9144
10804749371311425826.jpg

>>> WAREZ TOPIC <<<

A Warez témával oda fáradj!

GoG-s exe

Skip intro

Akiknek nincs widescreen (:
  • Tinman #9
    Most kezdenek neki?
    Atyaég! Min. 3 év mire ebből lesz valami...
  • Neoncsoves
    #8
    általában a pc-s közönség meghálálja az exkluzív címeket...

    most pedig távozz konzolfanboy
  • ricsa008
    #7
    én örülök neki
    én is sok játéknak örülnék PCre mégis csak konzolra jön
  • sambauer
    #6
    nagy baromság manapság csak PC-re gyártani játékot.
  • Neoncsoves
    #5
    Witcherrel még én is játszogattam pár napot, pedig tőlem távol áll az RPG. Várom a 2. részét!
  • TDantes
    #4
    Attól még a dolog igaz... na jó ,nem a konzolvsPC vitába akarok belemenni, csak ügye a PC-seknek egy ,,jó érve" a Witcher.
    A konzolfanboyok meg egyből azt mondták a konzolos Witcher sokkal jobb lesz mint a szar PC-s...hát ezek szerint még se

    Különben tőlem aztán kijöhet mindenre, nem vagyok rosszindulatú, meg amúgyis szánalmas azzal jönni, hogy melyik platformra mi az exkluzív cím...csak ilyenkor az elvakult hülye gyerekek kicsit pofára esnek, ennyi ami tetszik benne.
  • Wolfsnack
    #3
    (nyugi, csak szójáték, utalva az ismert topikra)

    zárt játéktér városon kívül tényleg zavaró volt, városban nem tűnt fel
  • edios
    #2
    Az első rész szépen összerakott játék, a szinkron is dicséretes próbálkozás volt. Bár alapvetően nem tetszett a zárt játéktér (nem sandbox, mint pl Oblivion), a lineáris játékmenet, valamint a harcrendszerrel sem voltam teljesen kibékülve, de pozitív emlékeim vannak róla.

    Ezt a "konzolosoknak leáldozott" szöveget meg nem kellene erőltetni, csak magadat alacsonyítod le vele.
  • Wolfsnack
    #1
    Üdv!

    Megerősítették a Witcher 2 készítésének pletykáját.
    A konzolosoknak leáldozott, mert nem készül el a konzol átirat az első részből. (pedig grafika jól nézett ki)
    Szóval így a lengyelek a Witcher 2-höz kezdenek hozzá.
    Ennél több infót nem tudok, de a várakozás perceiben leírhatnátok ki mit vár a Witcher 2-től.

    Én elsősorban azt várom hogy ez is szinkronos legyen, mivel szerintem ez emelte ki leginkább a tucat játékok küzül, ettől lett populáris széles tömegekben, nem csak egy rétegjáték.
    De persze csiszoljanak a szinkronon, mert sok helyen a hangsúly hülyén jött ki.

    Single play mellett lehetne online játékmenet is, nem úgy gondolom mint a legtöbb MMORPG, hanem inkább egy színi előadásra, lenne egy történet, egy forgatókönyv és azt kellene követni, karakterünket mozgatni és mikrofonon párbeszédeket folytatni.
    Nem tudom hogy valósítható meg, de jó lenne valami különleges újítás.
    Meg persze óriási multi csaták is lehetnének.

    Irányítást és párbeszédeket is lehessen hanggal vezérelni.
    Régen volt ilyen progi ami felismerte a hangot és játékokhoz működött, most beépíthetnének ilyet.

    A hangulata pedig legyen olyan mint az elsőnek.