #16
    Már nem azért, de az rfactornál volt/van warez verzió. Úgy hogy ha ez is olyan lesz mint az rfactor, akkor lesz Warez.
  • PepsiMax
    #15
    már megtaláltam,de azért köszi :D
  • Alexease
    #14
    Nem talalod a hivatalos oldalon a letoltest?! Azt hogy csinalod?!:) Lehet hogy logikatlan a dolog, de a Downloads menu alatt vannak a linkek (5 mirror).:P

    Hasonloan az rFactorhoz (gondolom): full letoltes, 1-2 oras TRIAL verzio, aztan ha tetszik fizetes. Warez NEM lesz, konvertalni NEM lehet.
  • PepsiMax
    #13
    van már demoja?Vagy a full letölthető?Mert én nem találom a hivaalos oldalon :S
  • Alexease
    #12
    Igen, az is gMotor, de az meg az 1-es.
  • SimaSuna #11
    mindenesetre a hangokra kíváncsi vagyok...hátha összelehet hozni vmi jó hanggot rFbe :)
  • RYO21
    #10
    És az F1 challange? Sztem az is Gmotoros játék, és már 6-7 éves
  • mila69en
    #9
    bár bevenné a gyomrom szar grafikával egy vice city városban szimezni^^ lehetne driftelni mint állat:DD
  • mila69en
    #8
    a vice city renderware hatja érdekes lenne gMotor2-velxDD
  • Alexease
    #7
    Rosszul hiszed:) a gMotor2 4-5 eves engine, az ISI kesziti, kizarolag csak autoszimulatorok jelentek meg vele (rFactor, GTR2, GTL, RACE, RACE07, GTR:Evo, Turismo Carratera, ARCA stb.).
  • RYO21
    #6
    "A játék motorját a gMotor 2 fogja kiszolgálni " = szar grafika. Asszem a vice city is ezt a grafikai motort használta.
  • Alexease
    #5
    De valamit azert megis belepiszkalgattak, mert esik az eso:) Bar szelvedo effekteket nem lattam:)
  • Máté94
    #4
    Mondtam,hogy még nem fejlett az angol tudásom:D
  • Alexease
    #3
    Idojaras valtozas NEM lesz, ez meg az rF 1 engine, csak szaraz es vizes palyak lesznek.
  • Máté94
    #2
    Érdekes mód már le lehet tölteni:)
  • Máté94
    #1
    "After bringing us the Argentinian Turismo Carretera Series, 2PEZ Games Development is bringing us another South American racing series with their Top Race 2009 simulation.

    Based on the trusted gMotor 2 engine by Image Space Incorporated, Top Race 2009 simulates the successful Top Race touring car series, including all cars, drivers and tracks that make up this rather exotic series.

    Powered by 350HP V6 engines, the Top Race touring cars are tube-framed racing cars that use silhouettes which resemble well-known road cars such as the VW Passat, the Ford Mondeo or the Chevrolet Astra. The cars are powerful and durable enough to provide stunning door to door touring car racing on twelve different race tracks.

    While most sim racers should be familiar with the Brazilian Interlagos track, the other 11 circuits will be new to most European or North American sim racers. The choice of tracks includes both tight and twisty as well as fast flowing tracks, all of which are available as dry and wet version.

    Top Race 2009 will be available in Spanish and English, the title is planned to be released later this month. More info can be found on the Top Race 2009 website and you can enjoy lots of screenshots below."

    Szegényes angol tudásommal annyi tudtam ki venni,hogy 2PEZ Games Development készíti akik a Turismo Carraterát is csinálták.A játék motorját a gMotor 2 fogja kiszolgálni amit az Image Space szolgáltat nekik.350 lóerős V6-os autókkal lehet majd száguldozni névszerint:VW Passat,Ford Mondeo,Chevrolet Astra.Sok pálya,lesznek benne időjárás változások.A játék valőszínűleg ebben a hónapban jelenik meg.

    A hírt a virtualr.net-nak köszönöm.

    Weboldal
    További képek