21
SH1 átdolgozás
  • gergou
    #21
    Üdv. Nekem az volna a kérdésem, hogy nem tudja e valaki, hogy a psp verziót hol lehet megvenni? Sehol se látom (pl cdgalaxis, platinumshop).
  • Fidolorous
    #20
    rendben péter, akkor meg lesz szerezve :)
  • kommersz
    #19
    Korulbelul 10perce fejeztem be, hangulatos volt de talan egy kicsit rovid,zenek nekem a regi silenthilleket ideztek.Gondolkozos reszek miatt sem panaszkodhatok, igaz a silent hill 1 kimaradt , pcn emulatorral toltam korulbelul 10-15percig.Nekem bejott a shattered memories, es a harc sem hianyzott.Lehet beprobalkozom az origins-al.
  • kazuma89
    #18
    Mármint a Shattered Memoriest
  • kazuma89
    #17
    A Silent Hillt már végigvittem 1szer baromi jó játék..Neki állok még1szer mer állítólag több befejezése van(5), és nem csak a játék végén tér el a történet...Így utólag visszagondolva nagyon nem hiányzik a fegyver.
    Több infó itt! (spoiler)
    A története valami hatalmasra sikeredett...Linken el lehet olvasni...
  • Neogan
    #16
    Én a Silent Hillek közül csak az első és második résszel játszottam, előbbit sajnos nem vittem végig.

    Én PSP-re szereztem, be a grafika -a gép lehetőségeihez mérten- nagyon látványos lett :)

    Annyiban hasonlít az első részre, hogy az alapsztori megegyezik (Harry autóbalesete Cheryl eltűnik), illetve az első rész karakterei is megjelennek, igaz szerepükben, ill. kinézetükben sem nagyon emlékeztetnek az első részbeli megjelenésükhöz.

    Nincs "Otherworld" van helyette... fagyos rémálom :)

    Óriási ötlet a pszichológus szerepeltetése. Dr. K. különféle teszteket tesz le a játék folyamán asztalunkra, amiknek ha kitöltjük, a további játékmenetre különféle hatásai lehetnek. Tehát szinte lehetetlen, hogy két ember ugyanúgy játssza végig a játékot.

    Akinek van Wii-je, PSP-je, vagy PS2-je bátran próbálja ki!
  • kazuma89
    #15
    Fogalmam sincs nem játszottam ez első résszel.. 2.résszel játszottam először...De ez semmibe sem hasonlít az eddigi részekhez..
  • Akey
    #14
    Mennyire hasonlít/nem hasonlít az ős-Silent Hillre?
  • kazuma89
    #13
    Kijött a játék Amerikába...(Ps2es verzió van meg)
    Egész jóra sikerült szerintem, és nagyon jó ötletek vannak benne.
    Igaz a játékideje nem valami hosszú..Ajtó nyitást elég faszán megcsinálták, meg telefont is , ja és legalább hátulnézetből lehet játszani...Már az elején az nagyon tetszett hogy a sörösüveget megkellet rázni és benne volt a kulcs:D
    Menekülés meg szerintem elég jól sikerült.Bár a fegyvereket kicsit hiányolom de nagyon jó lett ez így is.
    Ps2es változatnak is elég elfogadható lett a grafikája.Utóbbi időben szerintem ennyire jó játék nem jött ki ps2re.[Olyan sok nem is jött :( (2009től gondolom)
    Aki teheti próbálja ki megéri.
    Vélemények???
  • gyepesjoint
    #12
  • gregtom6
    #11
    simán megoldható, egyik gomba mozgáshoz, másik a lámpa használathoz. A sima gombokkal interakció, lövés, újratöltés stb.(ha lesz fegyó), hátsó gombokkal mobil elővétel, becélzás...Nemtom, biztos vmi ilyesmi lesz...
  • Seth
    #10
    Kiváncsi vagyok a PS2 verzióban hogyan oldják meg a tárgyakkal az interakciót. Remélem nem maradnak ki. A telefon is nagyon jól használhatónak tűnik, azt sem butítják le remélem
  • gyepesjoint
    #9
    bazze,nem hiába psychology warning-al indul :O
  • tenkenorman
    #8


  • tenkenorman
    #7
    mit kell lámázni?
  • #6
    első vidi
    második vidi
    harmadik vidi
    így jobb 1 kicsivel:)
  • gregtom6
    #5
    láma vagy te, én nem szoktam youtube videókat berakni, szóval tegyél akkor te, ha te jobban tudsz...LÁMA!!!!
  • gyepesjoint
    #4
    loool láma
  • Heffi
    #3
  • gregtom6
    #2
    Hát nem hiszem el, vki rakjon be akk. valahogy videót, vagy nézze meg ezeket:
    http://www.youtube.com/watch?v=FWN0pcVSi_k
    http://www.youtube.com/watch?v=JiHHaDQOV8I
    http://www.youtube.com/watch?v=QXa2IO03gEc
  • gregtom6
    #1
    E3-as teljes demo végigjátszás: