26
Samsung Jet S8000
  • Aquir
    #26
    Több samsung modellnél működő LCD teszt:
    Hívószámoknál: *#0*#      have fun
  • franc0
    #25
    Nekem meg a legkevésbé, de legalább erről a borzalom Samuról lebeszéltelek :)
  • takiati1989
    #24
    Nekem az 5800 jön be a legjobban :)
  • franc0
    #23
    Jobb vétel szerintem. De ha nem kell a GPS akkor a Nokia 5530 is jó.
    Illetve még nézd meg a Samsung i5700-at. Ebben az árkategóriában sztem ezek a legjobbak.
  • takiati1989
    #22
    Akkor szerinted a Nokia 5800 jobb?
  • franc0
    #21
    Azért baj, mert nem tudsz feltelepíteni rá normális programokat, pl: megfelelő navigációs programot, internetböngészőt, videólejátszót, MSN-klienst stb. Ennyi pénzért már sokkal jobb készülékek vannak.
    És állítólag lassú is, igen.
  • takiati1989
    #20
    az baj? miért? és ténleg lassú az ilyen telefon?
  • franc0
    #19
    Ne vegyél ilyen telefont, mert zárt oprendszerű.
  • takiati1989
    #18
    akarok venni egy ilyen telefont. ténleg lassú?
  • Cefre
    #17
    hello

    nekem az a gondom h amit elinditok azt nem tudom kikapcsolni pl. zenelejátszó wifi stb.
  • jumuki
    #16
    Sziasztok!

    Hogyan lehet VPN kapcsolatot létrehozni a Jet-en? Tudna valaki segíteni?

    Köszönöm!
    Bala
  • Cz1010
    #15
    Hello mindenki, nekem egy olyan kérdésem lenne ,hogy gépről bluetoothval szoktam átküldeni a jar fileokat és úgy telepítem a telefonra. Amikor beindítok egy játékot még ha touch kijelzőre tervezték is akkor is alul kirak egy virtuális billentyűzetet. Arra lennék kíváncsi, hogy hogyan tudom azt eltűntetni onnan mert így lecsíp egy sávot a játék képernyő méretéből ami elég zavaró.
  • domez128
    #14
    Köszönöm mindenkinek a hasznos információkat ! Úgy néz ki sikerül minden problémát megoldani .A wi-fi remekül működik, és a navigáció is kecsegtetően alakul ! Tehát amit írnak róla azt fogja is tudni..!!
  • franc0
    #13
    Bármelyik HTC, Samsungtól az Omniák valamelyike, Androidos készülékek és iPhone.
  • Juliette17
    #12
    Hol tudnék témákat letölteni a telefonomra?
  • gyepesjoint
    #11
  • tom235
    #10
    eeepc
  • domez128
    #9
    Köszönöm a jó tanácsokat . Igen, így utólag , lehet nem jó boltot csináltam, de csak jót olvastam róla. Az elsődleges funkció nem a navigáció , de ha már van benne gondoltam szeretném használni.
    Elsődleges szempont az internet elérés volt és , ezt tudja akár wi-fin keresztül is. És melyik készüléket javasoljátok , ha ezeket kellene tudnia, mint internet, wi-fi, navigáció..???
  • Dzsini
    #8
    http://mobilarena.hu/teszt/samsung_s8000_jet_koreaban_csukott_szemmel_elnek/gps_akkumulator_osszegzes.html
  • Benny04
    #7
    touchwiz ftw
  • franc0
    #6
    :)
  • franc0
    #5
    Add el, mert ha navira kell rossz boltot csináltál. Meg amúgyis gyenge az a teló nagyon.
    Legközelebb pedig ha ennyi pénzt kiadsz olvass utána rendesen, vagy kérdezz meg valakit aki ért a mobilkommunikációhoz.
  • REPS0L
    #4
    symbian kell, ennyi az egész.
  • autoszimulator
    #3
    Samsung hungária nagyon képben van akkor a saját termékeiről.
    Van benne GPS chip, s van benne Google Maps. Persze ez nem navigálásra való, net is kell hozzá; tudják ezt Samuék is, így külön (ÉVI) 70 ojróért lehet megvásárolni rá a GPS progit, Route66 való rá. fedőnév: hangnavigációs liszensz.
    mondjuk ilyen csodaOS-el ellátott készüléket nem igazán volt érdemes megvásárolni.
  • akyyy
    #2
    Én tudok ráküldnei de csak ha elküldöd póóstán nekem.
  • domez128
    #1
    Sziasztok ! Tud valaki segíteni ? Nem vagyok egy telefon guru, de vettem egy Samsung S8000 jet telót , mert a leírás szerint van benne navigáció is. De a kézikönyvében nincs benne melyik navigációs szoftvert használja , és hogy kell telepíteni ill , hogyan működik??? Felhívtam a Samsung Hungáriát , de ott sem tudtak segíteni !