24
Soul Eater játékok(+Anime)
  • armageddon666
    #24
    Nem... ez gagyi MUGEN :\ abszolut nincs ott a Fate érzés :\



    jó sokáig tart előhívni mondjuk ^^



    Ez meg a rendes ^^
  • King of Roads
    #23
    nekem ha már verekedős japános fíling akkor a Tekken az igazi hogy én azzal mennyit nyomtam
  • kazuma89
    #22
    Hopssz kicsit off már..De amúgy erre gondolsz?katt:D
  • armageddon666
    #21
    Nekem sem... de az Unlimited Blade Works felülmúlhatatlan ^^
  • kazuma89
    #20
    Az a Fate Stay Night-os játék nekem is megvan, de nekem az annyira nem jött be...FSN-nem tartozik a kedvenc animéim közé:D
  • armageddon666
    #19
    Hát a rohadt gyorsan írás és a felcserélem a betűket nem nagyon egyeztethető össze... az számít, hogy helyesen milyen gyorsan bírsz... mellesleg "rohat" az még ráfogható arra hogy spórolsz... még a "télleg" is... de a gyórsanra és a felcseréllemre meg a betüketre nincs mentség :S az ó és az ü is messzebb esik a kéztől, hogy időspórolás miatt használd, illetve a többlet betű is csak növeli a leírás hosszát :)

    A Battle Resonance jópofának tűnik... de az ilyen animés-verekedősekből (mármint ami konkrétan anime/manga/vn/etc után készül, és nem csak olyan stílusban) szerintem a Fate/Unlimited Codest egyik sem übereli... Bár ezt csak videók alapján mondom...
  • kazuma89
    #18
    Helyesírásért még 1szer bocsi télleg siettem meg rohat gyórsan tok írni annak meg az ára hogy felcseréllem a betüket..
    Na szóval innen le lehet tölteni naruto-kunon is csináltam ilyen témát..katt
  • kazuma89
    #17
    VIDEO:
    PS2-PSP-Battle Resonance trailer:katt
    NDS-Medusa no Inbou trailer:katt
    WII-Monotone Princess trailer:katt
  • armageddon666
    #16
    Nekem meg valahogy a nyugat nem túl szimpatikus :S:S de hát ez van...
  • armageddon666
    #15
    Tuti jó, de esetleg videó, több infó is jöhetett volna :\ videót pl. megnéztem volna ha linkelsz... de nincs konzolom szal annyira nem érdekel...
  • King of Roads
    #14
    biztos jó mert ezek szerint van aki szereti de engem ezek a japános dolgok taszítanak sőt minden ami ennél keletebbre van :S
  • Heffi
    #13
    Én szeretem öket :)
  • sambauer
    #12
    engem is, sose értettem hogy mi jó bennük
  • Nuki
    #11
    Ne aggódj, majd ez a topik lekerül a frissen nyitottak listájáról, és már nem lesz több idióta itt, csak akit érdekel.

    Itt a fórumon vannak egy páran akik szeretik ezt az animét (én mondjuk nem láttam) és értelmes hozzászólásokat fognak produkálni. Addig is bírd ki.
    Ja és legközelebb jobban figyelj a helyesírásodra ;D
    (vagy használj firefoxot, ott aláhúzza a rosszul leírt szavakat pirossal)
  • Fbn Lx
    #10
    :ASDAD
  • King of Roads
    #9
    am speciel engem az ilyen animés cuccok lehangonak de nem tom miért :S
  • King of Roads
    #8
    nah ez a topik is eddig élt..legalábbis amibe hejesírási hibbákal jönek a kedves forumózokk
  • Montanosz
    #7
    kösz hogy derűssé tetted mindennapjaimat)))
  • Kicsikiraly
    #6
    egy fórumon, ráadásul egy új topik első üzenetében mégis mi siettetett annyira hogy ennyire nem volt időd leellenőrizni?
  • kazuma89
    #5
    jólvan..bocsi gyorsan gépeltem és nem ellenőriztem le amit írtam..
  • KILLER2
    #4
    Igaz, hogy van benne jó pár elgépelés, meg kis tájszólás, az még elmegy, de itt tényleg "naggyon" durva "hejesirási" gondok vannak, szóval én is "alyánlom", hogy lapozz fel valami "hejesírási" könyvet, mert nagyon rád fér.
    (firefox-ban van helyesírás ellenőrző, tudom ajánlani)
  • Heffi
    #3
  • 0Fritz0
    #2
    "ondlom"
    Gondoltam

    "eggyik"
    egyik

    "Aszsem"
    Azt hiszem, Asszem

    "jütt"
    jött

    "belölle"
    belőle

    "lessz"
    lesz

    "leső"
    első
  • kazuma89
    #1
    ondlom nyitok neki 1 témát nagy gond nem lehet..Anime nagyon király eggyik kedvencem..Aszsem eddig 3 játék jütt ki belölle...
    ps2-psp: Battle Resonance link
    nds:Medusa no Inbou link
    Wii:Monotone Princess link
    Én a Battle Resonancét végigvittem nagyon jó játék!Gondolom lessz 2.része is mivel az leső csak a 24.részig játszódik +a Kishin sincs benne.