388


Brit tehetségkutató TV show
  • N o N a m e
    #108
    augusztus 21.-én kezdődik az új évad :)
  • N o N a m e
    #107
    azért van hangjuk! az első meghallgatáson is jól énekeltek, csak tele vannak önbizalommal és energiával, ami szokatlan
  • MerlinW
    #106
    Hát igen, a technika csodákra képes:) 0 hangú emberekből Pavarottit varázsolhatnak vele:)
  • N o N a m e
    #105
    A "the most annoying twins" első videoklipje megjelent a napokban. Nehezen, de kimondom: nekem tetszik :|
  • MerlinW
    #104
    Kicsit kattant volt, de a hangja ott volt a szeren:)
  • N o N a m e
    #103
    a tavalyi végén én is sokat skippeltem, csak a vasárnapi műsorokat néztem meg a sztárvendégek miatt, és úgyis visszamutatták, hogy mi volt szombaton.
    Azt a tájszólásos csajt, Stacey-t nagyon bírtam :)
  • MerlinW
    #102
    A tavalyi nem is volt jó. 2009 gáz volt ilyen téren. Idol is gyenge volt, Got Talent is. Talán idén. A most futó Talent elég reményteljes:)
  • Ability
    #101
    Nekem még az előzőt is be kellene fejezni, valahogy a vége fele annyira leapadt a minőség hogy nehezen tudom rávenni magam. :O
  • MerlinW
    #100
    Valamikor augusztus közepe - vége környékén. Nincs még pontos dátum.
  • N o N a m e
    #99
    Mikor indul a műsor az UK-ban?
  • MerlinW
    #98
    3x olvastalak el, de nem értem:) Nem hagytál ki véletlenül pár szót, írásjelet, esetleg komplett mondatokat?:)
  • polluxware
    #97
    én inkább azt mondanám hogy hihetetlen szakadék tátong kis hazánk bizonyos körök között, és hát az "egyszerű" halandónak nem mondták meg hogy ide talán nem kéne betérned...

    őszintén

    amilyen ripacs bagázs fut ma "celeb" jelzővel a médiában, és milyen iszonyatos pénzeket szakítanak

    sajna bizony betér oda olyan is akinek vagy önkritikája, vagy egyéb lehetősége

    ennyire ocó a mádzsár nép egy szééééééles szűk rétege (azaz mi)

    (kárló, és a kitartott cicák kivételével)
  • Ability
    #96
    Meg úgy alapjáraton irritáló és nem kedvelem mint házigazda. Sőt, az egész magyar xfactornál tartok a zsűri és házigazdák választékától. Versenyzők majd kiderülnek, de csak így fél pillantással belenézve az új megasztárba.... hát valami borzalom. Még nevetni sem igazán tudtam rajtuk, leginkább a szánalmas jelző illett rájuk. Az egész társadalmi morál és kultusz nincs megteremtve hozzá, szerintem.
  • MerlinW
    #95
    Bucit k*vára le kéne már sittelni. Az előző balesetét túlélte oké, de hogy másoknak is ártson a hülyeségeivel... 10évet neki és tetkós fütyiket! :D
  • Tyler1
    #94
    Stohl Buci megint odatette magát
  • pitbulllll
    #93
    Bezony :)
  • MerlinW
    #92
    Elvileg minden ilyen műsorban szigorú minőség ellenőrzés van, ezért bízom a dologban. Persze, majd meglátjuk:) Legrosszabb esetben, angoloknál lesz Factor jövőre is, max majd azt nézzük megint:)
  • pitbulllll
    #91
    Kicsit nagyobb kaliberű produkció mint a megszokott itthoni átlagszar megaszar. A lényege hasonló hisz itt is énekeseket keresnek, de magasabb színvonalon mind ezt. Újdonság, hogy a versenyzőket idővel 4 fele fogják osztani és 1-1 zsűri lesz a mentoruk. Youtoubon nézd meg az eredeti verziót nem akarom hypolni, de ég és föld az itthoni megaszar-hoz képest.
  • Suffering
    #90
    ez miben jobb mint a megsztár?
  • pitbulllll
    #89
    Félek, hogy ugyanolyan igénytelen lesz mint az itthoni "megszokott" show műsorok többsége és sehol nem lesz az UK verziótól
  • MerlinW
    #88
    22 országban nem zsűrizhet szegény:) Az a jó a licenszelt műsorban, hogy konkrét szabályok vannak, azaz csak tehetséggel lehet elszúrni:)
  • Bandee1987
    #87
    Annak lenne értelme, ha magát Simon Cowellt hoznák el ide a műsor kedvéért :)
  • MerlinW
    #86
    Vééégre licenszeltek egy Simon műsort!:) Mióta várunk már erre:)
  • Bandee1987
    #85
    Na, itthon is lesz X-factor az rtlen...
  • pitbulllll
    #84
    Büszke lehetsz magadra meg arra a "sok" agyra amit anyádék bassztak össze neked. Már ha van neked anyád, de úgy érzem téged csak kiszartak valahova tök feleslegesen. 8 ált. ha megvan... kukásnak jó leszel :) ott úgyis otthon fogod érezni magad te kis csöves
  • MerlinW
    #83
  • Ability
    #82
    Én is szeretlek! :)

    Amúgy egy szóval sem jellemeztem a tehetségét, nem mondtam hogy rossz. Azt viszont ismerd már el, hogy érdekes jelleme van, még ha csak a mi kultúránkhoz képest furcsa is.
  • pitbulllll
    #80
    Ahogy mondod.. Stacy hangja mindent vitt. Nem tudom mennyit láttál a műsorból, de szerintem ha végig kísérted akkor tudod miért mondtam, h vinnyog. Nemcsak ő hanem a másik is. Az, h szépen mosolyog meg néha néha eltalál 1 hangszintet... de ennyi. Olyan hamis, h sírok tőle. nemcsak ő hanem pl a kocka fejű is :D vagy a korcs ikrek. Stacyvel meg semmi baj szégyenlős ennyi. Te se tudnád hirtelen mit kezdj magaddal ha felkapnának. :)
  • Ability
    #79
    Lehet szerethető, épp ezt mondtam. :)

    Egyébként akár bele is tudna szokni a sztáréletbe, rajongók és riporterek kezelésébe szerintem. Van egyfajta beütése, de azért csak menne neki. Viszont ha már itt tartunk akkor Rachel sem mindig 100-as. :D
  • MerlinW
    #78
    Cinizmus, vagy sajnálat, egyre megy, a lényeg,hogy a csaj nem százas:) Ettől függetlenül miért ne lehetne szerethető?:)
    Lényeg, hogy képzelj el egy interjút vele, mint popsztár:) Én már műsorvezetővel folytatott párbeszédet is tekertem:)
    No, de ha lesz albuma, akkor azt viszont tuti meghallgatom.
  • Ability
    #77
    Én mindig azon agyaltam, hogy ez a lány bolond, személyiségzavara van, vagy csak egyszerűen a környezetében az ilyesmi személyiség a megszokott. Merthogy a zsűri (ameddig én láttam), mindig a személyiségét emelte ki, és lehet tényleg szerethető, lehet hogy inkább ilyen cinikus komment volt, de attól még fura. :D
  • MerlinW
    #76
    Nemtom mi bajod, nagyon jó hangja van a srácnak. Valszeg nem az én stílusomban fog albumot készíteni, de attól még megérdemelte. Mondjuk szerintem Stacy hangja mindent vitt, de személyiségszinten elég botrányos volt.
  • Ability
    #75
    Én meg leragadtam a 4. élő műsornál, lassan pótolnom kellene. :)
  • pitbulllll
    #74
    Nem hiszem el, hogy az a hülyegyerek nyert. Hangja nincs istenem. komolyan ennyire leszarják az emberek a tehetségeket? mert ez a gyerek sehol sincs. Nemcsak ő hanem a másik srác se. Vinnyognak bazzdmeg egy ép hang nem jön ki a torkukon. Stacie meg 3. vicc komolyan
  • seilafertee
    #73
    s lőn ! :)))

    JUPPPPÍÍÍÍÍÍ
  • seilafertee
    #72
    HAJRÁ JOE! GYŐZNÖD KELL!!!!!!!
  • danniePRIVATE
    #71
    IGEEEN!!! Lloyd kiesett. xD Vééégre. xD
  • MerlinW
    #70
    Azért tökös Danii lány végre feltette az i-re a pontot és kitb***ta végre a két botfülű srácot:)
  • torma99
    #69
    Louie egy idióta, ezelőtti héten azt mondta, lloydban több potenciált lát mint Jamie-ben, most héten azt mondja nem tudom miért van még mindig itt lloyd... hát erre had ne mondjak semmit.
    A formátum szerintem azért hibás, mert plö ahogy írod a boys kategória gyenge, ahogy a girls is idén. Ratchel,Lloyd és Rikki szerintem kevés volt, helyettük én is láttam volna Miss Fitzet, Nicole nagyon jó lett volna és én kíváncsi lettem volna a bratyója gyerekét nevelő fickóra, a börtönben tanító nénire is.
    Az, hogy Jedward bent lehetett és Lloyd viccessé az egész. A boys kategóriában sztem a fekete gyerek és az az amerikaisorozatbólkilépett fekete hajó is jobb volt.
    Stacie szegény IQ-ban még Susan Boyle-nál is lejjebb van, ha ő nyer, szerintem elkallódik.
    Egyébként ha Lloyd nem lenne ott, akkor csak tehetséges emberek maradnának benne, nem fanyalognék, bár az én kedvencem már kiesett.
  • danniePRIVATE
    #68
    Sziasztok. Új vagyok, de gondoltam írok be pár sort. =)

    Nos, kezdjük az elején. Szerintem abszolút nem jól lettek beválasztva a végleges személyek. Szemény szerint:

    Louie: John & Edward helyett a Project-A-t tettem volna be.
    Danii: Ez a lánycsapat mondhatni tökéletes. Én nekik szurkoltam. =)
    Cheryl: Lloyd helyett tuti mást tettem volna be. A másik két fiúval nem volt gáz. =D
    Simon: Neki volt szerintem a legnehezebb helyzete, mert talán merem azt mondani, hogy nála az összes versenyző tehetséges volt. Én személy szerint Treyc-t és Nicole-t is szívesen néztem volna a TV-ben. =)

    A verseny:

    Nos, más nem egy olyan versenyző esett ki, aki szerintem tehetségesebb, mint akik benn vannak. Hiányolom a Miss Franket, Rachelt, Luciet a versenyből.. és néha-néha Rikkit is visszasírom. =D De pl. Lloyd.. hát mit keres ott? Egyszerűen nem értem a zsűrit. Szerencsére az ikrek kiestek ma este, de nekem Lloyd nagyon ****** a csőröm. A mostaniak közül 3-t hallgatok vissza nem egyszer.. Danyl, Staceyt és Joet. Szerintem Danyl nem lesz benne a TOP3ban, de mostmár nem tudom, mit higyjek. Amiben 90%-ra biztos vagyok: Stacey és Joe között fog eldőlni a verseny.

    Stacey szeretnivaló tehetség, és az sem marad figyelmen kívül, hogy az előadásmódja, a fellépése is rengeteget feljődött. A Queen-est.. szenzációs volt.. de a most hétvégi produkciója sem volt rossz.. sőőőt. =)

    Joe pedig.. nem is tudom hány éves.. azt hiszem 18. Na, aki 18 évesen így énekel, abba ne akarjon senki sem belekötni )gondolok itt Louie bácsira). A tegnapi teljesítménye.. hát.. huh.. libabőrös lett a karom. De nem ez volt az első.. de a tegnapi volt eddig a csúcs. Ha jól figyeltem, ő az első, akinél az egész zsűri állva tapsolt. Szóval ez jelent valamit. =)

    Szerintem Lloyd fog kiesni, majd Olly, aztán Danyl. A végén marad Stacey és Joe és szerintem Stacey nyeri meg a versenyt. Nagyon szeretem az a lányt. Ne kérdezzétek miért.. ez a véleményem. =D

    Amúgy a műsor nagyon színvonalas, nagyon tetszik. Jó a felépítése, a hangulata, a mentalitása. Jó ez a mentor-rendszer, de pl. nem látom értelmét annak, hogy Louie a zsűri egyik tagja. Bírom, ahogy Simon és Louie vitatkoznak a szabályokon, és ahogy a Rock héten Cheryl beszólt.. xD Az tündéri volt.. xD "Shut up you two!" xD Mint egy anyuka. xD Na visszatérve.. én reménykedem a 7.évadban, és remélem, hogy nem Lloyd nyeri a versenyt. =D Ha ő nyeri.. megkeresem, és megverem. xD

    Na, azt hiszem ennyi. =D

    Ui.: Azért az ikrek mai bennmaradó éneke nem volt rossz.. nekem legalábbis tetszett. =D