182
minden ami acid szinti
  • Blasta
    #182
    Nemtom gecc, de totál elQrták az egészet.
    Lehet de-rerarrolnyi kéne az egész irridiumszekvenszert és akkor beférne újra 16-ba.
    Madrigálással.
  • Loál János #181
    "16 helyett 17 lépéses lett"

    Wtf, kik programoznak ott: mostanában?
  • Blasta
    #180
    BE ver.15.6.9.11 - új ápdét és nem szólnak a felharmónikusok az egyes VCO-n és a step sequencer 16 helyett 17 lépéses lett. Plusz a vocoder félrehangolta 0.97 oktávval a submerged chorus effektet. Próbáltam debug módban is, ugyan ez.
  • Loál János #179
    Hát, éppen ideje...
    Már 2 hónapja félmegoldással tudom csak üzemeltetni a debug módban újrafordíttatott kernelt.
  • Galy
    #178
    Jövő héten jön új frissítés BE-hez!!!4
  • Loál János #177
    Banana Explorerhez mennyire értesz? Mármint rerarrer, on-the-fly edit, és kernelfordítás szempontokból.
  • Galy
    #175
    de nem tudom installálni
  • Blasta
    #174
    Nekem az új update elcseszte a detriggerátort, de -ismét- egy kis kínai hack app megoldotta a gondod
  • Loál János #173
    Hú, hát épp ideje volt, már azt hittem, hogy CRC-s lett az emmc-d, vagy bottleneckkel a Process Intuitorod a dubsub/vocoder-ripperben.
  • Galy
    #172
    végre lejött az update!!!!!4
  • Blasta
    #171
    Mert basztál frissiteni a legujabb Banana v2.798 firmware-re és ilyenkor a basszjelgenerátor jelveszteséges abszorbcióval kapja a felharmókikusokat az oszcillátortol! Frissiccs!!!
  • Galy
    #170
    érzek valami új basszusrezonanciát....hmmm
  • Galy
    #169
    Próbáltad már fordítva bekötni a Nototune modult?
  • Blasta
    #168
    Kellene mar valami soundbank frissites a 303-hoz, mert megol az unalom, hogy folyton csak ezeket a klisés Clitchcore es Nototune temakat tudom vele megcsinalni, hiaba external de-rerarrelt hasznalok a portadapterhez. Vmi otlet?
  • Galy
    #167
    Adja, mint atom! Csak az unpack rerarrelt kell tiltani, hogy megfelelő legyen a dinamikaoszcilláció.
  • Galy
    #166
    Kemiftá?
  • Loál János #165
    E-1 rulez!
  • Blasta
    #164
    Elnézést, de letesztelnétek, hogy jól fut-e Banana alatt?
    303 browser version
  • Blasta
    #163
    Megcsinaltam. Kilóg.
  • Galy
    #162
    Ez szerintem csúnya lesz és ki fog lógni.
  • Blasta
    #161
    HELP gyerekek HELP!
    Ezt szeretném beépíteni a 303-as gyári Neumann erosítoje helyére, hogy 24biten tudjam gerjeszteni a Lofstrom loop-ot live act kozben ha éppen tulcsordul a gain reduction basszus kompressziója.
    Hogy kezdjek hozzá?????
  • Galy
    #160
    csúnya és kilóg?
  • Loál János #159
    Fibrómás lett a Live Voc-om. =-| Dühítő, de jövő hét elejére itt lesz a csere, persze grátisz, DHL.
    Azért előfordulnak hibák hardveresen is, még szerencse, hogy lifetime warranty, meg hogy az ügyfélszolg. nem a tökét vakarja egész nap, és mindent gyorsan meg akarnak oldani. ¦-)
  • Galy
    #158
    Ráment már több is!
    De megoldottam, méghozzá úgy, hogy átforrasztottam a D1-et a C4-re, gecinagyot szólt utána!
  • Blasta
    #157
    Azért ment rá a fél napod, mert csak simán de-rarroltad, amikor azt pont, hogy de-rerarrolni kellett volna!
  • Galy
    #156
    Na

    - 303 elindítva, debug mode ON, Cm OK, de csak 125(!)-ig tudom tekerni a cutoffot, de reso-t kicsit túlmaxolva megy
    - koloraturszopran elhajlítva (-3dB)
    - a preszekvenszer kétrét madrigáltam
    - törzs (és mellék-) hangok abszorált módon derarrolva (egy fél napom ráment, asszem tuningolni kell ezt a hw-t)
    -Ééééés Banana simán ledobja a kvarkokat hátra a vokálba!!!!

    Kösz a helpet, írom tovább a szignált!
  • Blasta
    #155
    Perszehogy igazam volt, a Banana azóta lásd meg hova fejlodott, manapság már az okoskulcstartókon is az fut!

    Galy, ez a workflow amit kovetned kell:

    - 303-ast elinditod debug modban (a cutoff-ot tekerd 127ig es tartsd nyomva az C minor akkordot es ugy kapcsold be)
    - A koloraturszoprán kvartett-et melomán hajlításokkal eltekered rinforzando módon (-3dB helyet hagyva)
    - A prelúdium szekvenszert ilyenkor fogod tudni madrigálni és az abszorbciós funkciókkal azonnal tudod a törzshangokat de-rerarrozni

    Veszélytelen a muvelet, csak arra vigyázz, hogy a Banana plugin ne dobja le a kvarkmeghajtókat, mert akkor update-elheted az egész 303-ast a legújabb gyári firmware-re, az meg nem ismeri a melomán hajlításokat (kurva szoftver ápdétek, pfujj).
  • Galy
    #154
    Az a baj, hogy debug módban csak konszofisztikálódik. Napok óta ezzel szopok, support nem valaszol, se email, se telefonra.
  • Loál János #153
    Elismerem, Blastának igaza volt, manapság már Banana Explorerhez is kötelező a HologramVirusKiller modul.
  • Loál János #152
    Nem lehet, hogy debug módban újrafordíttatod a kernelt, utána elindítod (rendszergazdaként!) a hanghajlítás-szkripteket, aztán csak simán egy szekvenciameppeléssel lefuttatod a rerarrert? Persze a madrigálási konstasokkal együtt értem.
    Csak tipp, nem tudom kipróbálni, beszivatott ez a rohadt Linkfileabuser vírus, úgyhogy reinstall a hétvégén. :-(
  • Galy
    #151
    CT-707 modulon, hogyan tudom madrigálni a koloratúrszoprán kvartett középső tartományait sotto voce módon rerarrolni?
  • Yeltzin
    #150
    ez aztán a HANG!




    not
  • Blasta
    #149
    Az utolso kommentem utolso soraban eppen visszakanyarodni keszultem a temahoz!!!!!!11
  • Galy
    #148
    minek offolsz, he?
  • Blasta
    #147
    Ja, csak ilyen hangzast nem csinalsz vele
    "Teenage engineering OP-1 for the video, in real life Logic Pro 9"

    Ahhoz minimum TB-303 kell!!!11
  • Galy
    #146
    jó cucc ez : swedisch
  • Galy
    #145
    aztakurv@ de drágán adják :DD
  • Blasta
    #144
    Tessék tessék, szabad vásárolni
  • Blasta
    #143
    Elnézést az offért, de ezen befostam
  • Yeltzin
    #142
    Ilyesmire nem tudok most költeni. Amúgy meg annyira elment a kedvem a dologtól, hogy asszem megmaradok professional re-rarrer műveleti teszteknél. Az már bevált, és stick se kell hozzá. Már csak egy modul bridge-et kell összerakni, de pite, 4-5 hónap alatt megvan!!