252
Otthoni 3D film nézés
  • readswift
    #12
    ne ilyen kicsi bilibe kakilás szinvonalú cime legyen már a topiknak

    a polarizált SPÉCI felszint a képernyőn. Ezek rohadt drágák, gyakorlatilag nem "home" kategória, épp ezért irhatnátok "low end"-et a cimbe, pisi kaki helyett.
  • Desiderata #11
    milyen elven működik?
  • Desiderata #10
    igen, de a 3D adatok nem mennek ki a konzol gépedből, csak a videó jel
    esetleg ha létezik olyan firmware hozzá akkor működhet ezzel a cuccal vagy a piros-kék szemüveges módszerrel, de ebben az Xbox 360 fórumain tudnak tippet adni
  • Desiderata #9
    de a polarizált működik sima monitorral is? nem csak 2 db projektorral + spéci vetítővászonnal? itt ír ilyet
    van olyan monitor amivel működik?
  • Tyler1
    #8
    TriDef 3D szoftveres átalakító
  • Suffering
    #7
    még nem probáltam. ezért is kérdeztem, vennék egy ilyet, bár én se hiszek benne. bár én xbox 360-hoz használnám fökép és szerintem ahhoz tud müködni mert a játékokat eleve 3d-ben csinálják meg.
  • VRSDM
    #6
    nemtudom de ilyet láttam már kb. 8éve is a pólusba egy üzletbe. kipróbálni nem lehetett.
    de nemhiszem hogy ez átütő sikerű lenne.
    inkább valami gyagyesz megoldás ...
    mondom hogy a polarizált monitor + 3ds film + polarizált szemcsi a megoldás
  • Desiderata #5
    egyébként már kipróbáltad?
  • Desiderata #4
    hogyan alakítja a 2D-s videót 3D-vé?
    nincs arról adata hogy mi van távolabb és mi közelebb, talán azt nézi hogy mire fókuszál a kamera és azt kiemeli?
  • kuci06
    #3
    maunika són megy?
  • bertino
    #2
    elvileg a Panasonic-nak már van 3D-s TVje.
  • Suffering
    #1
    Ilyen topik szerintem még nincs, és szerintem a kor haladtával szükség van ilyen topikra mert egyre több mindent lehet otthon is nézni 3D-ben. Itt lehet a kommentekben átbeszélni az otthoni 3d film nézés tipusait, szemüveg fajtákat, filmeket egy szoval mindent ami a 3d-hez kapcsolodik.

    Téma inditonak: mi a véleményetek erről: Virtual Fx 3D Tv Konverter