19
Lehet olcsó az, ami minőségi? Hol?
  • Efreet
    #19
    szépen felvezetett reklámtopic, de sajnos láttunk már ilyet, és az SG továbbra sem adja ingyen a hirdetőfelületet. viszlát!
  • annittaa
    #18
    nah ez király...legalább nem kell végigmásznom az össze plázát...rajta van melyik plázában hol mikor van akció...ez fasza...de hogy online kupon:D:D...bezzeg a régi szép időkben amikor még vagdostunk:D
  • berreg
    #17
    amúgy mekkano itt az oldal linkje, télleg jó:

    Katt ide
  • berreg
    #16
    sztem itt nem a márkán van a lényeg, hanem úgy gondolja a márkát, hogy tartós legyen,mert azért többnyire a márkás a tartós...
  • mekkano
    #15
    Megmondhatnád, mert engem is érdekelnének olcsó cuccok
  • Wolfsnack
    #14
    aki csóró az miért akar márkás ruhákban járni?
    gazdagnak képzeli magát benne?
  • berreg
    #13
    Hát pedig vannak bőven akciók a neten, nemrég bukkantam pl egy jó kis oldalra, ahol egy rakat akció van egy csomó márkás cuccra:D
  • annittaa
    #12
    hát a turkáló necces mert vagy nagyon leharcoltak a cuccok vagy az is méregdrága...de ha tud valaki vmi titkos helyet az ossza meg
    az autlettel meg úgy vagyok, hogy ott sosem találok jó cuccot...vagy elhordták a méretemet vagy már csak a rondák maradnak
  • Csabesz6
    #11
    ennyi az egész, de úgy se fogja megérteni, aki "olyan"
  • Voronyinko
    #10
    Az Internetről valakinek valami ötlete, akciós ajánlat?
  • dronkZero
    #9
    Lehet olcsó, ami minőségi.
    De ami márkás, az nem lehet olcsó. Pont az a "márkásság" lényege, hogy egy feliratért, emblémáért indokolatlanul sokat fizetsz. És a dolognak semmi köze a minőséghez, attól, hogy márkás, lehet szar is.

    Csak úgy irányelvnek...
  • berreg
    #8
    Ja a turkáló a tuti,de van csomo akció,outletek meg ilyenek ahol szintén lehet bohockódni:)
  • Voronyinko
    #7
    Féllábú pumát már én is láttam
  • annittaa
    #6
    sztem azt minden pesti tudja hogy a 4 csíkos adidas nem a barátod..:D
  • karajjj
    #5
    turkálóba tessék menni, ha olcsón akarsz márkás cuccot...
  • Apus
    #3
    ok
  • annittaa
    #2
    Hát nem tudom...én parázok megvenni nem márkaboltban a cuccokat...lehet hogy átvernek...de márkaboltokban meg nagyon ritkán van jó akció...vagy végig kell jrnod az összes plázát hogy találj valami értelmes akciót:(:S
  • Voronyinko
    #1
    Na igazából vásárolnék ruhát, de hirtelen nem tudom merre induljak Pesten