17
  • hypno
    #17
    Azt értem, hogy mit jelent a "HIBA" de mi az a "TOS"?
  • NEXUS6
    #16
    A kék az most trendi.
  • WiZZaRD
    #15
    Azért jól néz ki ez a player, bár azt soha nem fogom felfogni, hogy miért kell bele szemkiverős erősségű kék ledet rakni minden ilyen cuccba. Egy gyengén világító narancs kevéssé zavaró szvsz.
  • PR0DIGY
    #14
    Így lenyílik az előlapja.
  • Inquisitor
    #13
    Volt az írható CD is 2000 forint felletti áron. Az első műsoros DVD lemezek 12.000 körül voltak, az első lejátszók meg 250.000-től csillagos égig.
    Az is igaz akkor nem volt olyan gyári DVD mint most az 1-2.000 forintos korszakban, hogy már alapból szarul vagy sehogy nem lehett lejátszani :(
    A BD lemezek ára meg érdekes, mert én ennél sokkal kisebb árakat láttam, még a kétrétegű újraírható se került 7.000-be.
  • zyppy
    #12
    osztán hó kell ebbe beletennia lemezt
  • Tetsuo
    #11
    nekem meg megvan attenboró a Fold.. 50 fontert :S qrva anyjukat :)
  • gulyasandras
    #10
    Elég sok német import hddvd volt egy időben a Saturnban. Ő pedig azt hitte, hogy csak azért nem dobják ki, mert befuccsolt.

    (Lásd alkatrészellátás autókhoz.)
  • msstz
    #9
    hd-dvd lejátszót akart venni?
  • kisgabo
    #8
    70k ért vettem anno egy jvc dvd lejáccót, ami a mai napig megy, de a gyári lemezen kivül mást nem visz.

    mégegyszer nem nyalom meg a zacsit.. :) nem fizetek a dvd lejáccó-hoz képest 6* árat, 2009 ben ezt nem igazán indokolja semmi. drága a lézerdióda? vagy az üres fémdoboz? vagy az 1 db 40 dolláros célproci? haggyukmá.
  • grizzly21
    #7
    en az amazonon meg mindig latok hddvd-s filmeket
  • NEXUS6
    #6
    Múltkor akkorát röhögtem, vagy mi.

    Vagyok a Saturnban egyszercsak bejön egy kerekesszékes halmozottan hátrányos emberke és macerálja az eladókat, hogy HD-DVD-t akar venni.

    Valszeg szegény most ébredt a kómából és még nem tájékozódott az ügyekben.
    Hogy csodálkozhat, hogy Fletónak már csak bottal ütjük a nyomát, az Amcsi elnök egy néger, a Király meg halott.

    Tudom tudom rokikkal, meg kisebbségekkel nem viccelődünk.

    Akkor ez komoly volt!
  • NEXUS6
    #5
    2001-ben ennyibe került a DVD-is, meg egy xaros lejáccó, vagy inkább többe. Egy időben a 100+ ezer árával a PS2 volt a legolcsóbb DVD lejátszó.

    De nem nagyon emléxem, hogy akkor éhségsztrájkoltál volna emiatt!

  • kisgabo
    #4
    aha, wdtv, aztán vinyórol mehet is a hd cucc a plazmára, vagy ami akad.

    50k a lejátszó, 6-8k egy film, nnnyád sony.
  • roliika
    #3
    Csudajó.
    1 üres bluréj 1700ft a kétrétegű meg 7000ft mindössze...
  • Tigristank
    #2
    Biztos "olcsó" lesz. :)
  • bertino
    #1
    laptop kéne.