10
  • tomoman182
    #10
    én azt olvastam valahol hogy a Disney célja pont az hogy kitörjön az eddigi kislányos gyerek-családfilmes skatulyából amire ugye az akciófilme eléggé alkalmasak lennének :)
  • Yutani
    #9
    Vasember is Disney-hős lesz

    Erről elsőként az jutott eszembe, hogy Vasember Hófehérkét és Hamupipőkét védi a gonosz királynőktől meg az atomháborútól.
  • mynameisbence
    #8
    hulk vs vasember lehet hogy lessz mer a hihetetlen hulk végén megjelent a tony stark hogy a segítségével kinyírják hulkot(vagy vmi ilyesmi)
  • vmiki88
    #7
    nem csak a vérre gondoltam, hanem egy jó bunyóra (nem kell senkinek sem meghalnia)
    Mondjuk egy Hulk vs Vasember megtenné ^^
  • Nasedo
    #6
    Na ja, kevesebb erőszakkal már ki sem lehet találni jó történeteket... Az értelmes sztorit kéne fontosnak tartani, nem a vért.
  • nmktheking
    #5
    Most komolyan, szted célja a Disneynek, hogy az erőszakosabb filmeket teljesen lebutítsa? Egyébként a Marvel sosem volt az a nagyon sötét és erőszakos, mint a DC például.
    És azt se felejtsük el, hogy a Miramax is a Disneyé, és a Miramax olyan filmeket adott ki, mint mondjuk a Kill Bill, amiben szvsz elég szépen folyik a vér és hullanak a végtagok.
  • slickboy
    #4
    Nem illik egyelőre a Disney arculatába a Vasember és társai, szóval lesz mit dolgozni a kreatív kollégáknak.
  • richard45
    #3
    sztem a vasemberben eddig sem volt erőszak
  • vmiki88
    #2
    lehet, de én eddig nem tudtam róla

    Ne már!!! Ha a Disney megveszi, akkor talán nem is lesz annyira erőszakos
  • Jubei
    #1
    2 napos hír egy kicsit le vagytok maradva nem ???