27
Twin Sector
  • Qwerty4
    #27
    Na ezt én is kipróbáltam.
    Nem a csúcs, az biztos.A hangok főleg nem a legjobbak.Ugrálni viszont nem nagyon szeretek.A biztosítékhoz visszaugrani sehogy sem sikerül. :(
  • patchaou
    #26
    Ha jól emlékszem ott irányítható a lézer, csak le kell rakni jó helyre a palackot és a lézert ráküldeni. Ha ez nem lehet rakj be egy képet hogy pontosan hol van ez.
  • patchaou
    #25
    Az a liftes buli engem is szívatott. Állj a lift nyílása és a fal közé szemben a fallal, úgy hogy a két vastag cső tőled balra legyen nézz fölés enyhén a csövek felé, de még mindig arr a falra célozz aminek neki vagy lapulva. Miközben ugrassz, nyomd a balra haladáshoz rendelt billentyűt (A).
  • Shep
    #24
    A 4. vagy hanyadik órában mikor úgy kezdünk, hogy ki kell mászni a liftből, na ott utána megállt a tudomány, a közelebb lévő csövekre még fel tudok ugrani, de a távoliakra már nem pedig többféleképpen is próbáltam. Hogy lehet akkor továbbjutni?
  • Riszpekta
    #23
    Valaki segítsen, aki tud?! köszi előre is
  • Riszpekta
    #22
    Húú nekem is ugyanez a gondom és egyszerűen nincs hol begyújtsam a palackokat, amik a másik teremben vannak? szóval nem tudom mivel lehetne berobbantani
  • paprix
    #21
    Nekem nagyon bejött a játék, mert szeretem az ilyen logikai + ügyességi játékmenetet.
    Sajna elakadtam a 8. Munkaállomás résznél. Sikerült kirobbantanom az első falrészt, de utána van egy újabb közvetlenül a szemközti falon. Nincs mivel begyújtani a robbanó palackot. A lézerrel próbáltam de az rögtön felrobbantja.
    Mi a megoldás?
  • strebacom
    #20
    De már tölthető....nagy köszönet Rapidnak a munkáiért.....
    Linkaztán a Rapid hsz-ben ott a két link...
  • il
    #19
    jahh .... csak még nem tölthető:)
  • balee4
    #18
    Elkészült a magyarítás.
  • wedge31
    #17
    Löd bele a rácsba a ládát.

    Egyébként nem rossz játék ,minimalista de egynek elmegy.
  • sdanee
    #16
    Na, akkor ha már van, aki tolja:
    teljesen elakadtam már a 3. (Water Pumps) rész elején. kijövök a liftből és csak egy üres terem, a földön egy ráccsal... hogyan tovább???
  • Calver
    #15
    na, kipróbáltam, most tartok 6. küldetésnél, eddig határozottan bejött, jópofa kis puzzle platformer. a történet eddig nem nagy szám, szinkronhangok se nagyon, de sebaj. az egyetlen dolog ami gáz az...
    .
    .
    .
    Loading...
    .
    .
    .
    ...az engine. egyszer sokkal szebb játékok röccenés mentesen szoktak futni a gépemen, itt össze-vissza ugrál az FPS, sokszor a kesztyűk használatánál 20 alá is csúszik. valamint ofc a betöltési idők. iszonyatosan sok ideig képes betölteni egy gyorsmentést, ami kellemetlen tud lenni, mivel nem túl nehéz csöppet elmérni valamit és szétkenődni/feldarabolódni/esetleg cafatokra robbanni. ezt leszámítva eddig jópofa, a fizika is jó (bár 2009-ben ez alap szvsz), perpill nálam olyan 7/10-en áll, majd meglátjuk ez fel vagy lefelé mászik.
  • balee4
    #14
    Mint írtam, engem az eleje alapján nem nyűgözött le, de ha lesz időm még tolom.
  • Calver
    #13
    na egy rövid vélemény valakitől? vagy még senki sem esett neki?
  • balee4
    #12
    Akkor esetleg majd nekiállok, belenéztem, de nem egy nagy eresztés.
  • strebacom
    #11
    És már készül a magyarítás is Rapid neki esett....már 11%nál tart...
    Köszönjük neki!!
  • Evin
    #10
    Én láttam róla egy videót, de az alapján nem tűnik nagy számnak. Ettől függetlenül még kipróbálom, mert ez nem jelent semmit, ha a játékmenet és a hangulat jó.
  • Shep
    #9
    Tegnap megnéztem a demot és nekem nagyon bejön, hogy végre nem csak gyilkolászni kell hanem ésszel megoldani a feladatokat. Azt hiszem a teljeset is megnézem.
  • balee4
    #8
    na majd délután meglesem a fullt, nem tűnik rossznak:)
  • xido
    #7


    bannernek...
  • Optimus Prime
    #6
    Engem kapásból a Portal, Prey, Mirror's Edge játékokra emlékeztetett. A demóból viszont az derült ki számomra, hogy szörnyen nehéz és idegesítő vagy épp rossz passzba voltam.
    A computer egyébként engem Hal-re emlékeztet. :)
  • BB7
    #5
    Most volt lehetőségem megnézni a trailert és...
    Kicsit nevettem rajta!
    - Utolsó ember vagy a földön... [1000+1 címet bírnék mondani...]
    - Egy számítógép beszél hozzád... [Portal]
    - És van egy kesztyűd amivel tárgyakat bírsz mozgatni... [HL]
    Nem mellesleg... nincs HUD, csak középen egy kör ami körül van egy piros és egy kék csík... ez is a Portalra emlékeztetett! :D
  • Evin
    #4
    Soha az életben nem hallottam róla, de szerintem a demót megnézem.
  • grebber
    #3
    Hm nem tűnik rossznak debüt trailer alapján.
  • BB7
    #2
    Egy újabb Post-apocalyptic okosság! :D
  • Optimus Prime
    #1
    Twin Sector
    A Headup Games és a DnS Development közös játéka a Havok fizikai motorral karöltve. A játék sztorija egyszerű: egy világméretű katasztrófa után játszódik egy a Robinson Corporation által épített hibernációs bázison. Ám főhősnőnket OSCAR, a központi computer felébreszti, mert akad egy kis gond a generátorral. Ha nem javítjuk meg az egész bázisnak és a fagyasztott túlélőknek annyi. Fegyverünk egy kísérleti kesztyű, melynek két funkciója van: piros tárgyak felemelése vagy önmagunk magasabbra húzása, csak a falat kell kijelölnünk. A kékkel taszíthatunk tárgyakat vagy magunkat, ez esésénél hasznos. A játék lényege: használjuk a kesztyűt és a környezetet, hogy túl jussunk a szinteken ahhoz az elromlott generátorhoz. Persze az út nem könnyű, csapda-szerű akadályok, melyről OSCAR barátunk persze semmit nem tud és lekapcsolni sem tudja őket.

    Előzetes és demó