14
Esther-nek van egy titka...
  • Klemice
    #14
    Ez egy nagyon beteg film... Szeretem a beteg filmeket, de ez nem éri el a tetszési faktort...
  • akyyy
    #13
    pedig sg-n cikk nincs róla, filmbuzin nem is halottak róla, és itt is 12 hozzászólásos topik van. ez is sejtett valamit, de amúgy tényleg nem rossz.
  • Mighty
    #12
    Tetszett. Az utóbbi idők egyik legjobb filmje.
  • Timber
    #11
  • Timber
    #10
    ha megvolt erdekelne a velemenyed :)
  • Anubys
    #9
    Lehet, csak a címe bekevert, és az eredeti oldalán írtak a remake-ről, azért gondoltam... :)
    Na mindegy, akkor megnézem ezt is.
  • Timber
    #8
    Szerintem te kevered az elozo postban irt filmmel. Az Orphan egy valos esemeny altal megihletett film (bar ezt a film keszitok nem erositik meg...), legjobb tudomasom szerint eredeti story es nem remake. De ha belinkelned a szerinted eredeti spanyol verziot akkor azt megkoszonnem.
  • Timber
    #7
    Az nem :) Az 'El Orfanato' remake a The Orphanage lesz 2011-ben.
  • Anubys
    #6
    Ez....
  • motyodlee
    #5
    hm akkor ez egy re-make? :(
    mi az eredeti?
  • Montanosz
    #4
    mint hogy általában lenni szokott, az eredeti spanyol verzió jobb és hangulatosabb.)))
  • motyodlee
    #3
    ne is :)

    alkalomadtán megnézem, érdekesnek tűnik
  • bcrics
    #2
    esteleg leírnád pmben vgy vmi,,mert esélyem sincs hogy aközeljövőben megnézem,,addigra meg mire megnézem ugyis elfelejtem,,,nah kivele.,
  • Timber
    #1
    Angliaban nyomtak nagyon ezt a filmet ugyhogy letoltottem es megneztem. Nem okozott csalodast. IMHO az utobbi idok egyik legjobb pszihoja. Leginkabb a Kez amely a bolcsot ringatja cimu film jutott rola eszembe.

    Az igazat megvallva feltem, hogy Esther titka valami idiotasag (pl. vampir vagy UFO...) de... na de nem spoilerezek :)

    IMDB oldal