9144
10804749371311425826.jpg

>>> WAREZ TOPIC <<<

A Warez témával oda fáradj!

GoG-s exe

Skip intro

Akiknek nincs widescreen (:
  • grebber
    #249
    Azt mondom hogy amit iskolában tanul az ember az kevés feltéve ha nem is érdekli csak a kényszer miatt hozza az elvárt szintet.
  • bardocz
    #248
    Minek nincs mihez köze? Guild Warsból tanultam meg angolul, mert suliban szart sem tanítottak.
  • grebber
    #247
    Nem sok köze van a kettőnek egymáshoz. Az egy kötelező dolog.Ha utánna nem tanulod ennyi volt kb elfelejted.
    Én németből érettségiztem és német nyelvi játékokban szarra sem megyek.
    Ezért várok mindig minden játékkal magyarításra!
  • bardocz
    #246
    Legyen csak angol szöveg, és magyar felirat. Legalább a kockáknak legyen esélyük megtanulni angolul, ha már az érettségiig nem képesek megtanítani az embert rá.
  • Bucser
    #245
    éltél már angolok között?
  • ratgab
    #244
    Én meg illúziórombolónak tartom! Vagy teljes angol, vagy teljes magyar, a kettőnek a mixe nem tetszik! Érdekes módon filmben nem zavar ugyanez!
  • Jimmyke
    #243
    Szerencsés vagy, hogy hallhattad őket.
  • cherubim06
    #242
    Jaja, Shakespeare, Byron, Keats meg a többi érzelmeket kifejezni nem tudó lélektelen állat...hát persze.
  • Desiderata #241
    megértem az angolt, de utálom mert undorító nyelv hangzásilag, nem tud érzelmet kifejezni szvsz
  • obe
    #240
    azért egy dragon age 2 -t szívesebben játszanék magyar felirattal mint sem, ritkán nyafogok magyar szövegért, pedig nem fps a fő kenyerem:)

    szinkron nem kell, a legjobb angol tanulás számomra ha angolul hallom, és magyar felirat megerősít, vagy esetleg kijavítja azt amit értettem, hallottam...természetesen számomra..a sztori néha oly szövevényes, olyan nyelvezetet használ amit néha szótárazással oldanék meg, de egy párbeszéd folyamán olykor képtelenség megállítani és újra hallgatni..nekem nem lenne gond hogy a fordítás miatt 1-max 2 hónapot várni kellene a megjelenéssel, addig kijön 2 -3- 4 patch sok- sok bosszúságok kijavítója
  • Desiderata #239
    szinkron is legyen ám
  • mike01010101
    #238
    A cdgalaxison az írják magyarítva fog megjelenni. Nem kell csalódnuk a lengyelekben. pl. a dragon age 2 nem lesz honosítva
  • mindero
    #237
    Nekem se tiszta még, de mintha a kettő keveréke lenne. Szóval sokkal akciósabb lesz spéci mozdulatokkal, kivégzésekkel, stb.
  • Atkamon
    #236
    Hát én az 1et sem kattintgatósan játszottam.
  • The Protector
    #235
    Skacok.É az 1.részt imádtam.Nézegettem a videókat de nem esett le az,hogy most hogyan van az irányítás.Most akkor ugyan az a kattintgatás lesz?Vagy átmegy ilyen akció gameba az egész játék.Mert QTE az lesz benne(ami már ide kvára nem illik).
  • wedge31
    #234
    The Witcher 2: Assassins of Kings Developer Diary #2 - The Engine, Part Two



    A videó végén ott a minimum system requirement:

    Dual Core 2.2 GHz Processor
    1 GB RAM on Windows XP, 2 GB RAM on Vista and Windows 7
    GeForce 8800 512 MB or Better

    Ez a gameplayt elnézve gondolom a 1024-es felbontáshoz lesz elég szürök nélkül...
  • Jimmyke
    #233
    Na bővült az előrendelések listája a csehekkel, előbb utóbb mi is rajta leszünk.
  • alratar
    #232
    Nekem az az érzésem hogy mást nem is mutatnak, mert nem szeretnének spoilerezni.
  • wedge31
    #231
    Ezt a börtönös részt mutatják már hónapok óta, jöhetne már valami új is.
  • Prince23
    #230
    Lehet volt már pár hete, de azért...

    Új videó
  • grebber
    #229
    Juj én nagyon félek, szóltam is havernak ,hogy majd töltse le nekem én nem merem Aztán majd a kórházat jól feljelentik.
  • kisokka
    #228
    Hacsaknem te vagy az egyetlen letöltő, mert akkor letöltés közben sem töltesz fel...Bár ez elég ritka, Witcher 2 esetében meg lehetetlen lesz
  • IMYke2.0.0.0
    #227
    Valamit nem értesz: amikor letöltesz, akkor fel is. Hiába állítod be a klienst, hogy 1 kb/s max fel...
    Ha pedig nullára állítod, akkor vannak olyan trackerek, amik le is dobnak!
    Sőt, vannak olyanok, amelyek 2kb/s-es korlátozásért is letiltanak.

  • ratgab
    #226
    ha lestoppolod a torrentet, akkor az biza nem tölt föl, sőt, ha benyomod a pause-t akkor sem!
  • IMYke2.0.0.0
    #225
    Ezt szajkózom mindenkinek, aki azt hiszi, hogy nem így van... de hiába, azt hiszik, a kliensük nem tölt fel.
  • cherubim06
    #224
    "Torrentnél csak akkor vagy bűnöző ha fel is töltesz"
    azaz minden esetben:-)
  • The Protector
    #223
    Csak akkor vagy büntethető ha az illegális tartalomért fizetsz.Azaz warez ftp-k mint bűncelekmények.

    Torrentnél csak akkor vagy bűnöző ha fel is töltesz.
  • IMYke2.0.0.0
    #222
    Jóvanna... kicsit túlméretezte a csákó... :))))))))))))
  • vzajcev
    #221
    A rajtaütés :D
  • IMYke2.0.0.0
    #220
    Ahogy az FBI/CIA is megtalál bárkit - előbb utóbb - a Földön.
  • Bucser
    #219
    Az lesz az erdekes, hogy hogyan tudjak lenyomozni, ha magyar torrent oldalról töltök angol hálózaton:)
  • IMYke2.0.0.0
    #218
  • ratgab
    #217
    HA hagyod, ha nem meg kivágnak az oldalról...:-D
  • kisokka
    #216
    Hát erre megy ki a játék
  • grebber
    #215
    De biztos lesz pár 7 éves aki épphogy értelmezni tudja a leirtakat és megijed és szól anyunak vegye meg!
  • Zóanagyvarázsló
    #214
    Szoftver esetében a letöltés is illegális. Ez már évek óta elhangzik mindig, amikor csak felmerül a téma, csodálom, hogy lemaradtatok róla.
  • IMYke2.0.0.0
    #213
    Torrent esetében vissza is oszt a kliensed...
  • ratgab
    #212
    Ez csak ijesztgetés a CD Projekt részéről! Ez egy olyan komoly munkaerő és pénzbefektetéssel (munkabérek, telefon, ügyvéd, közjegyző...stb. stb.) járó projekt lenne, ami nem érné meg számukra az erőfeszítést!

    Mondjuk az embert megbűntetik 100 000 Ft-ra, mennyi munkaóra van abban nekik, hogy idáig eljutnak és annak mekkora költségvonzata lenne! Maximum erkölcsi kártérítést kapnának, de anyagilag tuti bukta lenne egy ilyen rendszer. Max azt tudom elképzelni, hogy pár usert elkapnak és pellenggérre állítanak, tanulság képpen, hogy gondolja meg mindenki kétszer leszedi-e illegálisan a termékeiket!
  • Atkamon
    #211
    Magyarországon így van, külföldön nem biztos...
  • ratgab
    #210
    Ugyanígy jártam el én is!