148
Crap Cleaner
  • tommygear
    #28
    bocs, egy másik programmal volt gond :D
    tényleg jó
  • TomBond
    #27
    Nekem sincs gondom win7 alatt. Nekem indításkor fut le mindig!
  • Apocalipto
    #26
    Win 7 alatt használom minden probléma nélkül. A start menü parancsikonokat meg mi a fenének pipálod be? Ha nem kell vmi kitörlöd kézzel bammeg.
  • tommygear
    #25
    ugyanúgy kitöröl mindent ez a fostalicska, WIN 7 ALATT NE HASZNÁLJÁTOK MÉG
  • MR ME
    #24
    pont ezt akartam kérdezni :)
  • DIESEL DOG #23
    2 éve használom ezt a kis programot, és nagyon megvagyok vele elégedve. Csak ajánlani tudom mindenkinek! :)
  • BB7
    #22
    Már volt azóta bugfix külön a Win7-re!
  • Apocalipto
    #21
    Aha
  • tommygear
    #20
    kompatibilis már win7-el? mert nekem vagy 1 hónapja szépen kitörölt vagy 10 parancsikont random a startmenüből
  • vegicsek
    #19
    Én is használom, eddig semmilyen negatív tapasztalat.
  • Apocalipto
    #18
    Hát azért nem naponta

    Nem kellenek azok a sütik, mert ha törlöm az előzményeket meg mindent FF-ben, az akkor is megjegyzi a nevemet meg jelszavamat, és csak a bejelentkezés gombra kell kattolnom
  • BB7
    #17
    "Már több mint 320 millióan töltötték le"

    De azt se felejtsd el, hogy pár naponta adnak ki frissítést... és az egy újabb letöltés!
  • BB7
    #16
    Na igen! De remélem tudod, hogy a Beállítások-->Sütik alatt beállíthatod, hogy mi legyen törlendő, s mi megtartandó!
    Pl. az sg.hu-s sütit nyugodtan tartsa meg, s nem kell újra bejelentkezned! :)
  • Apocalipto
    #15
    Köszi.

    BB7: Én ilyen kb. 1 hetente szoktam törölni a böngészőknek mindent, azért van bepipálva. Nem akarom hogy nagyon összegyűljenek a dolgok.

    Az utolsó frissítés szerint (2009. Szeptember 3) Már több mint 320 millióan töltötték le a programot a megjelenése óta.
  • bertino
    #14
    na megnézem má én is.
    végre egy értelmes dologról szóló topic.
    eddig is hallottam róla, de még sose használtam, nyitó hsz meg teljesen jo.
  • BB7
    #13
    A megbízható sütiket meg érdemes beállítani, hogy tartsa meg!
  • Apocalipto
    #12
    A főoldalán be lehet jelölni milyen dolgokat pucoljon ki. Programokat is.

  • BB7
    #11
    Attól, mert valami nem használt, attól még az nem szükségtelen!
    Mind a 2 feltétlenek igaznak kell lennie, hogy a CCleaner letörölje!
  • BB7
    #10
    Hát nem volt! :D
  • CattiBrie
    #9
    "A CCleaner-rel a felhasználó eltávolíthatja a nem-használt, szükségtelen fájlokat.."

    Van olyan fájlom, amihez több mint 3 éve nem nyúltam. Akkor az nem-használt? :)
    Vagy ez csak a C meghajtón a programok között takarít?
  • BB7
    #8
    Ha már Piriform, akkor még a Recuvát nagyon ajánlom, bármi baj történne!
    Meg is nézem, van-e topikja! :D
  • Apocalipto
    #7
    Akkor inkább ezt a részét hanyagolom :)
  • BB7
    #6
    Ha jól tudom, konkrétan azt csinálja! Csak csínján vele, mert egy pár megütötték már vele a bokájukat!
    Csak kettő
    a sok közül!
  • Pio
    #5
    szerk.: amúgy ha elindítod a funkciót és figyeled a futása közben a vinyók állapotát akkor azt veheted észre, hogy folyamatosan telítődni fognak. Ez azért van, mert a CCleaner módszere az üres terület megtisztítására az, hogy a rajta maradt fájlokat kitúrja egy az egész üres területet elfoglaló óriásfájllal, amit aztán letöröl, így az üres területeden az a bizonyos óriásfájl lesz.
  • Pio
    #4
    Biztonsági szerepe van a funkciónak, egyszerű fájlmentő programokkal nem fogod tudni megmenteni a letörölt fájljaidat. Persze azért a KÜRT szerintem tudna vele kezdeni ezt-azt ;-)
  • Apocalipto
    #3
    Úgy szintén. Egy kérdés: Van ilyen rész hogy szabad terület törlése. Ez arra való hogy szabad helyet leformázza? Mert akkor átfuttatom mind a 4 partíción...mindig gyorsformázást csináltam telepítéskor. Az meg köztudottan nem törli le az adatot
  • BB7
    #2
    Évek óta használom idáig teljesen elégedetten!
    Ajánlom!
  • Apocalipto
    #1
    A CCleaner (teljes nevén Crap Cleaner) egy olyan freeware program, amely optimalizálja a felhasználó számítógépét és eltávolítja a nem-használt, illetve szükségtelen fájlokat a merevlemezről. A programot a Piriform fejlesztette ki Microsoft Windows-ra, amely összesen 37 nyelven érhető el. 2009. június 25-én több mint 300 millióan töltötték le a Piriform weboldala szerint.


    A CCleaner-rel a felhasználó eltávolíthatja a nem-használt, szükségtelen fájlokat a merevlemezről és számos más támogatott programból, illetve a webböngészőkből például az előzményeket, vagy a cookies-okat. Kitisztíthatjuk vele még a lomtárat, a memóriát, a töredezett fájlokat, a naplófájlokat, a fájltöredékeket és még számos más adatot is. A program emellett megkeresi és javítja az olyan hibákat, mint például a nem-használt fájl-kiterjesztések, program-bejegyzések és hiányzó megosztott DLL fájlokat a Windows Registry-ben.

    A CCleaner rengeteg programban ki tudja tisztítani a nem használt fájlokat vagy szükségtelen fájlokat: Firefox, Opera, Internet Explorer, Safari, Google Chrome, Foxit Reader, Microsoft Office (2000, XP, 2003, 2007), Nero Burning ROM, Java, Windows Live Messenger, ZoneAlarm, Adobe Flash Player, QuickTime, VirtualDub, Windows Media Player, 7-Zip, Avira AntiVir, Spybot - Search & Destroy, Windows Registry, eMule, KaZaA, Google Toolbar, Netscape, Adobe Acrobat, WinRAR, WinAce, WinZip.

    Mindemellett segít a programok eltávolításában és a Windows indulásakor automatikusan elinduló programok beállításában is. A 2.13.8-as verziótól kezdve már rendszer-visszaállítási pontot is lehet vele törölni. Rendszeresen jelenik meg hozzá frissítés, amit a program saját maga ellenőriz elindításakor, de ha ez blokkolva van tűzfallal, akkor manuálisan is leellenőrizhetjük az új kiadást. A program mentes a hirdetésektől és kémprogramoktól, ingyenesen és korlátozás nélkül használható.

    Letöltés

    Keresőt használtam, nem dobott ki ilyen témát.