17
help, faq, tapaszatalatok, stb...
  • Hay #17
    de megoldottam...
  • Hay #16
    Amúgy én sem találom a 3500 sample-t...
  • Wanille
    #15
    Erre bármelyik program képtelen.
    Jobban jársz ha feltúrod a netet a szám instrumental verziója után.
  • Legend Killer
    #14
    black sabbath paranoid számot betettem és kiszeretném nyerni belőle a zenei hátteret, hogy rálehessen mondani bármit, tehát az alap vokál ne legyen benne.

    erre jó ez a program, vagy képtelen rá? avagy pont fordítva csinálnám, hogy csak vokál van és zenei háttér nuku.

    pls help, kösz.
  • Legend Killer
    #13
    :DD.
  • Legend Killer
    #12
    rock
  • Legend Killer
    #11
    hogyan tudok még több vokált betenni? és saját hangom felvenni? nem észleli a gép a headseten a mikrofont.
  • Legend Killer
    #10
    leszedtem és tök jó.

    rockrap. első próbálkozás. a végén ott maradt1kis vmi, azt sehogy se tudtam kiszedni :S.

    itt a csávónak sztem több cucca van, nemtom hogy. vhogy lelehet szedni a műfajokba kiegészítő hangokat? :S honnan, milyen honlapról?


    Disco House Vol9

    a tutorialt eltekintve mind az enyém. vélemények jöhetnek :D.
  • qetuol
    #9
    sztem az arra vonatkozik, amit külön meg lehet venni hozzá, de magában a progiban nincs semmi ha letöltöd,különben sem férne el 3500 sample 200 megába.
  • Blasta
    #8
    "A massive sound archive featuring over 3,500 sounds and loops"

    ezek szerint a hiba az ön készülékében van.
    Rossz verziót szedhettél le?
  • qetuol
    #7
    nincs benne sample. (vagy csak simán nem látom, de sztem nincs).2 db szintetizátor van benne, revolta2 és mégvalami
  • Blasta
    #6
    Sztem ez butaság.

    A MAGIX progik régóta tonnányi beépített sample-vel, egy ideje pedig saját szoftveres szintikkel jönnek ki ahogy a linken is látható, olvasható...
  • qetuol
    #5
  • MerlinW
    #4
    Ez egy amolyan nagyon amatőr zenekészítő cucc. Hangszerek egyik szerkesztőben sincsenek azokat külön kell beszerezni általában borsos áron. Ha warezolni szeretnél, keresd őket VST vagy sound sample néven.

    itt van egy pár ingyenes
  • Dark Angel 666
    #3
    Szóval ez olyasmi mint a Dance Ejay ?
  • tigeroo
    #2
    FL Studio 8



    szerintem
  • qetuol
    #1
    szal nemrég töltöttem le, és ami trailer videó van hozzá, abban van, hogy a soundpoolban vannak a hangszerek. csakhogy én ezt nem találom. esetleg aki ismeri jobban ezt a progit segíthetne, h a hangszereket külön kell hozzá tölteni? esetleg nincs vkinek pár hangszere?