75
A TV2 új műsora
  • JohnnyNapalm
    #75
    na ebből sem lett valami nagy szenzáció
  • karajjj
    #74
    kelemen annáról ajánlom figyelmedbe Havas Henrik Méhkirálynő című könyvét...

    ha kell írj privátot
  • Dean Winchester
    #73
    bár lehet ő is az egyre több műsorszerepléssel elcelebül
  • Dean Winchester
    #72
    nah azért pl zolika az nem igazi vérceleb :D
    azért ő valamit letett az asztalra és az andrás is...
    vannak igazi vércelebek többek közt kelemen anna (őneki tudja valaki,hogy civilben mivel foglalkozik?)
    egyébként nem rossz a műsor csak néha megjátszák magukat az emberkék de ez meg kell mivel ha nem lennének poénok nem történnének különféle események akkor nem lenne nézettség :D mert aarra meg ki kíváncsi,hogy pl hülyeség nélkül hogyan pakolja ki az árut ...
    de azért jó műsor :D sztem zolika az aki nem játsza meg magát mert alapból ilyen " f**sz " :D
  • greg benz
    #71
    Sajnos ez így igaz:(
  • Matt07
    #70
    Már a Discovery is elindult ezen az úton,alig van nézhető műsor főleg a rengeteg reklám mellett.
  • karajjj
    #69
    mér, olyat mikor lehetne, hogy olyan biciklivel viszi ki? :D
  • greg benz
    #68
    jah,celeb-zászlóvivő
  • JohnnyNapalm
    #67
    mikor dumált a gps-szel :DDD
    de azér tudodmikor lehetne ilyet csinálni hogy megeszi a megrendelést... egyből kibasznák
  • yakisha
    #66
    tökéletes példa : Kiszel Tünde
  • karajjj
    #65
    a mai rész egész jó
  • greg benz
    #64
    Hát igen,nem is tudom már hol mondták,hogy a celeb lényegében egy olyan ember,aki semmihez sem ért,de mégis a figyelem központjában van,és ebből jól meg is él:)
  • gibson9
    #63
    maunika showról ne is beszéljünk.. fel nem foghatom, hogy képes azt bárki is megnézni.. még ha azt mondja, hogy jót röhög rajta az sem igaz, mert normális értelmes ember nem röhög azokon az állatokon, akik beszélni sem tudnak, de pofozkodni és köpködni annál inkább. KÚLTÚRÁLT ember nem csinál ilyet, de még csak meg sem nézi, mert szánalmas az egész.
  • gibson9
    #62
    "minden taknyos idiótából sztárt kovácsolnak,aki kétszer bekerült a tv-be vagy vmelyik fos újság címlapjára,az rögtön stárr"

    Az az elkeserítő, hogy tényleg így van. Viszont így könnyen lehetek én is celeb.. találkozok egy celebbel és leverem az utcán.. egyből címlapra kerülnék, hogy teszem azt "gibson9 leütötte győzikét az utcán".. innentől kezdve már rajta vagyok a "celeb úton" és csak hetente csinálnom kell valami faszságot (ami egyébként normális emberből csak szánalmat váltana ki) és máris kapom a pénzt érte.. ha jól játszom az agyamat, akkor még saját show műsort is kaphatok, ahol szintén elég játszanom a hülyét. Semmit tevésért rengeteg pénz.. nem rossz biznisz ez a celeb dolog, csak valakiben van tartás meg büszkeség. Nem mindenki akar hülyét csinálni magából egy ország előtt.
  • Qwerty4
    #61
    Egyetértek. :)

    Annak ellenére, hogy tudom csak a pénzről szól az egész és most az ilyen típusú műsorok a "menők", de azért én szégyellem magam a műsorkészítők helyett, ha ők nem teszik meg.Nem tudom azok a felnőtt emberek, hogy tudnak tükörbe nézni nap mint nap egy ilyen bárgyúság legyártása után. :S
  • JohnnyNapalm
    #60
    ez így van mert valamiből fenn kell maradniuk
  • Daza500
    #59
    És ezt a mi szemétláda médiánk ezt ki is használja.
  • JohnnyNapalm
    #58
    a felmérések szerint az összes ilyen műsort(győzike, celeb vagyok, etc...)többségben a nyugdíjas korosztály nézi
  • Daza500
    #57
    Egy ismerősöm mesélte, hogy a község, ahol lakik, a templomba járó öregek kiharcolták a papnál, hogy legyen már kedves délután 4-kor tartani a misét, mert 17:20-kor kezdődik a Maunikasó, és azt ők MEG AKARJÁK NÉZNI.

    Gondolj csak bele, szegény pap mit gondolhatott erről...persze kénytelen volt belemenni.

    Rohadt egy elkurvult világban élünk.
  • greg benz
    #56
    Mondjuk a balhés túljátszós dologra talán nem csak nálunk van igény,lásd O.C.C. :) Bár azért az nem az a kategória mint ami nálunk van,mert az amit ők művelnek tetszik,meg jót röhögök rajtuk:) Meg ők azért nem alpári stílusban csinálják a dolgokat
  • yakisha
    #55
    a celebes dologgal egyetértek, de azt továbbra is tartom, hogy ezek a műsorok, direkt vannak "túldramatizálva", mivel hm mónika show nézettségét tekintve is, hm mióta nézik többen ? amióta a verekedések, balhét vannak. Az emberek szeretik nézni sajnos manapság, ha a másiknak rossz, mivel legalább van kit kiröhögni. így maradt életben a győzike show is jó ideig (amíg hülyéskedtek, és eljátszották, hogy adott szituációban, milyen jól össze lehet balhézni, addig nagyon jól futott is), ez is ezért fog, mivel adják magukat a "celebek", h jaj így meg jaj úgy, úristen meg kell fogniuk egy kapát, vagy neadjisten egy lapátot. Elég szomorú, hogy ez teszi ki nálunk az összes csatornán a műsort, mivel erre van igény.
  • greg benz
    #54
    Hát mondjuk amíg a celebműszakhoz hasonló témájú műsorokra is van igény,addig szerintem akár a "gyerek elmegy suliba, vacsora stbstb" is megállná a helyét,mert a színvonal kb. azonos. Mégis ki a f*m kiváncsi arra,hogy egy köcsög CELEB (fujj de rühellem ezt a szót) hogyan végzi azt a munkát EGY NAPIG amit a "halandó emberek"???
    Mintha nemis ugyanolyan lények lennének amilyenek mi vagyunk,vagy mintha más bolygóról érkeztek volna! Szánalmas egyszerűen mennyire fel lett nálunk fújva ez a sztárolás dolog,arról nem beszélve hogy minden taknyos idiótából sztárt kovácsolnak,aki kétszer bekerült a tv-be vagy vmelyik fos újság címlapjára,az rögtön stárr
  • yakisha
    #53
    nem hinném h jó kedvéből vállalta a sok baromságot amit az rtl kért tőle a showhoz.. tudta azt ő, h ha még jobban adja a hülyét, még többen nézik.
    nem sok nézőt vonzott volna ha annyit látsz, h gyerek elmegy suliba, vacsora stbstb...
  • yakisha
    #52
    hidd el sztem tudja mit kell csinálnia ahhoz h minél több pénzt kapjon belőle..
  • greg benz
    #51
    Na hát szerintem győzikének nem kell adnia a hülyét:D
  • yakisha
    #50
    az meg már egyéni szoc probléma sztem. amelyik nem fogja fel, hogy ezek nem jók semmire, az meg is érdemli.
  • yakisha
    #49
    még annyit, h a némelyik "celeb" is ezt használja ki, ha kell teszi a hülyét, mert az kell a népnek ..
    És ebből rohadt jól meg is él.. lásd győzike meg egyebek...
  • greg benz
    #48
    hát igaz..csak lassan ott fogunk tartani,hogy nem lesz mit pusztítani a népek fejében
  • yakisha
    #47
    ismerve hogy mi az amire "vágyik" a magyar néző közönség manapság (mónika show meg egyebek; ami eléggé sajnálatos) sztem ez is bukott volna nálunk :S
    Szomorú tény, de a mai nézőközönség nagyrészének Magyarországon az agypusztító dolgok kellenek, nem azok, amikből esetleg tanulhatnának is valamit.
  • ViniSoundz
    #46
    A magyar műsorok sugárzása is az. Nem kell részletezni szerintem a dolgot :)
  • greg benz
    #45
    Jaja:) Szerintem kurvajó,és a játékosok sem agyatlan barmok (jó mondjuk szegény csajnak nem erőssége a dolog úgy tűnik:D)
  • Láma!
    #44
    lol, honfoglaló élőben:D
  • huntofa
    #43
    Egy nagy ondós koton ez a műsor. Ne 5 percig hülyéskedjenek. Láttam azt a nagyhasú kisfaszit , azt se tudom mi a neve tologatta ott a bevásárlókocsikat. Mekkora szerencsétlen volt. Minimum fél évig csinálják ezt a melót , ne egy napig. mindegyik celebet bedugnám egy börtönbe jól segbebaszatni.
  • greg benz
    #42
    Itt kezdődik a fasza műsor (tudom ez kvíz),és Vágó milyen faszán el is vezette volna.
    De mi inkább eladtuk a jogot,nekünk jólesz a seggfej-vetélkedő
  • Qwerty4
    #41
    ez a műsor egy újabb ostobaság :)
  • Daza500
    #40
    Csak ennyit mondák néktek: Spektrum-ZoneReality-Discovery = SZENTHÁROMSÁG !

    Ne nézzetek szennyet, mocskot, butaságot, kapzsiságot, nem tesz jót.
  • cenobite
    #39
    Amint várható volt, bebukott ez is...
  • gibson9
    #38
    elvileg az lenne a műsor célja, hogy bebizonyítsa a celebek is tudnak normális munkát végezni, de pont csak azt bizonyítja be, hogy lófaszt se tudnak rendesen csinálni... elökörködik az egészet, játsszák az agyukat és ezért kurva sok pénzt kapnak a tv-től, akik kurva sok pénzt kapnak azért, mert megnézik az emberek.. pedig ha elgondolkodna a nagyérdemű, hogy "hoppá ezek a sztárocskák azért kapnak milliókat a HÜLYESÉGEIKÉRT, mert megnézzük őket", akkor talán mindenki kikapcsolná a tv-t, vagy legalábbis el és lassan eltűnne a sok megélhetési celeb.
  • Klemice
    #37
  • padavanHUN
    #36
    fú, hát ha amerikai akkor tök jó és tökre örülünk neki hogy ilyen tiszta amerikaiak lettünk... Tiltanám be a TV2-t és a retket is a francba. Bűncselekmény, amit tévézés címén folytatnak.