36
Squad Interactive Media - Driver Test 3D Driving Simulator
  • szaszy0830
    #36
    Sziasztok!Ma feltelepítettem a 3D Instructort crackeltem is és ha elindítom mindig hibát ír ki.A Starter exe leállt.Ennyi.Mit hiányol?Vagy a win7 a problémája?
  • Robi546
    #35
    3D Instructor 2.0 vagy 2.2 de a 2.0 az szerintem jobb. a 2.2-ben vannak küldetések.
  • peti193
    #34
    sziasztok van aki olyat tudna ajánlani amihez normálisan Logi DFGT-el lehet vezetni ,mert a 3D Driving School az nem az igazi
  • Vass Gábor
    #33
    hát az elég nagy baj sajnos.
  • gege97
    #32
    Sziaztok!A mai nap youtubon nézelődtem játékok terén és megtaláltam ezt a játékot videó ként letöltöttem a demo-t megnézni hogy valójában mien is.Feltelepítettem de mikor kiválasztanám a pályát kidob hibajelentéssel ez mért van?.Ja és ha nekte fullban megvan a game akkor toljatok már fel plz egy linket róla ahonnan letöltöttétek.Köszönöm előre is!Várom a választ!
  • MerlinW
    #31
    Driving School-ban van Free Ride játék módban:) Pontokat kapsz ha szabályosan haladsz, mínusz pontot ha hibázol:) A francia és madridi városokban igencsak durva tud lenni:)
  • Yeltzin
    #30
    nem értem, miért kell "free ride" egy tanuló szimulátorba? nem rémlik, hogy anno az oktatóm egyszer is azt mondta volna, hogy "na Miklós, itt a kulcs, autókázzon egy kicsit" :D
  • DJ RX7
    #29
    mikor rámegyek a start-ra hogy kezdjem a vezetést kidob error-al.

    mi lehet az oka?
  • [HUN]FaTaL
    #28
    anglia
  • passatgt
    #27
    angol
  • Fbn Lx
    #26
    ez jónak néz ki, de jobboldalon van a kormány és baloldalon kell közlekedni?
    nem lehet átállítani, vagy valami?
    a #21-ben lévőt ismerem, az elég gagyi, de tanulásra nem rossz.
  • [HUN]FaTaL
    #25
    Nekem el sem indult. :D Na mindegy, majd otthon megnézem.
  • MerlinW
    #24
    10k-val:) Van ám belőle 2008-2009-es verzió is ami 7,4GB:)
  • [HUN]FaTaL
    #23
    Neked jön le? Nekem szétkapcsolt (időtúllépés), gondolom tpb miatt.
  • [HUN]FaTaL
    #22
    Köszi, ezt megnézem. :)

    #21: Ezt ismerem, nem rossz.

    Vajon a #20-ban lévőben van szabad kóborlás?:)
  • MerlinW
    #21
    És még egy 3D Driving School:

    Welcome to our web page of 3D Driving-School: interactive driving training in 3D real-time simulation.

    The 3D Driving-School (Super Auto-école 3D) offers the possibility to you of practicing in different countries your driving ability. Over a large motorway different european countries are connected:

    The small town Gobesdorf to practise essential driving skills step by step.
    Simulation of a Berlin. Different situations will be mixed and must be solved within higher density of traffic
    London - driving on the left lane. Navigate your car by using special signalling rules and obseriving different traffic signs
    New Defensive driving training in Paris and Amsterdam
    A practice ground to learn basic driving skills.
  • MerlinW
    #20
    Itt egy másik: Driving Test Practical Success
    letöltés

  • kifli
    #19
    aki tud a full verzióhoz torrentet, vagy valamit az csak nyugodtan írja be :)
  • [HUN]FaTaL
    #18
    De TDUról volt szó nem erről. Mikor a topicot nyitottam még nem próbáltam a játékot, most is csak a demót.
  • karajjj
    #17
    ez is kb azon a szinten van
  • [HUN]FaTaL
    #16
    Ja hurrá és elmész mellettük és a falba lapulnak. :D Mellesleg grafikailag, meg semmilyen módon nem lehet egy lapon említeni a két játékot.
  • passatgt
    #15
    tdu-val az a bajom, hogy a kertekben méteres gaz van mindenhol, és kihalt minden, még a midtown madness 1-be is tudtak embereket rakni:)
  • Fehercsoki
    #14
    Illetve a zsákutcákat kivették.
  • [HUN]FaTaL
    #13
    Lehet hogy több ház, város stb. van az út szélén, de az úthálózat félig-meddig valóságos (egy két fiktív út van benne)
  • Desiderata #12
    komoly? akkor sajnálom azokat akik ott közlekednek
  • [HUN]FaTaL
    #11
    TDU pont nem jó ellenpélda, valós térkép alapján készült.
  • Desiderata #10
    ez akkor érne valamit ha mondjuk világvárosok belvárosi részén lehetne vezetni, az adatokat pedig akár google-ból is vehetnék
    nekem a TDU is azért érdektelen mert a helyszínek sivárak, itt szintúgy
  • [HUN]FaTaL
    #9
    Másik hátrány, ahogy néztem csak küldetések vannak, nincsen szabad kóborlás mód. :(
  • [HUN]FaTaL
    #8
    A demóban csak a két traning pálya van. :/ Viszont érdekes hiába állítottam be billre a kanyarodást, csak egérrel engedte úgyhogy majd összerakom inkább a kormányt. :D
  • exider
    #7
    Remélem sok gyalogos lesz benne.
  • karajjj
    #6
    játsszál inkább a midtown madnessel, még azis szebben néz ki ennél
  • RAZOR27
    #5
    elkezdeném megvenni, de nem találom sehol xD
  • n3whous3
    #4
    holnézki jól, kalap szar :D
  • [HUN]FaTaL
    #3
    És nem túl drága, 8 euróba kerül összesen. Hát majd kiderül milyen. :)
  • passatgt
    #2
    jól néz ki
  • [HUN]FaTaL
    #1
    Ismeri valaki ezt a játékot / szimulátort? Most töltöm a demot, hasonló a 3D Driving Simulatorhoz.



    Link