23
Rambo V
  • tommygear
    #23
    lol
  • Klemice
    #22
    he
  • tommygear
    #21
    he
  • tommygear
    #20
    most találtam meg a topikot
  • Tyler1
    #19
    nem mostani hír ez se. de jobb is így, a 4. után a csúcson hagyja inkább abba Rambo.
  • tommygear
    #18
    törölhető
  • Tyler1
    #17
    huu kicsit megnyugodtam h mégsem "far cry" lesz a Rambo V-ből ahogy tervbe volt véve(genetikai mutánsokat gyilkolászott volna), helyette új történetet kapott amiben remélhetőleg nem terveznek semmi antirambós scifi hülyeséget.
  • tommygear
    #16
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • bertino
    #15


    ez mekkora aranyköpés volt
  • Tyler1
    #14
    jah most nézem imdb-n, bár még ott sincs biztosra írva :) viszont micky rourke neve is ott van :D
  • DeerHunter01
    #13
    ezekszerint elvállalta a főszerepet :)
  • spike0007
    #12
    Jövőre meg jön az Expendables az is király film lesz.Nem akármilyen stábbal és nevekkel. Aztán jöhet a Rambo meg még ki tudja miket le nem forgat az öreg. Jól csinálja na!
  • Tyler1
    #11
    én úgy tudtam h a főszerepet már nem vállalta el csak a rendezést
  • King of Roads
    #10
    azért az öreg nem semmi...ennyi idősen is ilyen filmeket folytatni még mindig még mindig..hát kiváncsi leszek. az előzetes mondjuk ígéretes
  • Gubberx
    #9
  • DeerHunter01
    #8
    személy szerint csak a 4-et láttam de az nagyon bejött.
  • mosoporr
    #7
  • mekkano
    #6
    Jön a Rambo 7: előzetes
  • mosoporr
    #5
    ha nem tudnád az elözö rész is komoly bevételt hozott és ha ez is hozza azt akkor jön a 6odik ez tuti.
    de nem baj szeretjük
  • Montanosz
    #4
    ha lesz aki megnézi.
    gondolom már rokkantkocsiból lövöldözik )))
  • SL
    #3
    mi van már te is beállítottad a startlapot kezdőoldalnak?
    Azért kérdezem mert én is ott olvastam :]
  • Totti5
    #2
    Ha a végén itt is lesz 30 perc tömör dara, agyvelő locsantás, belezés, kettészakadás, 1vs100, akkor jöhet!!:))
  • DeerHunter01
    #1
    Az ötödik Rambo-filmre készül Sylvester Stallone. A 63 éves akciósztár nem csak a főszerepet vállalta, hanem a rendezői székbe is ő ül, akárcsak a tavaly bemutatott negyedik epizódnál.
    Az ötödik részben a rettenthetetlen hős emberkereskedők és kábítószerbárók hálóján verekszi át magát, hogy kiszabadítson egy elrabolt kislányt, akit a mexikói határ közelében tartanak fogva - számolt be róla a Variety online kiadása a hét végén. A Nu Image/Millenium Films a közelmúltban adott zöld utat filmnek, a produkció forgatása jövő tavasszal kezdődik.

    FN.hu