16
Ingyenes fájl visszaállító a Piriform gondozásában.
  • BB7
    #1
    Recuva

    Visszaállítja a törölt file-okat a merevlemezről, vagy egyéb adathordozókról.

    "A Recuvát a népszerű CCleaner fejlesztői készítették. Ez a program azonban a törölt file-okat (könyvtárakat) képes visszaállítani a file-rendszerből, vagy a "Deep Scan" opcióval a merevlemez vagy memória kártya szektorait átvizsgálva - elemezve, és a szektor információk alapján felépítve.
    Célszerű külső (USB stb) eszközt felcsatolni a visszaállított file-ok cél tárolójaként, hogy az eredeti adathordozó információi ne módosuljanak, míg valamennyi visszahozható információt nem mentettük le.
    Ez is freeware mint a CCleaner, és legalább olyan hatékony tapasztalatom alapján. Fájlrendszer sérülések akaratlan törlések esetén használható. Megítélésem szerint a CCleaner fejlesztőitől megszokott átgondolt, komoly háttér tudással és precizitással készült.

    Ha valakinek hirtelen eltűntek az állományai, vagy egy részük, melegen ajánlom."
    Forrás: Chip.hu | W!77!


    LETÖLTÉS


    Kereső nem talált hasonló topikot
  • Bulykin
    #2
    pár hete jó lett volna:) de azért még hasznos lehet
  • werkfilm
    #3
    piriform reklámtopikok nyilnak
    megelőlegezném a bant mindkét accountra
  • BB7
    #4
    Én úgy vagyok ezekkel a szoftverkekkel, hogy legyen azelőtt a gépen, mielőtt a baj bekövetkezne!
  • BB7
    #5
    Hát te komolyan beteg vagy! -.-
    Tény, hogy az ötlet a CCleaner topikból jött, de nem hiszem, hogy egy ingyenes szofton nagyon van mit reklámoznom! Na meg mi közöm is lenne a Piriformhoz?
  • mila69en
    #6
    "Hát te komolyan beteg vagy! -.-"
    áááz-.-

    amúgy azt hiszem ez a progi most jól fog jönni!:D
  • BB7
    #7
    Örülök, ha segíthetek bármiben is!
  • N o N a m e
    #8
    használtam egy régebben már darabig, de semmi hasznát nem vettem, mert ugyan talált pár 2008-ban törölt fájlt, de nem tudta helyreállítani. Aztán kíváncsiságból kitöröltem egy zene albumot, megtalálta, helyreállította de a zene nem ment, valami hibát írt ki. Uninstall lett a vége.

    Ha már a Piriform reklámról volt szó akkor ajánlanám a Defraggler programot ami lemeztöredezettség-mentesítő és nagyon jó. Ajánlom mindenkinek. Bár nem tudom mi a különbség a sok töredezettség-mentesítő program között, én ezt használom.
  • N o N a m e
    #9
    szóval: használtam már régebben egy darabig
  • Doomista
    #10
    Okos legyél már...reklám topik ?
    Benéztél még valaha ebbe a fórum részlegbe ? Miket látsz ? Szin tiszta free/fizetős szoftvereket...Szal akkor mind reklám ? All ban ?
  • Fresh Duke
    #11
    Én a "File Recover" nevű programot használtam/használom.
    Egyszer (véletlenül) töröltem egy 9 gigás mappát, amiben volt minden... (Zene, kép...)
    A fájlok nagy részét vissza tudta állítani, és működtek is. (Kb: 8,5 gigát.)
  • Aquir
    #12
    ezek pendrive-ról letörölt állományokra is jók így utólag?
  • akyyy
    #13
    Múltkor vezettem egy csomót, GPS memóriakarira szoktam menteni ún. logokat, melyet neten egykét megfelelő honlapon feltötlve bel ehet járni újra az útvonalat ugyanazon körülményekkel, ami tök jó:)

    A bibi az, hogy néha meghülyül valami, és nem menti el, vagyiselmenti, de ha beteszem kártyaolvasóba, feljön a scanDisk, hogy hibás. ott akármire megyek, szépen letölri nekem a fájlt, és volt-nincs.
    peidg nem hibás, hisz gps meg letudta játszani:(((

    ezzel ezeket is vissza lehet hozni?
  • BB7
    #14
    Ha jól tudom vissza tud hozni hordozhat adathordozókról is dolgokat!
    Egy próbát megér!
  • Aquir
    #15
    "The program can also be used to recover files deleted from flash/USB drives, memory cards or MP3 players."
    k
  • Aquir
    #16
    visszahozott fájlokat, képeket egészben, csak mintha szét lenne szedve kicsit, nem tudom hogy ez így használható e még, de tény hogy van amit visszahozott:)