1537
A nap kérdése
  • Motoroj
    #1537
    Én inkább élelmiszeriparra tippeltem volna, vagy mezőgazdaságra.
  • Axl Rose
    #1536
    Sok embernek megmutattam, fiatalabbnak, idősebbnek egyaránt, pontosan senki sem tudja. Mindenesetre egymástól független találgatásoknak, tippeknek mind-mind köze volt a textiliparhoz.
  • Motoroj
    #1535
    A nyél alapján annyi merek óvatosan feltételezni, hogy fentről lefelé mozgatták használat közben. Mivel az alja nem sima, azt is feltételezem, hogy ami alatta volt az viszonylag puha volt.
    Azt nehéz lenne megmondani hogy a szögekre ugyanannál a munkavégzésnél volt-szükség, mint a talpra, az is lehet hogy a kettőnek más funkciója volt.
  • Axl Rose
    #1534

  • Axl Rose
    #1533
  • Axl Rose
    #1532
    Még pár kép:
    http://i51.tinypic.com/5ulpci.jpg
  • Axl Rose
    #1531
    Igen, az ék, az a fogantyúja, az oldalából pedig kis szögek állnak ki, amik el vannak már görbülve. Gondolom ha vadiúj lenne, akkor egyenesen állnának.
  • Motoroj
    #1530
    Szerintem el vannak görbülve.
  • Freeda Krueger
    #1529
    Szerintem a hátuljából áll ki az ék,fogantyú.
    Az oldalából azok a "tüske" szerűségek.
    vajon ez az eredeti megjelenése az eszköznek?
  • birdo #1528
    Melyik az oldala ??
    Az oldalából vagy a hátuljából áll ki az ék ?
  • Freeda Krueger
    #1527
    Az oldalából mik állnak ki?
  • birdo #1526
    Megnéztem a " mángorlót, de az nem az igazi.... az igaz, hogy hullámos a fa felülete, de a nyele minden esetben a végén van...nem a hátulján.... Valamilyen szerkezet " alkatrésze lehet
  • Axl Rose
    #1525
    Félreértés ne essék, én sem tudom.

    Egy általános iskolában láttam vidéken (4. osztály), egy régi tésztaszűrő mellett, de lehet ez nem fontos információ.

    Nyilván mutogatják a lurkóknak, hogy régen ilyen, meg ilyen használati tárgy is volt.
  • N o N a m e
    #1524
    sulyok?
  • birdo #1523
    a borhoz van köze ?
  • Axl Rose
    #1522
    Ez mi?
  • tucsok63
    #1521
    Sziasztok! Szeretnék nektek bemutatni egy iszonyat jó játékot a neve League of Legends
    ez a játék egy aréna lényegében ahol élő emberek küzdenek meg egymással egy virtuális világban, aki többet szeretne megtudni a játékról írjon egy privi-t és elmondok neki rolla mindent adok jó videókat és egy linket ahol tud regisztrálni. Azért írok mert szeretnék minél több játékost összetoborozni ehhez a játékhoz!!! írjatok bátran üzenetet ha érdekel nem érdemes kihagyni !!!
  • Lyukasbogrács
    #1520
    szivvvesen
  • PesSim
    #1519
    -.- kössszi
  • Lyukasbogrács
    #1518
    jelszavad :D
  • PesSim
    #1517
    -.- oks
    akkor a kérdés: mit fogok legközelebb elgépelni? :D
  • Motoroj
    #1516
    Az állom én vagyok!
  • N o N a m e
    #1515
    állom? nekem olyan nincsen :/
  • PesSim
    #1514
    kövi kérdés?
    pl.: Mi lenne számodra az állom munka?
  • tigerbácsi
    #1513
    nem még nem
  • PesSim
    #1512
    mondták már hogy a szélsőségek embere vagy ?!
  • tigerbácsi
    #1511
    jah a halállal, s ki tudja mi van ott? lehet ott még rosszabb, de lehet semmi. s az sem jó.
  • PesSim
    #1510
    most lehet csak nem tiszta pontosan mire gondolsz, de szerintem az ne rossz, ha azt csinálsz amit akarsz, sőt ...
  • PesSim
    #1509
    de egyszer csak vége van
  • morleone
    #1508
    Én akkor tudnám, hogy nem lehet már rosszabb, hogy ha akkor bármit tennék annak már nem lenne következménye.
  • tigerbácsi
    #1507
    mindig van rosszabb. hidd el.
  • Rettenthető
    #1506
    ...de te egyedül túléled, és gyakorlatilag mozgásképtelen állapotban (a sérülések miatt) ott fekszel az árokparton, mikor az első arra járó autóból kiszáll egy drabális állat, odalép melléd, finoman a füledbe súgja, hogy: "Ez nem a te napod" és magáévá tesz, majd lelép.
    A rendőrök szándékosságot vélnek felfedezni a balesetben és rád húzzák a vizes lepedőt, ezért x évre lecsuknak, ahol a norvég cellatársak rajtad élősködnek. Mikor végre szabadulsz, akkor az ajtón kilépve olyan szerencsétlenül lépsz, hogy megbotlasz, az összes fogad kitörik és a nyaktól lefelé lebénulsz. Így életed végéig puliszkát tolnak az arcodba, de mivel a szíved nagyon erős, 110 évig élsz, amikor nem végelgyengülésben halsz meg, hanem mert félrenyeled a puliszkát és egyszerűen megfulladsz, keserves kínok között.
  • N o N a m e
    #1505
    hát szvsz annál rosszabb nem lehet, hogy a családod a vadonatúj bankhiteles méregdrága családi furgonnal siet haza a Görögországi nyaralásból - mert itthon köcsög gyújtogatók leégették a házat - és Bulgáriában egy török kamionos elalszik a volánnál majd frontálisan belehajt, kinyírva az egész familiát.
  • Motoroj
    #1504
    Onnan, hogy lövésem sincs mire ment az #1499.
  • DIESEL DOG #1503
    Hát... mittommén... :D
  • Lyukasbogrács
    #1502
    onnan, hogy onnantól minden csak jobb (lehet)
  • PesSim
    #1501
    őőő ... szabad a gazda :]
  • Ability
    #1500
    Új kérdés: Honnan tudod, hogy a dolgok nem lehetnek ennél rosszabbak?
  • Motoroj
    #1499
    Még nem.
  • Lyukasbogrács
    #1498
    nem (tudom)