388


Brit tehetségkutató TV show
  • Ability
    #41
    Én nem láttam a csillag születik műsort, de haver kocsmában egy részét igen. Mondta hogy maga a műsor mentalitását koppintották az X-ről (ami gondolom a többiben is hasonló), maga azt a hype feelinget, ahogy hatalmas tömeget felülről mutatnak és ordítanak meg énekelnek.

    Én inkább a zsűrire értettem. Mert az odáig oké, hogy kell egy kritikus megmondóember, csak éppen az ezt a karaktert megtestesítő Fridi nem volt méltó rá, mert egyszerűen nem is értett hozzá. Olykor meg előjött a "direkt beszólok már neki, mert szinte már elvárás" érzés, amikor a fikázni akartak, és jóformán egyedi gondolatuk nem volt, látszólag a többi nagy külföldi műsorban látott beszólásokat akarták elsütni, csak éppen nem passzolt a helyzethez.
  • Ability
    #42
    Na láttam egy 10 percet a Csillag születik szuperprodukcióból. Volt egy srác aki jól énekelt, de még mindig ott vagyok leragadva, hogy egy rossz körülmények közül való 6-7 éves mesemondó kisgyerek hogyan hasonlítható össze egy viszonylag idős, kiforrott énekesnővel?
  • MerlinW
    #43
    Jamie Archer nagyon odatette magát:)

    [/flash]
  • MerlinW
    #44
    Ez hihetetlen, az ikrek továbbjutottak.. megint...
  • Ability
    #45
    Ez nekem is tetszett.

    Amúgy én vagyok hülye, vagy ez a Cheryl Cole tényleg nem olyan kimondott őstehetség? Már múltkor is utána néztem kicsit a múltjának, és akkor valahogy olyan kiforratlan, kislányos, kicsit még néhol hamiskásnak is éreztem. És most fellépett, tetszett, tud énekelni, de valahogy visszaköszönt kicsit az érzés...
  • MerlinW
    #46
    Kb mint Spears kisasszony. Jól néz ki, közepes hanggal, ergo eladható:)
  • MerlinW
    #47
    És az ikrek még mindig bent... a 3 lányt is kitúrták. Valaki kapjon már észhez:) Simon is teljesen készen van:)
  • torma99
    #48
    A brit szavazók egyszerűen abnormálisak. Louie nem tudom, hogy juttathatta el őket az élő műsorokig. És amit folyamatosan csinál Jamie-vel az nagyon kihúzza nálam a gyufát. Az egyik legjobbat szivatja a kommentjeivel... pffff. És ki maradt a végén Danyl és Miss Frank, mindkét produkció számomra top 5-ös, de az egyiknek mennie kellett. Lloyd, és John@Edward meg a hülye tizenéves kislányok miatt menetel a végéig. Félek, hogy még jópár jó énekest kitúrnak, pedig a Britains got talentben saját jogukon (bohócok) simán nyerhetnének és nem szólnék semmit.
  • MerlinW
    #49
    A végén úgyis Jamie vagy Danyl nyeri a versenyt, ebben biztos vagyok. Ha nem, akkor beperelem őket:)
  • VinylToy #50
    Még szerencse hogy nem Simon vagy, mert akkor el kellene utazni az országból :D
  • torma99
    #51
    Nemtom néztétek-e a tegnapit, de van 1 olyan érzésem, hogy a we will rock you benntartja John & Edwardot. Danylt és Jamie-t megint szivatta a zsűri és komolyan nem értem mi tetszik nekik Lloydban. Kíváncsian várom a ma esti műsort, de félek egy Danyl/Ratchel/Jamie kiesési rangadótól...:-( és akkor Louie verheti a ***** és örülhet,hogy kitúrhatja Simon versenyzőit. Komolyan gondolkozom, hogy nézzem-e vagy inkább hagyjam az egészet a francba. Louie szemétkedése tönkretette számomra a versenyt.
  • seilafertee
    #52
    hát benntartotta az ikreket. :) viszont a szöszi kötsög srác Lloyd nyugodtan kieshetett volna, ha a Simon egy kicsit is tökös lenne... De semmiképpen sem Rachel-nek kellett volna most mennie! mindenesetre azért írok ide, HOGY VALAKI ÁRULJA MÁR EL, HOGY MIÉRT VAN MINDENKINEK PIROS PIPACS KITŰZVE A MELLKASÁRA a mikrofon mellé !!!??? nagyon idegesít, hogy nem tudom :)))
  • MerlinW
    #53
    Remembrance Day (Poppy Day) lesz nov. 11-én. Első világháborús megemlékezés.
  • seilafertee
    #54
    ejha! végre egy okos! :) de miért nem akkor veszik fel, aznap , november 11-én. miért már előtte majd két héttel? és meddig lesz még rajtuk? :) mellesleg vagányabb mint a kokárda, de szívünknek ez utóbbi a szép. :)))
    ja és: IMÁDOM Holly Willoughby-t!!!! annyira genny a csaj néha, imádjuk! :))) az xtra factor vasárnap is vicces volt megint. :P
  • MerlinW
    #55
    Most néztem a mai szavazást... Ez hihetetlen.
  • Alien
    #56
    Most néztem meg én is....... Ilyen nincs tényleg.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Simon is elmehet a francba, eddig mindig fikázta a srácokat, itt lett volna az alkalom, hogy kitegye őket, erre a nézők véleményét kéri. Hihetetlen. Lucie volt a kedvencem a lányok közül, sőt talán összességében is, jó hangja volt , sajnálom nagyon :(


  • MerlinW
    #57
    A Brit népet sem értem. Tisztában vannak mi a műsor célja, és még azt sem mondhatjuk, hogy rossz a zenei ízlésük. Végtére az Anglia és az Amerika adták/adják a legjobb előadókat, zenéket a földkerekségen.
  • seilafertee
    #58
    ez a Simon is megéri a pénzét! :)))
    jó volt a Lucie tényleg, de valahogy az ikrek kiröhögését jobban élvezem, ezért nem bánom, hogy maradtak. szerintem tipikusan az annyira szarok, hogy már jók esete forog fenn, meg szerintem az angoloknál is ez van, hogy jó őket fikázni...
    viszont biztos nem maradnak benn sokáig, többet nem lesz ilyen :) szerintem (ha megint utolsó kettőbe kerül a jedward, főleg ha majd valamelyik simon-gyerekkel szemben)
    Lucie csajszi meg kurvaszépen énekelte az utolsó számot, nagyon szép volt, ő is nagyon szép, de egyébként meg semmi x factort nem érzek benne.
  • torma99
    #59
    Simon sokat csökkent a szememben. Akkora papírkutyaság volt, amit csinált, nem találni rá szavakat. Elhagyom az országot, ha megnyerik. A bootcampben mondja, ha hozzám kerülnek felpaterolom őket a gépre és repülnek haza. Állandóan szidja őket jogosan és amikor lehetősége lett volna rá, hogy kitegye őket, azt mondta döntsön a közönség. Nagy volt rá az esély, hogy Jedwardra többen nyomták az sms-t mint lucie-ra. A nézettség és a pénz sajnos nagy úr, még Simonnal szemben is.
    De árulja már el valaki nekem, hogy a fenébe maradt bent simán Lloyd?
    Áhh mind1 is, már csak azt sajnálom későn ismertem fel, hogy ki lesz a végső győztes (Olly) , és márcsak 2,25-szörös pénzt fizet a bwinen... Azért lehet megteszem :).
  • MerlinW
    #60
    "még Simonnal szemben is"
    Övé a műsor, persze, hogy számít. Na meg a "sóbiznisz". Pont ez a cél, hogy beszéljenek róla. A komolyabb versenyzőket úgysem hagyják kiesni.

    Szerintem Jamie lesz a győztes.
  • seilafertee
    #61
    az ananászos Calvin Harris-t láttátok? :) :) :) :) :) és a seggriszát?
    wáháhhhhéáhááhháááááá
  • seilafertee
    #62
    ja ha nem látták volna:

    http://www.newsoftheworld.co.uk/showbiz/xfactor/599495/DJ-Calvin-Harris-storms-Jedward-DJ-thrown-out-of-X-Factor.html
  • torma99
    #63
    Nah most láthattad, hogy milyen álságos ez a műsor. Ennyi volt Jamie-nek. Nagyon sajnálom, mert kegyetlen jó énekes és van egy olyan érzésem, hogy ejteni fogják, nem kap lemezt. Pedig ha kiadnák a sex on fire-t , a with or without you-t, az angel of harlemet és még pár számot, ami fekszik neki, első leszek, aki megveszi.
    Most már csak azokkal az emberekkel szeretnék találkozni akik egy Jedward featuring Lloyd lemezt betesznek a kocsiban és nem hajtanak neki az első fának.
    Itt be is fejezem a műsor követését, mert humorfesztivállá vált számomra. Korábban írtam, hogy Olly nyer, ezekután már semmiben sem vagyok biztos és szörnyű lenne látni, ha nem olyan nyerne, aki tud énekelni, mert Lloyd-on és a Jedwardon kívül itt mindenki tud és fényévekkel jobban, mint ez a kettő.
    (Hasonlít az egész a 2008-as BGT-hez :-( ).
  • MerlinW
    #64
    Hér jah, igen meglepő volt... Szerintem direkt csinál hülyét a műsorból a közönség, ez nem lehet igaz:D

    Queen est kibújtatta az énekesekből a szöget, Lucy és Joe is esélyes lehet a végén, ők a legjobb hangú versenyzők, míg Olly és Daniel a legjobb előadók.

    Lloyd és Jedward ellen Simon nehéz páncélban fog ezután harcolni:)
  • seilafertee
    #65
    kis butusok...

    :)))
  • seilafertee
    #66
    Merlin! Lucy nehezen lehet esélyes, mert már kiesett. Szerintem te Stacey-re gondolsz. :)
  • MerlinW
    #67
    Igen, igen rá:) Mondjuk annyira butának tűnik az a lány, rossz nézni, de a hangja igen jó:)
  • danniePRIVATE
    #68
    Sziasztok. Új vagyok, de gondoltam írok be pár sort. =)

    Nos, kezdjük az elején. Szerintem abszolút nem jól lettek beválasztva a végleges személyek. Szemény szerint:

    Louie: John & Edward helyett a Project-A-t tettem volna be.
    Danii: Ez a lánycsapat mondhatni tökéletes. Én nekik szurkoltam. =)
    Cheryl: Lloyd helyett tuti mást tettem volna be. A másik két fiúval nem volt gáz. =D
    Simon: Neki volt szerintem a legnehezebb helyzete, mert talán merem azt mondani, hogy nála az összes versenyző tehetséges volt. Én személy szerint Treyc-t és Nicole-t is szívesen néztem volna a TV-ben. =)

    A verseny:

    Nos, más nem egy olyan versenyző esett ki, aki szerintem tehetségesebb, mint akik benn vannak. Hiányolom a Miss Franket, Rachelt, Luciet a versenyből.. és néha-néha Rikkit is visszasírom. =D De pl. Lloyd.. hát mit keres ott? Egyszerűen nem értem a zsűrit. Szerencsére az ikrek kiestek ma este, de nekem Lloyd nagyon ****** a csőröm. A mostaniak közül 3-t hallgatok vissza nem egyszer.. Danyl, Staceyt és Joet. Szerintem Danyl nem lesz benne a TOP3ban, de mostmár nem tudom, mit higyjek. Amiben 90%-ra biztos vagyok: Stacey és Joe között fog eldőlni a verseny.

    Stacey szeretnivaló tehetség, és az sem marad figyelmen kívül, hogy az előadásmódja, a fellépése is rengeteget feljődött. A Queen-est.. szenzációs volt.. de a most hétvégi produkciója sem volt rossz.. sőőőt. =)

    Joe pedig.. nem is tudom hány éves.. azt hiszem 18. Na, aki 18 évesen így énekel, abba ne akarjon senki sem belekötni )gondolok itt Louie bácsira). A tegnapi teljesítménye.. hát.. huh.. libabőrös lett a karom. De nem ez volt az első.. de a tegnapi volt eddig a csúcs. Ha jól figyeltem, ő az első, akinél az egész zsűri állva tapsolt. Szóval ez jelent valamit. =)

    Szerintem Lloyd fog kiesni, majd Olly, aztán Danyl. A végén marad Stacey és Joe és szerintem Stacey nyeri meg a versenyt. Nagyon szeretem az a lányt. Ne kérdezzétek miért.. ez a véleményem. =D

    Amúgy a műsor nagyon színvonalas, nagyon tetszik. Jó a felépítése, a hangulata, a mentalitása. Jó ez a mentor-rendszer, de pl. nem látom értelmét annak, hogy Louie a zsűri egyik tagja. Bírom, ahogy Simon és Louie vitatkoznak a szabályokon, és ahogy a Rock héten Cheryl beszólt.. xD Az tündéri volt.. xD "Shut up you two!" xD Mint egy anyuka. xD Na visszatérve.. én reménykedem a 7.évadban, és remélem, hogy nem Lloyd nyeri a versenyt. =D Ha ő nyeri.. megkeresem, és megverem. xD

    Na, azt hiszem ennyi. =D

    Ui.: Azért az ikrek mai bennmaradó éneke nem volt rossz.. nekem legalábbis tetszett. =D
  • torma99
    #69
    Louie egy idióta, ezelőtti héten azt mondta, lloydban több potenciált lát mint Jamie-ben, most héten azt mondja nem tudom miért van még mindig itt lloyd... hát erre had ne mondjak semmit.
    A formátum szerintem azért hibás, mert plö ahogy írod a boys kategória gyenge, ahogy a girls is idén. Ratchel,Lloyd és Rikki szerintem kevés volt, helyettük én is láttam volna Miss Fitzet, Nicole nagyon jó lett volna és én kíváncsi lettem volna a bratyója gyerekét nevelő fickóra, a börtönben tanító nénire is.
    Az, hogy Jedward bent lehetett és Lloyd viccessé az egész. A boys kategóriában sztem a fekete gyerek és az az amerikaisorozatbólkilépett fekete hajó is jobb volt.
    Stacie szegény IQ-ban még Susan Boyle-nál is lejjebb van, ha ő nyer, szerintem elkallódik.
    Egyébként ha Lloyd nem lenne ott, akkor csak tehetséges emberek maradnának benne, nem fanyalognék, bár az én kedvencem már kiesett.
  • MerlinW
    #70
    Azért tökös Danii lány végre feltette az i-re a pontot és kitb***ta végre a két botfülű srácot:)
  • danniePRIVATE
    #71
    IGEEEN!!! Lloyd kiesett. xD Vééégre. xD
  • seilafertee
    #72
    HAJRÁ JOE! GYŐZNÖD KELL!!!!!!!
  • seilafertee
    #73
    s lőn ! :)))

    JUPPPPÍÍÍÍÍÍ
  • pitbulllll
    #74
    Nem hiszem el, hogy az a hülyegyerek nyert. Hangja nincs istenem. komolyan ennyire leszarják az emberek a tehetségeket? mert ez a gyerek sehol sincs. Nemcsak ő hanem a másik srác se. Vinnyognak bazzdmeg egy ép hang nem jön ki a torkukon. Stacie meg 3. vicc komolyan
  • Ability
    #75
    Én meg leragadtam a 4. élő műsornál, lassan pótolnom kellene. :)
  • MerlinW
    #76
    Nemtom mi bajod, nagyon jó hangja van a srácnak. Valszeg nem az én stílusomban fog albumot készíteni, de attól még megérdemelte. Mondjuk szerintem Stacy hangja mindent vitt, de személyiségszinten elég botrányos volt.
  • Ability
    #77
    Én mindig azon agyaltam, hogy ez a lány bolond, személyiségzavara van, vagy csak egyszerűen a környezetében az ilyesmi személyiség a megszokott. Merthogy a zsűri (ameddig én láttam), mindig a személyiségét emelte ki, és lehet tényleg szerethető, lehet hogy inkább ilyen cinikus komment volt, de attól még fura. :D
  • MerlinW
    #78
    Cinizmus, vagy sajnálat, egyre megy, a lényeg,hogy a csaj nem százas:) Ettől függetlenül miért ne lehetne szerethető?:)
    Lényeg, hogy képzelj el egy interjút vele, mint popsztár:) Én már műsorvezetővel folytatott párbeszédet is tekertem:)
    No, de ha lesz albuma, akkor azt viszont tuti meghallgatom.
  • Ability
    #79
    Lehet szerethető, épp ezt mondtam. :)

    Egyébként akár bele is tudna szokni a sztáréletbe, rajongók és riporterek kezelésébe szerintem. Van egyfajta beütése, de azért csak menne neki. Viszont ha már itt tartunk akkor Rachel sem mindig 100-as. :D
  • pitbulllll
    #80
    Ahogy mondod.. Stacy hangja mindent vitt. Nem tudom mennyit láttál a műsorból, de szerintem ha végig kísérted akkor tudod miért mondtam, h vinnyog. Nemcsak ő hanem a másik is. Az, h szépen mosolyog meg néha néha eltalál 1 hangszintet... de ennyi. Olyan hamis, h sírok tőle. nemcsak ő hanem pl a kocka fejű is :D vagy a korcs ikrek. Stacyvel meg semmi baj szégyenlős ennyi. Te se tudnád hirtelen mit kezdj magaddal ha felkapnának. :)