66
Rise FM
  • TothLaci
    #26
    2008-ban Roxyt,
    2009-ben Rise FM-et hallgattam Herédről (falu, mielőtt valaki összekeverné a földrajzi területet a maga gyárával)
    Nem tudok olyanról, aki rajtam kívül hallgatott volna ott ilyen rádiót.
    Hatvanban pedig nem tudtam, mert hiába van jó nagy FM antennám, nem a Budapest jeleit erősíti, hanem egy kedves, vendégszeretetű szomszéd országét.
    Rise FM, Heréd
  • Petka
    #25
    A Radio Deejay volt az igazi...
  • TothLaci
    #24
    Nincs... San Andreasben klasszikus house zenék volt a San Fierro UHR? rádión. Igazi House ókora.
  • TothLaci
    #23
    Szerintem nem kár érte. Meg is mondom, miért...
    A Rise FM-nek megszokottan trance zenéket kellene tartalmaznia, nem pedig club-houset. Na most a magyar Rise FM szinte nem is játszott mást, csak már tényleg nagyon unalmas, csicsogó, progresszívnak a progresszívára törő zenéket... Vannak köztük jók, 2007-ben imádtam az ilyen zenét, és most sem nagyon zavar. Csak úgy gondolom, house túl van csicsázva, mint XP-hez képest a Windows Vista.
    Igen, GTA3-ban is volt Rise FM, abban trance zenék mentek, hangulata ott volt, aztán megjelent a GTA: LCS-ben is a Rise FM, igaz, csak 90-es évek végi DANCE zenékkel.
    A Roxy rádió is dance zenéket játszik, jelenleg is, ha jól tudom.
    Magyar Rise kezdésnek jó, de kérem szépen, NEM RISE legyen a neve, ha club-houset játszanak... mert ez így rossz... engem így idegesít, bocs.
  • tom235
    #22
    Valakinek meg például a rockból vagy rap-ből hangzik minden szám ugyanolyannak. Ízlés kérdése. Én speciel a rocktól kezdve a techno-ig mindent meg tudok hallgatni, akár egymás után is, ha az adott szám/számok tetszenek, nem stílusoktól függ a zenei ízlésem.
  • autoszimulator
    #21
    az a gond kicsi a lefedettségük, pedig egy ilyen témájú, országos rádió sem lenne rossz, kicsit már uncsi a danubius, 20 számot tartalmazó zenetára, meg a sláger régies zenéi, körülbelül 30 szám repeated kevergetésével. MR2 nem rossz, bár ott is elég vegyes a zenei kínálat, más országost említeni nem tudok, rádió egy ami még jó, de ők is kevés helyen érhetőek el.
  • gercse
    #20
    trance.fm
  • Unreal1942
    #19
    Xar csitt csatt adó volt. Lánchíd csakis
  • GregSB
    #18
    Rise FM... bármikor kapcsoltam oda ugyanaz a tüm-töm zene ment rajta :D

    Ne értesek félre, nincs bajom azokkal az emberekkel akiknek bejön ez a zene, sok haverom is hallgatta, de én soha nem tudtam megkülönböztetni rajta a zenéket, mintha mindig ugyan az szólt volna kb :DDD

  • Noodlee
    #17
    Amúgy most megnéztem a neten, hogy mi megy a 88.1-en.
    Még ez a szutyok csörgős zene is jobb, mint a pont fm volt a vége felé.

    Szvsz
  • exider
    #16
    van jobb
  • Noodlee
    #15
    A pont fm a kezdetekben volt jó, Pantera, Helloween is ment napközben, de a végén már sláger rádió 2 lett belőle. Borzalom volt az egész!
  • Mészy
    #14
    Nézőpont kérdése :D
  • Zetorg
    #13
    "Ez rockzenét 100%-ban. A könnyűtől az egészen keményig. Ezért is zavart meg a dolog, amikor a kedvenc rádióm frekvenciáján megszólalt a Pont FM. Nem gyenge sokk volt..."

    :)
  • Mészy
    #12
    Ez rockzenét 100%-ban. A könnyűtől az egészen keményig. Ezért is zavart meg a dolog, amikor a kedvenc rádióm frekvenciáján megszólalt a Rise FM. Nem gyenge sokk volt...
  • tom235
    #11
    Ez a pont fm, ez milyen stílusú zenét képvisel amúgy?
  • Mészy
    #10
    Én személy szerint örülök neki. Párszor kénytelen voltam hallgatni a munkában... Hát...
    Minden számot 20x ismételnek, ezek után még van olyan, aki kéri a kívánságműsorban is...
    A Pont FM sokkal igényesebb ezen a téren. (is)
    Most a zenei stílusokba nem mennék bele, mert nem szeretnék senkinek a lelkébe belegázolni semmilyen szinten.
  • werkfilm
    #9
    drogos rádió
  • King of Roads
    #8
    várlyá ijen rádió van a san andreasban is
  • Sanyix
    #7
    ja a végén már sok volt a dagadt feka nős rnb-ház keverék, meg úgy simán rnb, ami bizony durván szar.
  • Wolfsnack
    #6
    én erről még nem is hallottam
  • Zetorg
    #5
    remélem lesznek újra más frekin.
    most nincs normális adó :(
  • MuldR
    #4
    Nem kar erte, ugyis nagyot zuhant mar a szinvonal. :P
  • tom235
    #3
    Kár érte. Most kénytelen vagyok roxy-t hallgatni a kocsiban. Amúgy netes adás még van.
  • Szoki333
    #2
    Lekapcsolták a Rise Fm-et!!!!
    http://index.hu/kultur/media/2009/08/27/rendori_segitseggel_hallgattattak_el_a_rise_fm-et/

    Mi a véleményetek róla?
  • Szoki333
    #1
    Ez a Ris Fm nem hivatalos topickja! Szeretettel várunk minden hallgattót a 88.1-es hullámhosszon!