13
Acer aspire 5315 -futnak el a szinek
  • matyi0323
    #13
    Az igen:D:D
    Nekem az alaplap járt hasonlóan:D
    Azóta van ez a fos.. :/
  • tom235
    #12
    Hogy mennyibe fáj? Egy alaplapcserébe . Ergo nem éri még vele foglalkoni, mert az alaplap többe kerül majd, mint a többi része a gépnek.
  • #11
    3-4 környékén kivizsgálják hogy mi a baja,azt veszel bele 1 új videókarit,mondjuk képzelem menyibe fájhat laptopba 1 videókari:D
  • REPS0L
    #10
    azigen :D
  • passatgt
    #9
    attól még lehet szervízbe vinni
  • Narxis
    #8
    Ez azért elég meredek. :D
  • szocske93
    #7
    De nincs garanciaban mar...
    Es ez csak ugy magatol jon elo a hiba?vagy levolt ejtve vagy iljensi?
  • Terensz
    #6
    Most teljesen viccen kívül:
    (Igaz, asztali pc-vel volt a történet)
    Hasonló gondom volt kb 5 éve, asztali pc-vel. Volt egy Ati Radeon Nemtommilyen videozsuga a gépemben, amivel elmásztak a színek. Annyira zavart, hogy visszavittem a 100 km-re lévő boltba, ahol vettem. Ott még tesztelgették egy darabig, és éjszakára úgy hagyták a benti gépüket azzal a videokártyával. Reggelre felrobbant a kari a gépben, ott a boltban. Az anyagi kár egy dolog... de akármi is történhetett volna. Szóval most a lehető legkomolyabban mondom: azonnal cseréltesd ki (vidd vissza, vidd szervizbe, bánom is én)
  • 5c0rp330n
    #5
    mert szart vettél.
  • bertino
    #4
    első gond: kereső.
    második gond: szervíz.
  • pxxl
    #3
    ha garanciális akkor egyértelmű hogy szervíz. de ez a szín elmenés lehet vga hiba is.
  • w77d
    #2
    szerintem mindenképpen vidd szervízbe, ne magad akar megcsinálni a BIOS frissítést se...
  • szocske93
    #1
    Sziasztok , meg szeretnem kerdezni mi lehet a baj a laptop-omal Acer aspire 5315 , hagyom menjem agy 1-2orat es van amikot ugy ellfutnak a szinek es ugy marad , egesszen amig ki kapcsolom hagyom 2-3percet es vissza kapcsolom es helyre jon? Valaki azt mondta hogy az lehet a gond hogy az alaplapon valami chip vagy mi elvan romolva...es hogy sajat felelosegre frissitsem a BIOS-t es lehet helyre jon...

    Szerintetek mi a gond/? Jarta mar meg valaki?