12
A Kistesó
  • Bal0924
    #12
    Sziasztok!

    Hogy tudom ezt használni?
    http://www.mobyware.net/nokia-n97-n97-mini-device-900/symbian-belle-s60v5-download-free-174591.html
  • GregSB
    #11
    Ebből a cikkből nem derül ki: a proci és grafikus csip marad ugyan az a langyi mint a sima N97-ben? Csak mert ha igen akkor ez a telefon is kuka.
  • baca01
    #10
    Én úgy vettem észre, hogy gyorsabb mint az 5800. Nem szokott úgy belassulni.
  • pyrohun #9
    Az omnia mióta gyors? :(
  • Máté94
    #8
    Tudtam,hogy te nyitottad:P
    De enyém lesz az 5900:P
  • solo
    #7
    Ohh, ne is monnd...Haver is most vett omniát azt arraveri napi 5x xD
  • baca01
    #6
    Én csütörtökön adtam el az 5800-t és tegnap gazdagodtam egy Samsung omniával.
    Ezelőtt csak symbianos okostelefonjaim voltak (3650, 6680, N95, 5800), és nagyon szerettem őket, de az 5800-ban éreztem egyfajta kimerültséget, valahogy nem az igazi már, nincs igazi nagy előre lépés.
    Ezzel a samsunggal nagyon elégedett vagyok, gyors, okos, szép, számomra minőségibb az összeszerelése, és hát az IGO... :P
  • REPS0L
    #5
    zorall cucc lesz az biztos, de maradjunk a témánál
  • solo
    #4
    Nagy flash lesz az az n900^^
  • REPS0L
    #3
    Mér lenne jó a sima topik, két külön teló omg. :]
    Amúgy szerintem sem nagyszám a teló, lehet hogy az 5800 volt az utolsó symbianos telefonom, ha csak nem lesz nagyobb durranás a symiban 4... Én is inkább ráálltam az n900ra mint erre.
  • solo
    #2
    Nemjó a sima topik?

    Am rájöttem, hogy ez a telefon nem is olyan durva: |

    Ma majdnem fél órát buzeráltam t pontba europarkba...Hát, jobban átnéztem meg minden...Még mindig tetszik, de azért annyira nem, hogy megvegyem.


    Marad az n900^^
  • REPS0L
    #1
    Tulajdonságok, megoldások, infók, képek jelentek meg a hamarosan érkező telefonról.
    Nokia N97 Mini