388


Brit tehetségkutató TV show
  • MerlinW
    #388
    Elindult az Ausztrál Factor is.
  • MerlinW
    #387
    Lement az X Factor UK 12 első adása. A jobbak:



  • MerlinW
    #386
    Kis válogatás keletről:)





  • MerlinW
    #385
    Nem X, de elindult az American Idol.
  • ToCsEk
    #384
    simon rap mekkora volt már xD
  • MerlinW
    #383
    Jah... nagyon szép lány, piszok jó hanggal, de valamiért neki is csupa gáz dalt adnak. Mondjuk Lovato kisasszonytól mit várunk. Sok köze nincs a szakmához, ő is csak egy csinált sztár, mint Britney. Utóbbinak legalább van némi tapasztalata az elmúlt 15 évből. Kezd elkurvulni az amcsi faktor is, lásd pl. a Keresztes Ildikó minőségre hajazó Kardashian műsorvezető hölgyet...:) Az utóbbi 3 évben az ausztrál faktor viszi a prímet. Tavaly az amcsi jó volt, de idén csak a harmadik helyen van a brit mögött.
  • adam46
    #382
    Mit műveltek szegény Cece-vel. Olyan lett ezzel a szőke hajjal, mint valami lady gaga. Pedig milyen szép volt barnán.
  • MerlinW
    #381
    Igazából a meleg srácnak sincs jó hangja, de rendre elcseszik a produkcióit az idétlen seggrázós meleg-dance dalokkal. Vágom, hogy egy kis affektálós ribi a srác, de akkor sem értem miért kell bohócként kezelni. Balladákkal egész jól szerepelhetne. A magyar faktorosokat kívül mind így is le tudná énekelni 1-2 kívételtől eltekintve. Persze ha kiesne nem hiányozna:)
  • GerY5
    #380
    Azért Cece ellenében nem Willie-nek kellett volna kiesnie, inkább Paige-nek, elég gyér egy ideje már.

    Diamond elküldése egyértelműen szarvashiba, a kategória, ha nem az egész verseny legjobb hangja volt. Az már más kérdés, hogy szánalmasan gyenge dalt adtak a szájába, talán nem véletlenül.

    A felnőtt kategóriában Correy énekelt eszméletlen nagyot, míg a meleg gyerek kicsit sok volt már, mégis ő maradt. Ez utóbbi mondjuk nem lep meg, mindenhol nagyon tolják a melegeket, lásd legutóbbi brit adás, ahol Rylan megint megúszta, és megint egy fejlődőképes, jó hangú, valódi énekes esett ki...

    Remélem, hogy a következő US adásban már a hang is jól lesz keverve, mert ez az első adáspáros nézhetetlen volt.
  • MerlinW
    #379
    US: Cece-nek örülünk, Diamond miatt dühösek vagyunk, értetlenül nézünk ki a fejünkből..:/
  • Janika114
    #378
    Na most már nagyon nagy szégyene az UK verziónak h Rylan ott lehet még mindig... és megint két nagyon jó előadónak kellett párbajoznia. Sajnos a kedvenceim ki is estek :( Bár Kye-tól se sajnálom h bent maradt.
  • Janika114
    #377
    Én se bírom az a 3 srácot... Végülis elégedett vagyok a továbbjutókkal de kicsit Nick Youngermant(rem jól írtam) sajnálom kicsit, sztem jól tolta.
  • MrSpock
    #376
    Egyetértek,nekem is nagyon arcosnak tűnnek! Válogatón is lenéztek pár próbálkozót,és mentorházban is szarok voltak. De hát valamiért tolják őket,mert húú de jók. Pedig énekelni nemigazán tud egyik sem. Az első daluk okés volt,de aztán kész ennyi.
    A lényeg Cece,és Jennel ott van,Vino-t is bírom,kemény egy fazon,és a kiscsajok is jók.:)
  • Victor1103
    #375
    Hát nekem semmi bajom nincs az eddigi továbbjutókkal az USA verzióban, de az a 3-as fiúbanda valami rohadtul irritáló. A stílusuk ez a "jaj mi vagyunk a menő csávók" meg, hogy a szőke gyerek mindig félmeztelenre vetkőzik, magamutogató majmok. Nem beszélve, hogy a válogatón még el is baszták. Remélem hamar repülnek
  • Janika114
    #374
    Jó igen, az alap... De ha már így alakult. De nem hiszem h sokáig fogja ő is húzni... bár Wagner is jól bírta...
  • paly90
    #373
    én meg abban h az a hangtalan buzi...
  • Janika114
    #372
    Hát én nem szerettem Melaniet, de most sajnálom, reménykedtem h a District megy haza, nagyon irritálnak :/
  • paly90
    #371
    igen arra gondoltam h már a tavalyi amerikai x-ben is rossz volt szerintem mint mentor
    énekesnői tudását abszolút elismerem
    Tulissáról meg annyit, hogy azért tavaly az X-Factor történetében előszört nyert egy csapat..vele
  • Janika114
    #370
    Azért ezt így nem mondanám, az N-Dubz kint Angliában elég sikeres volt, és zsűriként igen jól megállja a helyét, sokkal jobban mint Nicole, és paly90 nem arra célzott h Nicole nem jó énekes, hanem h zsűriként nem a legjobb.
  • MerlinW
    #369
    "h mit keres itt Nicole"
    Olvasd el az ő és a Pussycat Dolls Wikioldalát, és megérted.

    A Britt zsüriben Louie a legtapasztaltabb, legsikeresebb tag, aztán Gary, Nicole, majd végül Tulissa, aki csak az eyecandy szerep miatt van ott - Cheryl Cole helyett - , sokat nem tett le az asztalra.
  • paly90
    #368
    Én már azt nem értem h mit keres itt Nicole...az USA-ban is szar volt...
    meg eleve nem a csajnak kellett volan bottom two-ban lennie, hanem az union J-nek..
    Én nekik drukkolok eddig: James Arthur,Cristopher , Kye, MK1 Kye, melanie
    és Ella is nagyon jó
  • Janika114
    #367
    Kb.. De Nicole se normális h egyáltalán tovább vitte Rylant. Remélem következő fordulóban kiesik. Hajrá MK1, James Arthur, Maloney, Kye, Lucy :D
    Tulissát meg imádom :D
  • paly90
    #366
    Louie egy dilettáns barom...
    Gary helyében én is ezt csináltam volna de még odaszúrtam volna egy Fuck you Louie-t..:D:D
  • Janika114
    #365
    Nézi valaki az UK Factort? Szép kis dráma volt tegnap este a végén, teljesen egyet értek Garyvel..
  • MerlinW
    #364
    Ausztrál válogatások voltak idén zseniálisak, ajánlom. A brit közepes, az amcsi pedig változó:) Nagyon irritál Britney idegesítő arcszerkezete és stílusa...
  • Ability
    #363
    Még csak két részt láttam. Határozottan jobbnak tűnik mint a tavalyi, az szerintem nem volt valami jó. Az UK Faktor meg még mindig jobban tetszik nekem, ez az év meg különlegesnek ígérkezik. Amúgy téged nem irritál Britney? Egy értelmes, szimpatikus fejet nem láttam még tőle, akármilyen könyezetben is van, folyamat csak vágja a pofákat és grimaszol.
  • MerlinW
    #362
  • Ability
    #361
    Frankie lelép
  • MerlinW
    #360
    Astro FTW:D
  • paly90
    #359
    egyetértek...nagyon unszimpatikus számomra...
    kedvenc Craig, Marcus és a Little Mix(meg persze Misha is nagyon jó)
  • Ability
    #358
    Nem értem hogy Frankiet miért tartják még mindig bent ennyi borzasztó fellépés után .... Már az auditions során sem tetszett, azóta műsorról műsorra egyre jobban lentebb süllyed. Egyszerűen nem bírom. Tehetsége sincs, nem is szimpatikus.
  • gyonax
    #357
    A nagyjával egyetértek: Ameliát nem küldtem volna haza, bár igazából az a mezőny eléggé erős, ha úgy vesszük mindegyik csaj jó valamiben. 25 év felettiekből Johnny-t azért tartotta bent mert a britek szavaznak rá(csak tudnám, hogy miért...); nekem Jonjo szimpatikusabb karakter volt, és szerintem nem rosszabb énekes. Franky-t soha nem értettem miért "sztárolták", most sem értem. Csapatok közül az egyik fiúcsapat tűnt nekem jobbnak(az, amire Gary is pozitívat mondott), bár igazság szerint a csapatok produkciójában az ének valahogy sose jött át nekem(tavaly se, idén se), valahogy a szólók mindig jobban hangzanak(bár ez lehet a letöltött .avi minősége is;)).
  • Ability
    #356
    Fasza volt ez a négy kiesés, kb hazaküldték a legértésekebb embereket. Félreértés ne essék, egyikük produkciója sem tetszett, de ez szimplán a rossz dalválasztás miatt volt. Ha nem azt nézzük hogy hogyan sikerült, hanem azt, hogy kiben van a legtöbb potenciál, akkor nem őket küldtem volna haza. Bár volt egy-két kemény döntés, pl. a csajok közül én is nehezen válaszotottam volna, de Amelia volt kb. a legérettebb közöttük. Fiók közül Franky-t küldtem volna, ez egyértelmű, már az elején sem tetszett. Azt meg nem értem hogy a Judges Houses-nál miért nem John Wilding jutott tovább helyette (tavaly is itt esett ki). 25 felettieknél John nekem még mindig emészthetetlen, neki kellett volna mennie. A csapatok meg eléggé hidegen hagynak, de a két csaj eddig jól nyomta, az újdonsült fiúcsapatok már kevésbé jöttek be.
  • gyonax
    #355
    De épp most néztem, hogy nem jutott tovább mégse... Magától lemondta a szereplést(a rész végén már a másik nő szerepel).
  • MerlinW
    #354
    Minden évben van egy "Fun Factor":) Wagner előtt meg az idióta ikrek voltak:)
  • gyonax
    #353
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tavaly Wagner most Goldie... Nem értem én Louis-t, azt hittem énekeseket keresnek :D
  • N o N a m e
    #352
    szerelmes vagyok!
  • Ability
    #351
    Mint ahogy az UK verzió is így indított. Ez volt a legnagyobb bajom vele, középszintű énekeseket fényeztek. Ebben kb. egál a mérce, de azért voltak mindkét oldalon egész kellemes fellépők is. Maga a műsor hangulata viszont sokkal jobb az US-ben. Aztán később meglátjuk mi sül ki belőle.
  • MerlinW
    #350
    Technikailag semmi gond az US-el, pöpec a minőség, csak hát a hülye amerikaiak:) Tehetség nem sok volt az eddigi 3 órában:)
  • Ability
    #349
    Szerintem a két első részt összehasonlítva az US jobb volt. Nagyobb tömeg, nagyobb hisztéria, izgalmasabb műsor, stb. Ezek is kellenek egy ilyen műsorba, szerintem az UK verzió nagyon gyengén indított.